Ze zijn echt hélemaal koekoek . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

h/t “Bert”

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

13 Responses to Ze zijn echt hélemaal koekoek . . .

  1. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Mark R. ,Hugo de J,en hun medeplichtige trawanten horen maar op één plaats thuis en dat is de gevangenis!!! SHALOM van Léon van Duren

    Geliked door 2 people

    • Astrid's avatar Astrid schreef:

      @leeuw7 zegt:
      15 december 2021 om 19:14
      ————————————-
      Ik dacht eerder aan een verplichte, driedubbele vaccinatie met daarin nano-scheermesjes voor alle betrokken vaccinatiefascisten. Ze in leven houden is gewoon te schadelijk voor de planeet. Geef die zielloze, elitaire minderheid eens een koekje van eigen deeg. De wereld kan zo veel beter zonder hen.

      Geliked door 1 persoon

  2. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Door deze incompetente bestuursploeg schieten we onszelf in de voet telkens als er een noodsituatie ontstaat door incompetentie……….een vicieuze cirkel, een rondedans die enkel linksom gedanst wordt.

    Like

  3. Bert's avatar Bert schreef:

    En ze gaan 5 miljard bezuinigen op de zorg.
    Dat komt er ook nog eens boven op.
    Maar vergeet niet om op tijd je maandelijkse zorgverzekering te betalen.
    Maar reken verder nergens meer op.

    Like

    • Cathja's avatar Cathja schreef:

      Waarop willen ze dan nog meer bezuinigen? Materiaal? Personeel? Alles is toch al tot op het bot uitgekleed? Zelfs een blinde kan nog ‘zien’ dat hier iets heel slechts gebeurt. Pers de gezondheidszorg nog verder uit, en fake het aantal besmettingen (inclusief die griezelige nieuwe omicronvariant), jaag het volk de stuipen op het lijf en dwing zo de nog niet gevaccineerden in de hoek waar je ze wilt hebben. Dreig ermee dat wanneer men ziek wordt, er misschien geen zorg meer voor jou is. Voor jou, die elke maand een fors bedrag moet neertellen voor ‘zorg’kosten……

      Ik las gisteren dat in Duitsland een ‘tekort’ aan boosterprikken dreigt. Hetzelfde verhaal als hier. Paniek bij het volk omdat straks de prikken ‘op zijn’….

      Treurig allemaal.

      Geliked door 2 people

    • Julia's avatar Julia schreef:

      Bert Misschien is het wijs om het betalen van zorgpremie maar te stoppen. Beter een spaarpotje hiervan aan te leggen voor het bekostigen van eventuele behandeling in een particuliere kliniek. Waarom nog betalen als men er niets meer voor terug krijgt. We betalen hooguit nog voor de dagelijks binnenkomende profiteurs waardoor al veelvuldig beslag op onze zorg wordt gelegd vooral ook o.a. op kraamzorg. Maar uiteraard worden deze aantallen wijselijk niet vermeld. Het is een schande dat de politiek bepaalt wie er nog voor zorg in aanmerking komen en wie niet.

      Geliked door 2 people

  4. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    ‘Goede wijn behoeft geen krans, maar dit akkoord is niet te slikken, we betalen ons arm en krijgen azijn……het zoet dat ons belooft werd word nog duurder door de Suikertax.

    Geliked door 2 people

    • Julia's avatar Julia schreef:

      Hovawart De goede wijn wordt geconsumeerd door de elite en inderdaad wij krijgen nog puur azijn. Suikertax, vleestax, verhoging van accijnzen op brandstof, alcohol en rokerswaar maar laten we eerlijk zijn de miljardenverspilling aan de bodemloze putten en de massale import nieuwkomers moet toch ergens vandaan komen. We kunnen met dit zelfgekozen corrupte kabinet ook nog half Afghanistan binnenkort verwachten.

      Geliked door 2 people

  5. droevige mof's avatar droevige mof schreef:

    Naar verluidt zijn in Duitsland sinds het begin van de “pandemie” 100.000 mensen gestorven aan covid 19. Op een bevolking van 83 miljoen, is dat 0,12%.
    Waarschijnlijk is het percentage nog lager, omdat het bevolkingscijfer wordt onderschat, aangezien de vluchtelingen niet worden vermeld. De sterfgevallen zijn zeker flink naar boven afgerond.
    De omvang van de paniekzaaierij is echter enorm. Ik schat dat 70% van de Duitsers bang zijn om bij de 0,12% doden te horen.
    https://www.tagesschau.de/inland/rki-infektionszahlen-109.html

    Geliked door 4 people

  6. hans's avatar hans schreef:

    Twee jaren geleden al duidelijk dat er natuurlijk zonder logica alleen maar treiteracties zijn!

    Geliked door 2 people

  7. Julia's avatar Julia schreef:

    Maak uw borst allemaal maar nat hetzelfde zooitje mislukkelingen en politieke criminelen is terug van weggeweest. Dus de komende vier jaar wordt Nederland opnieuw geconfronteerd met leugens, misleiding, miljardenverspilling en bedrog. Als ik gisteravond dat zelf ingenomen viertal zag zitten deed het mij denken aan vier werknemers terug van teambuilding dat gaat dan een paar dagen goed daarna is het weer het oude liedje. Nieuw leiderschap laat me niet lachen, daadkracht nooit van gehoord en gaat niet komen, veel miljarden naar bodemloze putten, massale dagelijkse import van profiteurs, aanhoudende woningnood, zwaar afgeschaalde zorg, belastingverhogingen, verhogingen vaste lasten, verhoging van voedselprijzen en nu al bij voorbaat miljarden verspilling aan een mislukt klimaatbeleid omdat nergens is doorberekend of wat gevolgen kunnen zijn van het drastisch terug dringen van o.a. CO 2 uitstoot en dat gaat zeer zeker enorme economische klappen opleveren. Vooral niet te vergeten jarenlange totale overheidscontrole en dictatuur alsmede verplichte vaccinaties dat zeer snel van start gaat.

    Like

  8. Julia's avatar Julia schreef:

    Ach Nederland is naar de klote zowel politiek gezien alsmede onze rechtstaat. Het enige waar dat zooitje falende mislukkelingen goed in is als een stel wilde jachthonden achter mede burgers aanzitten door ze te controleren op de QR ausweis en niet genoeg afstand houden. Dan zullen we het over die asociale Oranje uitnemers maar niet hebben die genieten volop van hun vrijheid, feestjes en borrels. Wederom heeft de Koning (waarvan zijn portret in alle rechtzalen hangt) alle coronaregels over boord gegooid https://www.telegraaf.nl/nieuws/1023058886/verjaardagsfeestje-amalia-loopt-uit-de-hand. Heel Nederland wordt in een dwangbuis gezet en afgestraft als de walgelijke coronaregels worden overtreden en het heerschap en zijn gezin vieren volop feest. De schaamteloosheid alleen al het hele land zit in een diepe crisis maar het gedrag van de Oranjes wordt door velen getolereerd. Ongetwijfeld zal in 2022 vanwege de inflatie zijn uitkering weer flink worden verhoogd. We kunnen weer concluderen hoe linkse media leugens verkopen want volgens de media en de propagandazender SBS6 zou Amalia haar verjaardag in huiselijke kring vieren waar zelfs oma Bea vanwege een lichte verkoudheid helaas niet bij kon zijn. Kortom vertrouwen in de politiek, de Oranjes en de linkse media kun je niet hebben ze blijven de boel belazeren, het volk kleineren en treiteren. Vooral niet te vergeten flink financieel tot op het bot uitkleden. Zum kotzen.

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie