Laat je kind(eren) NIET vaccineren!

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Vrolijk Rechts Bewust Ongevaccineerde Burger“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

10 Responses to Laat je kind(eren) NIET vaccineren!

  1. Blaffertje's avatar Blaffertje schreef:

    Dat is ook het domste voorstel wat ik door het RIVM voorbij zag komen om kinderen v.a.5 jaar te vaccineren.
    Ze stellen niet alleen voor het Coronavaccin maar ook een griepvaccin te geven.

    Kinderen hebben vrijwel geen last van virussen en doorlopen vaak het ziekteproces zonder problemen.
    Juist op deze leeftijd bouwen kinderen immuniteit op tegen van alles.
    Grijp in dat natuurlijke systeem niet in.

    Door ze op die leeftijd te vaccineren, ondermijn je de natuurlijke weerstand en zuilen ze voor eeuwig afhankelijk worden van vaccins en medicatie.

    Geliked door 2 people

    • Ravian's avatar Ravian schreef:

      “en zuilen ze voor eeuwig afhankelijk worden van vaccins en medicatie”

      Dat zal ook het plan wel wezen…
      Drie keer raden wie dan gaat bepalen of je het levensreddende “shot” wel of niet gaat krijgen…

      Geliked door 1 persoon

      • Alphons+Mantel's avatar Alphons+Mantel schreef:

        De Gezondheidsraad gaf positief advies voor vaccinatie bij jonge kinderen. Maar uit de sterftestatistieken van Zweden en Noorwegen blijkt dat er nul kinderen zijn overleden door covid-19. Dus is er geen valide reden voor vaccinatie bij jonge kinderen.
        Uit recent onderzoek van epidemioloog prof. Harvey Risch van Yale University blijkt dat 60% van alle nieuwe corona-patienten tevoren al een corona vaccin kreeg.
        Dat betekent dat een vaccin kennelijk weinig effect heeft, nog afgezien van de vaak dodelijke bijwerkingen ervan ; het begint meer op een mega geldverspilling te lijken.

        Like

      • Ravian's avatar Ravian schreef:

        Kapitaal vernietiging van de ergste soort, zelfs als je de economische schade ten gevolge van de lockdowns niet meetelt.
        Maar dit valt volledig in het niet naast de medische gevolgen; dit is gewoon kindermoord op enorme schaal, en het is tevens een genocide van een nooit eerder geziene kwaadaardigheid, omdat het ook onder de nog te verwekken kinderen van de overlevenden een enorme slachting gaat aanrichten, en onder de kinderen van die kinderen van de overlevenden, enzovoorts, net zolang totdat ze ergens in de verre toekomst (hopelijk) de door deze “vaccins” veroorzaakte genetische schade weten te herstellen.

        Like

  2. Bas's avatar Bas schreef:

    Like

  3. Alphons+Mantel's avatar Alphons+Mantel schreef:

    in Zweden en Noorwegen zijn NUL kinderen overleden door corona

    Like

  4. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Het gaat helaas niet om de kinderen van de ongevaccineerden, die zijn slim genoeg om de spuit bij hun kinderen vandaan te houden.
    Het gaat om de kinderen van de ongevaccineerden, de meerderheid dus, die nu het slachtoffer gaan worden van de achterlijkheid van hun ouders.
    Arme kinderen…

    Like

  5. Jan's avatar Jan schreef:

    [video src="https://i.imgur.com/lBgnezr.mp4" /]

    Like

Plaats een reactie