
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “SvenDeG6“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “SvenDeG6“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| Tina Tepelaar op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Sarcoff op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Hovawart op VIDEO: Ondertussen in Europa .… | |
| Ariebombarie op Berlijn verliest international… | |
| Hovawart op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| Niek op VIDEO John Mearsheimer | |
| Sarcoff op Benjamin Netanyahu toont ons w… | |
| friedcloud0873166662 op Hitteplan of ophits plan? | |
| Ravian op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| Koosje M. op VIDEO John Mearsheimer | |
| Ravian op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| Tukker24 op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| bobzelf op Hitteplan of ophits plan? |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Lachen? 2 filmpjes over nr 1 en nr 3 die in amerika op de rode knop mogen drukken
https://www.bitchute.com/video/eWHLEOAneCZX/
of: mumbling president poopy pants
(Stel je de film voor: Jesus als top gun piloot in de onafhankelijkheidsoorlog)
De eerste 2 minuten van:
https://www.bitchute.com/video/QTMSJVrVO_M/
LikeLike
In de pakketjes die hij als cadeau aan de kinderen geeft moeten voortaan ook de volgende zaken zitten; zelftests voor Corona, mondkapjes, gifspuiten met dat vaccin, en een gebruiksaanwijzing met ook het gebruik van de QR code. En de kinderen mogen geen sexueel getinte liedjes over de Sint meer zingen zoals; De zak van Sinterklaas….
LikeLike