Schandaal: Beieren manipuleerde cijfers om het een “epidemie van de ongevaccineerden” te laten lijken

De Beierse minister-president Markus Söder (CSU).

(Door: “DissidentNL”)

Het Beierse staatsbureau voor gezondheid en voedselveiligheid (LGL) kent aantoonbaar in veel gevallen de vaccinatiestatus van degenen die met het Coronavirus zijn besmet niet. De hieruit berekende incidenties van niet-gevaccineerden leiden derhalve tot onbruikbare cijfers, meldt RT.de.

Uit recent onderzoek van het dagblad Die Welt is gebleken dat het Landesamt für Gesundheits- und Lebensmittelsicherheit (LGL), dat verantwoordelijk is voor de vaststelling van de incidentiegegevens over de pandemie in Beieren, aantoonbaar met onzuivere cijfers heeft gewerkt.

Lees verder>>>

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

6 Responses to Schandaal: Beieren manipuleerde cijfers om het een “epidemie van de ongevaccineerden” te laten lijken

  1. Bob's avatar Bob schreef:

    Als de staat van beleg wordt afgekondigt
    kunnen ze alles met je doen. Als wijst erop
    dat men een reden verzint hiervoor.
    In plaats van meer normaliteit gaat het
    naar de nazistische dwang staat.

    Like

  2. Henk der Niederländer's avatar Henk der Niederlánder schreef:

    Onder normale omstandigheden zou je denken dat er ergens toch wel een officier van Justitiemoet zijn die zo iets gaat onderzoeken.
    Maar het lijkt erop dat al deze officieren in de grond gezakt zijn en daarmee spoorloos verdwenen.

    Like

  3. saddy's avatar saddy schreef:

    Het gaat nog verder want de ziekenhuizen doen ook mee met de hoax. In zuid duitsland had men vorig jaar 35% gereserveerd voor cojona’s. Toen is men het aantal bedden gaan afbouwen en voor dit jaar is er van dat lagere aantal beddeb nog maar 10% gereserveerd voor cojona’s.

    Zo kun je al heel snel zeggen dat de cojona bedden vol liggen en dat dan weer gebruiken om te doen alsof kapot-spuiten een oplossing is.

    Europa is ziek, heel ziek. Maar niet vanwege een virus.

    Geliked door 1 persoon

  4. Boike's avatar Boike schreef:

    Het lijkt erop, dat de NAZI´s zijn herrezen uit de as en het ”Vierte Reich” er door willen drukken. En het volk is weer net zo dociel als 85 jaar geleden. Het laat zich wederom door de propaganda en angstzaaierij van een handvol satanische machtswellusteling koeioneren.

    Geliked door 1 persoon

  5. Harry's avatar Harry schreef:

    Die berglucht is kennelijk toch niet zo gezond voor de Oostenrijkers .
    en dat komt heus niet door de stikstof .
    132 Jaar geleden werd daar ook iemand geboren , die de halve wereld verziekt heeft en die ellende en ideeën zijn nóg niet uitgewerkt .
    zou het dan tóch in de lucht zitten ?

    Like

Plaats een reactie