1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
De Volendammer oliebol
LikeLike
In NU.nl wordt gemeld, dat prinses Beatrix na een “werkbezoek” aan Curaçao positief zou hebben getest op corona.
Er wordt beweerd, dat ze 2 injecties had gehad en zelfs ook nog een boosterprik. In het begin van haar werkbezoek zou ze mondkapjes hebben gedragen en afstand hebben bewaard. Maar in de loop van haar bezoek werd de 82 jarige prinses wat “slordiger” met die maatregelen.
Het zet dus wel de nodige vraagtekens bij de bescherming, die je van de injecties en boosters zou mogen verwachten.
De prinses is per KLM lijnvlucht teruggekeerd naar Nederland. Hoeveel burgers zou ze in het vliegtuig hebben besmet ???
Het geplande staatsbezoek van koning en koningin aan Griekenland (13-15 december) is inmiddels afgezegd. Maar goed ook. Ze zouden Griekenland zo maar kunnen besmetten met de majesteitelijke variant.
https://www.nu.nl/binnenland/6171407/prinses-beatrix-besmet-met-
coronavirus.html
https://www.koninklijkhuis.nl/actueel/nieuws/2021/12/01/uitstel-staatsbezoek-griekenland
LikeLike
Ik geloof er niks van dat Bea met een lijnvlucht uit Curaçao tussen het gepeupel heeft gezeten.
Met de KLM zal wel kloppen.
Willem zal die andere wel ergens nodig voor gehad hebben.
Maar dan 1 voor haar en haar personeel apart.
LikeLike
@ Bert 5 december 2021 om 13:06
Natuurlijk zit de ex-majesteit niet tussen het gepeupel van de toeristenklasse. Nee, zij reist uiteraard heel gewoontjes “eerste klas”, tussen de bekakte elites. De KLM heeft niet voor niets het predicaat “koninklijk”. Dus neem ik gevoeglijk aan, dat ze er niet voor heeft hoeven te betalen.
LikeLike
De snootebellekes. Naar school……Naar huis…….
LikeLike