1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Hier het juiste nieuws 📰
Deze video van een jaar geleden was erg moeilijk terug te vinden.
De meest belangrijke én beangstigende video van het jaar.
Dit is DUIVELS, DUIVELS AND DUIVELS.
Zelfs David Icke wist dit niet.
Ieder levend wezen op aarde zal gemanipuleerd worden.
Niet alleen mensen, maar dieren en planten en insecten ook.
Ze willen helemaal opnieuw beginnen en hun eigen aarde creëren.
Kijk én huiver 😱
https://odysee.com/@TruthVault:0/Former-FEMA-operative-Celeste-Solum-talks-with-David-Icke:0?lid=b86102a22ba9819a12930021256c7f52b00c27b1
LikeLike
“Ze willen”…..
Maar “ze” hebben dit niet in de hand. Dit speelt zich af in hun hoofden, die door en door ziek zijn.
Gaat niet gebeuren.
LikeLike
IK doe gewoon een 2de poging.
LikeGeliked door 2 people
LikeGeliked door 2 people
Linkse media is puur riool journalistiek. Linkse kranten zijn uitsluitend goed voor de openhaard mee aan te steken. Eén en al staatspropaganda evenals de linkse propagandazenders NPO, RTL eb SBS. In ieder geval hebben we even rust op eerste Kerstdag https://www.hartvannederland.nl/nieuws/entertainment/home-alone-sbs-zendt-dit-jaar-haardvuur-uit-op-eerste-kerstdag Wat een verademing een propagandazender uit de lucht.
LikeGeliked door 2 people
……..Wat zal het gezellig worden met dat haardvuur! Kunnen we even alle sores vergeten…..
Stakkers! 😦
LikeLike
Aub wel de bron vsn die quote vermelden. Dit was een uitspraak van Mark Twain.
LikeLike
“Een blind vertrouwen in autoriteit is de grootste vijand van de waarheid”
(Albert Einstein)
LikeLike
Beternit geinformeert dan fout
geinformeert.
LikeLike
Sinds mijn jeugdjaren las ik “De Standaard”, van huis uit laat ons zeggen. Toen ik alleen ging wonen en later trouwde werd ik dan zelf abonnee van deze – toendertijd – kwaliteitskrant. Begin de jaren 90-tig heb ik mijn abonnement opgezegd. Spijtig, ik las graag een krant maar het linkse gezwets die er meer en meer van af kwam gedropen werd mijn kuisvrouw te veel, vandaar. Jammer dat er nog zoveel belastinggeld naar deze subsidiespons vloeit. Is ook de enige reden dat dit gedrocht nog in “leven” is en dat is m.i. voor heel wat regimepers het geval.
LikeLike