
(Door: Michael van der Galien)
Het is ronduit misdadig. Het OMT wil dat het kabinet een nieuwe keiharde lockdown instelt. Alleen “essentiële winkels” mogen dan nog open blijven. De rest moet dicht. De regering neemt dit voorstel vrijwel zeker over… en zal aankondigen dat het in het weekend al ingaat.
De Omicron-variant is overduidelijk niet erg gevaarlijk. Sterker nog, het lijkt erop dat het de minst gevaarlijke variant van allemaal is. Buitenlandse experts hebben het over “een zwaar verkoudheidsvirus.” Er is geen enkele reden om mensen daar tegen te “beschermen,” al helemaal niet met behulp van allerlei draconische maatregelen.

NL is nu failliet wat natuurlijk de bedoeling is. Vervolgens wordt door de Rutte-maffia de bankrekeningen geplunderd zodat iedereen afhankelijk is van van de fascisten en gelijk bij de voedselbank minus de ‘elite’. Wie zich verzet wird auf der Flucht erschossen.
LikeLike
Idd. Allemaal de straat op👍👍
LikeLike
Ik wil graag een kaartje reserveren voor de 1ste rij tijdens het publieke tribunaal en graag ook voor de afterparty bij de muur. Vriendelijk bedankt
LikeGeliked door 2 people
@ Oma de Grote op 18-12-2021 om 13.04 u. Oma toch ! U bent er erg vroeg bij. Maar uhhh……u hebt nú nog keuze uit de volgende zaken : Mark Ratte , Hugo Bloemschoen, Glibbie Jetten (middels ophanging aan een hijskraan), Ollonkreng, Qut Quag , Segers (middels kruisiging) enz. enz. De prijzen voor de kaartjes variëren , van € 2,50 (Vera Bergkamp) tot € 27,50 (Mark Ratte). Er geldt een toeslag voor een balkonplaats.
LikeLike
Hij is goed karton !
🤣🤣🤣🤣🤣
LikeGeliked door 1 persoon
Baudet mag niet waarschuwen dat de
corona maatregelen op die uit Duitsland
lijken die 1933 begonnen.In de verscheidene
landen zijn verplichte opsluitingen al van
kracht. Er is nog een uitzondering de
fabriekmatige moord is nog niet begonnen.
LikeLike
Tegenspraak is net als in de totalitaire
staten verboden. Wordt het vrije woord
ook nu strafbaar gesteld.
LikeLike
Het bewijs dat ze dit met een bijbedoeling invoeren, dan om gezondheidsredenen??
LikeLike
Overgiet ze met pek en veren en jaag ze het land uit deze corrupte bende die in de zakken van de Big Pharma zitten.
LikeLike
Volledig gestoord! Je maakt dus de hele economie kapot (juist in deze zo belangrijke maand voor de winkeliers!) omdat er een stevig verkoudsheidsvirus rond gaat?
Wat een kneuzen om zoiets te bedenken. Misdadig tegenover al die hardwerkende mensen die net weer aan het bijkomen waren van de laatste beperkingen. Nee, we zouden deze winter niet meer zoiets als een totale lockdown krijgen, volgens Van Dissel.
Nou, bedankt voor de mededeling, maar het is nog veel erger dan wat ons voorgehouden is.
LikeLike
De corona hoax is een wereldwijde staats/machtsgreep,het afpakken van onze mensenrechten en vrijheden en het slopen van de economie.Ook vindt er nu een wereldwijde genocide plaats met de dodelijke corona vaccinazi,s slowmotion kill shots,dit alles voor de installatie van een NWO.
LikeLike