Aan Rob Jetten (+ update!)

(Door: Jan Dijkgraaf)

Beste Rob,

Geert Wilders plaatste op Twitter bij een foto waarop D66-Kamerlid Fonda Sahla met grotendeels bedekt gezicht door de de bijna lege Nationale Vergaderzaal liep het bijschrift: “Nee, het is geen ISIS-aanval, maar een D66-Kamerlid”.

Feitelijk gelukkig juist. Maar Wilders bedoelde het natuurlijk als grap en ik moet eerlijk zeggen dat ik het zelf ook niet zijn beste grap vond. Hij had misschien beter, zoals KRO-NCRV in 2008 nog deed in de kleuterdramaserie ‘Abi’, de grap kunnen maken dat jullie Kamerlid op een pinguin leek.

Lees verder>>>

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

13 reacties op Aan Rob Jetten (+ update!)

  1. Marc zegt:

    Dat is een aardig betoog van Jan. Als ik heel hard ga zoeken kan ik die beelden wel vinden, maar daar heb ik nu de tijd niet voor. Maar er zijn zat filmpjes te vinden waarin ze homo’s van flats gooien of ophangen. Jan is te mild door alleen maar te verwijzen naar een boek.

    Like

  2. Klaas zegt:

    Like

  3. Torsten Himmelstoss zegt:

    Who the hell is F.Sahla..???
    Is die islamofascist in de plaats gekomen van K.Bouchallikht.???

    Like

  4. Torsten Himmelstoss zegt:

    Gortvoordommekippen…. Gevonden.
    https://d66.nl/mensen/fonda-sahla/
    Bij dat D(emagogen)66 zijn ze kennelijk allemaal bekeerd…
    Die Bouchallikht en Sahla hebben zich exact aan de doelstellingen
    van HET PROJECT* gehouden, zoals sleutelposities verwerven om invloed uit te
    oefenen, islam zichtbaar(!!!) maken en opdringen.
    *Volledige Engelse versie: https://tinyurl.com/5rv7vxb
    Vertaling: https://tinyurl.com/5za2bg

    Like

  5. Joepiedepoepie zegt:

    Mogelijk maakt ie gebruik van zijn vele persoonlijkheden, waarvan hij kan bedienen.
    Vaak stuit hij op grote tegenstellingen!
    Bij zijn fruitmand van de boeren gekregen, dank je wel zeggen en ondertussen hen verwijten dat zijn privacy geschonden is?
    Toevallig he dat het hem altijd uit moet komen!

    Like

  6. Harry zegt:

    Jetten ziet er altijd tip top verzorgd uit , maar dat is ook niet zo moeilijk als je niet hoeft te werken .
    Daarnaast probeert ie een bescheiden en beschaafde indruk te maken .
    Maar o wee , als je hem te na komt , dan komt die smerige valse nichtenmentaliteit ineens boven drijven en maakt ie de meest vileine opmerkingen !
    Het waarheidsgehalte neemt ie dan ook niet zo nauw .

    JETTEN IS EEN VUILAK !

    Geliked door 1 persoon

  7. karton zegt:

    Een ongeëvenaard vies clubje dat D666, het uitschot van de NL-maatschappij kan daar terecht en krijgt een prominente plaats op de lijst; een op een tafel buikdansende minnares van een terrorist is uw grote roerganger !! Sluit u aan !!!! Verdoemden der aarde.

    Like

  8. Klaas zegt:

    Like

  9. Wappieman zegt:

    Domme domme jongen .
    Wie weet krijg je nog eens vliegles vanaf een flat , of
    kraantjehangen op het marktplein , zodra jou
    geliefde islamietjes het hier over hebben genomen .
    Domme domme jongen !!!!!

    Like

  10. Julia zegt:

    ja Rob Jetten dus de verrader onder de homo’s fijn ventje dus. Welke gek anders seksueel geaard zoekt landen op waar homo’s worden opgehangen en niete worden getolereerd nee de lafbek gaat uiteraard niet alleen met zijn vriendje en neemt gewoon twee vrouwen ook mee om zijn geaardheid te verdoezelen. Valse nicht noemen ze dat in de volksmond. Maar ja D66 is een club dat uitsluitend bestaat uit (land)verraders. Kaag wederom op haar teentjes getrapt door Geert https://www.dagelijksestandaard.nl/2021/12/geert-wilders-en-sigrid-kaag-vliegen-elkaar-keihard-in-de-haren-je-kan-fatsoen-niet-eens-spellen/ Het is uiteraard geen vertoning om half gemaskerd in een parlement te staan maar ja het is Nederland en daar is uiteraard alle doorgeslagen kolder mogelijk. Nooit geleerd politiek en geloof gaan niet samen en een ieder kamerlid of wat dan ook dient neutraal gekleed te zijn volgens de normen en waarden van ons land geldt ook voor openbare ruimte en mensen die beroepen uitoefenen in uniformen.

    Geliked door 1 persoon

  11. Harry zegt:

    D66 haalt fundamentalistische moslims binnen ! Hélemaal bínnen , in hun partij notabele !
    Dat het een “ vrouw “ is , maakt niet uit , want die zijn nét zo erg .
    In de “ vrouwenkampen “ worden onderling ook nog moorden gepleegd , lekkere meiden hoor .

    Trouwens het begrip vrouw / man , is toch al vaag met dergelijke figuren als Jetten aan het roer !
    Want wat is dat eigenlijk ? Geen vent , geen wijf ? Één of andere enge mengvorm ?

    En dan met een lijsttrekker die met een islamitische terroristenhandlanger is getrouwd ,
    in het geniep , is dat een zorgelijke ontwikkeling .
    Moeten we dat soort terroristensupporterspartijen niet onmiddellijk verbieden in ons land ?

    Hoe verhoudt zich dat tot elkaar ?
    Jetten die als homo als de dood moet zijn voor moslims , met zijn leidster die als moslima dat soort wanproducten vliegles hoort te geven .
    Moslims accepteren heus geen niet-moslim als partner , wél voor de seks , maar niet als echtgenote .
    Dus …………

    Like

  12. Ravian zegt:

    “En we weten allemaal dat je daar niet hand-in-hand met je vriend over straat liep, om te zorgen dat je het overleefde.”

    Yeah, en dan na afloop net doen of je dat wel gedaan hebt, de vieze hypocriete reetkever.
    De grootste klootzakken zijn die klootzakken die hun eigen soort verraden…

    Geliked door 1 persoon

  13. Bert zegt:

    D66 Kamerlid Fonda “nee geen ISIS-aanval” Sahla is zus van voormalig Hofstadgroep-jihadiste

    https://www.geenstijl.nl/5162425/dit-is-niet-bassiehof/

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s