Website van Geert Vandenbossche
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Konkie”
Website van Geert Vandenbossche
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Konkie”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| Tina Tepelaar op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Sarcoff op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Hovawart op VIDEO: Ondertussen in Europa .… | |
| Ariebombarie op Berlijn verliest international… | |
| Hovawart op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| Niek op VIDEO John Mearsheimer | |
| Sarcoff op Benjamin Netanyahu toont ons w… | |
| friedcloud0873166662 op Hitteplan of ophits plan? | |
| Ravian op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| Koosje M. op VIDEO John Mearsheimer | |
| Ravian op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| Tukker24 op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| bobzelf op Hitteplan of ophits plan? |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Het is ook echt schandalig dat er nu jacht wordt gemaakt op de jonge kinderen. En vergeet daarbij niet dat zij de toekomst zijn, voor allerhande arbeid en een gelukkig leven. En vergeet de handjes aan het bed niet.
LikeGeliked door 1 persoon
De man verteld voor niets nieuws voor mij wat ik nog niet wist.
Die gif prik sloopt je immuniteit volledig.
Dat is het begin van het eind als je daarmee begint.
LikeGeliked door 4 people
Die wordt vast niet betaald door de farmaceutische industrie en hij hoeft waarschijnlijk zijn gezicht er nooit meer te laten zien.
LikeLike
Wat Geert Vandenbossche steeds opnieuw zegt en in deze video nogmaals herhaalt is samengevat: overheid blijf met jullie poten van het fantastische en natuurlijk aangeboren immuunsysteem van alle mensen af. Ook dat van onze kinderen. Onze natuurlijke soldaatjes doen hun werk wel zoals het moet. Laat de natuur zijn werk doen. Blijf er af en maak onze natuurlijke soldaatjes niet kapot!!! STOP met mensen te overtuigen en te dwingen om zich te laten vaxen!!! STOP ER MEE!!!
Parallel en idem voor Merkel en haar linkse EU kompanen: blijf met jullie poten van ons fantastische systeem van volkeren, eigen culturen, landen en grenzen af. Blijf er af en maak deze eigenheid en schoonheid niet kapot!!! STOP met mensen te overtuigen en te dwingen tot onnatuurlijk globalisme!!!
Vreemdelingen BLIJF in jullie eigen land. GO HOME als je hier al zit in ONS land. STOP ER MEE!!! GA WEG!!!
LikeGeliked door 4 people
Hadden ze maar eerder naar hem geluisterd en anderen als dat stelletje schetenlappers op npo1?
LikeLike
Iedereen die zich al twee keer heeft laten vaccineren, wat geen vaccineren is, kan niet meer zonder de toekomstige prikken.
Het immuunsysteem verzwakt dusdanig dat er altijd hulpmiddelen noodzakelijk blijven en dat is de hele bedoeling.
Je hebt straks bij het minste geringste medicijnen nodig om te genezen en dat is kassa voor de pharmacie.
En wie vaart dat bij uitstek nog het meest wel bij?
China.
De grootste leverancier van medicatie.
LikeLike
Nadat werd gevraagd over de alarmerende stijging van de doodgeborenen onder gevaccineerde moeders in Ontario door MPP Rick Nicholls, weigerden de minister van gezondheid en de PC (Privy Council) antwoord te geven, Nicholls werd compleet genegeerd
LikeLike
Drie weken geleden (?) kwam ik een bericht tegen waarin stond dat er ineens zo’n explosieve stijging gaande was m.b.t. doodgeboortes. De stijging is ongekend en nog nooit zo heftig geweest. Omdat de meerderheid van de moeders gevaccineerd waren, ga je automatisch dat gegeven mee laten wegen in je conclusie. Toen ik het artikel las zei ik meteen hier in huis dat je de klok erop gelijk kunt zetten dat er binnen nu en twee dagen een ander artikel (van de MSM) naar buiten wordt gebracht die juist het tegenovergestelde beweert. En ik had de klok erop gelijk kunnen zetten. Nog geen twee dagen later kwam ik allerlei berichten tegen hoe gevaarlijk Covid-19 wel niet is voor zwangere vrouwen. Dat Covid-19 de baarmoeder aantast en dat Covid-19 de veroorzaker is van de stijging van doodgeboortes. Allemaal misleidende informatie zonder enige medische onderbouwing. Niet erg want het gaat in dat soort berichten om de boodschap onderaan; Laat u vaccineren!
Ik vind het heel erg dat hier zomaar overheen gestapt wordt. Dat we mensen bij de MSM hebben die hun hele trukendoos los moeten trekken om met rekensommen aan te komen zetten dat het vrij logisch is dat veel gevaccineerde vrouwen dit leed moeten ondergaan. Immers, hoe hoger de vaccinatiegraad, hoe hoger het percentage gevaccineerde vrouwen die dit meemaken.
Maar volgens mij ben je dan al te ver doorgeschoten. We hadden bij de vraag moeten blijven dat dit een gegeven is tijdens een vaccinatiecampagne van een goedje waarvan we nog niet alles weten.
LikeLike
LikeLike
Het vaccineren van kinderen met dit vaccin
is moord met een tijd klok.
LikeLike