
(Vertaling: E.J. Bron)
Van de acht Covid-19-patiënten die op dit moment op de Intensive Care in Ebersberg aan de beademing liggen, zijn er zes volledig tegen het virus gevaccineerd, bericht “merkur.de”. Om direct maar te beginnen: zulke berichten zijn een lekkernij voor de “onafhankelijke fact-checkers” en worden inclusief andere beperkingen bijvoorbeeld op Facebook gecensureerd. Om deze mensen het werk gemakkelijker te maken, citeren we hier deze keer letterlijk uit de “Merkur”, waar Peter Lemberger, pandemie-gevolmachtigde en chef van de Intensive Care, weinig opbouwends laat horen: “Vaccinatiewerking neemt enorm af”.

“De vaccinatiewerking neemt met de tijd enorm af”, zei Lemberger aan de telefoon. Hij spreekt van een vermindering van ongeveer 20% van de beschermende werking na een half jaar. Dat zou niet alleen voor de sowieso kwakkelende eenmalige vaccinatie met Johnson&Johnson en het nauwelijks meer gebruikte middel van AstraZeneca gelden, maar ook voor de mRNA-vaccins van Pfizer-BioNTech en Moderna. “Dat heeft ons verrast en daarvan waren de producenten zich waarschijnlijk ook niet zo van bewust”, zei de IC-geneeskundige.
Het grappige daarbij is alleen dat bijvoorbeeld wij, die noch virologen, noch IC-artsen noch producenten zijn, daar helemaal niet verrast” over waren en zijn. Dat kan Wellicht ligt dat er aan dat wij ons daarvan als “samenzweringstheoretici”, in tegenstelling tot de producenten waarschijnlijk al maandenlang “bewust” waren.
“Boosteren” en mogelijk vierde vaccinatie
Desalniettemin adviseert Lemberger “in ieder geval boosters”, want de “mensen moeten zichzelf nu beschermen” en levert tegelijk de motivering, omdat bij hem tot nu toe nog geen drievoudig gevaccineerde op de IC terechtgekomen zou zijn. Zeer geruststellend. Er wordt echter nog niet al te lang “geboosterd” en wij gaan iedere weddenschap aan dat men weldra ook drievoudig gevaccineerden in de klinieken zal vinden.
Maar zelfs dan zijn er geruststellende woorden van de pandemie-gevolmachtigde te horen: mogelijk zou een vierde vaccinatie nodig zijn, want bij de nieuwe Omicron-variant zou de datasituatie nog dun zijn. Echt waar? Waarom dan die paniekzaaierij in de media? Onze Zuid-Afrikaanse correspondent, Dr. Harald Sitta, zegt dat er daar in Zuid-Afraka helemaal geen opwinding over bestaat.
Opheldering voor bedrogenen in één zin
Nadat de bevolking enkele maanden geleden nog werd belogen dat voor de gevaccineerden de zogenaamde “pandemie” voorbij zou zijn, komen we nu de ophelderende verklaring van pandemie-gevolmachtigde Lemberger te weten:
“Niemand heeft beweerd dat de vaccinatie voor 100% beschermt.”
Alstublieft beste lezers, betwist deze bewering niet, anders bent u alweer een Covidioot of inmiddels een rechtsextremist, in het ergste geval een “antisemiet”, of direct een “nazi”.
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)















































De Duitsers zoeken het maar lekker uit met hun vaccinaties en IC-opnames.
Ben meer benieuwd hoe ’t in ons eigen land gaat ; als niet-gevaccineerde ga ik nog steeds de grens naar en uit Duitsland over, geen enkele controle.
LikeLike
Neem voor. mij wat versnaperingen mee, de winst verdelen we.
LikeLike
ANGSTPORNO…
https://opiniez.com/2021/12/18/harde-lockdown-is-paniekvoetbal-zonder-perspectief/robert-raupach/
Harde lockdown is paniekvoetbal zonder perspectief
Angstzaaierij als communicatiemiddel
Maar meer dan dat is het tekenend voor het feit dat er sinds 12 maart 2020 niets, maar dan ook he-le-maal niets, lijkt te zijn geleerd. Het enige pressiemiddel naar ons, de burgers, lijkt nog steeds angst te zijn. De proportionaliteit is zoek en van lerend vermogen lijkt geen sprake te zijn.
LikeLike
De werking van de “vaccinatie” neemt enorm af?
Deze injectie heeft nóóit geholpen, alleen mensen ziek gemaakt!
LikeGeliked door 1 persoon
De burgemeester van Hamburg beweerde vorige week dat 95% van alle IC-bedden in Hamburg bezet waren door niet-ingeënte mensen. Nu geeft hij toe dat hij verkeerd was ingelicht. Het feit dat een weldenkend mens uit zichzelf moet inzien dat een dergelijke figuur absurd is, geldt niet voor ideologen.
In werkelijkheid was het 15%
LikeGeliked door 1 persoon
Ach niks aan de Hand Droevige het verschil is maar 80%
LikeLike
Dit is nieuw, in ieder geval heb ik dit nog niet zo duidelijk gezien.
Kijk even op het overzichtje dat je op 2.00 min. ziet.
Eerste conclusie: Zoveel te langer het interval tussen 2 prikjes, zoveel te minder myocarditis/pericarditis.
Het derde product, met die nullen, is het eigen product van pfizer dat de officiele goedkeuring van het FDA heeft gekregen (op basis van reclame-materiaal-gegevens) maar NOOIT leverbaar is geweest. Pfizer heeft alleen dat biontech spul maar uitgeleverd. (Ik denk dat hier bij de keuze tussen pfizer sec en pfizer/biontech verkeerd is geturfd)
Verder gaat het hier alleen om mannen tussen 18 en 24.
Boven kijf in ieder geval dat ontsteking van het hart wel degelijk een bijwerking is.
Het mooie van dit overzichtje is dat het je aan het nadenken zet. Het is niet te ontkennen en het blijft hangen.
Als je toch al van plan was om actief te worden kun je dit overzicht b.v. naar al je gemeenteraadsleden sturen met het verzoek om een officiele reactie gezien hun verantwoordelijkheid voor de lokale gezondheidszorg.
LikeLike
Mensen bestel alvast uw
vaccinatie abonnement!!!
LikeLike
Zo’n vent heeft dus OF onder een steen geleefd OF hij staat op de loonlijst van big pharma.
In het eerste geval is hij incompetent, in het tweede geval is hij corrupt, en heeft hij zijn medische eed gebroken.
In beide gevallen hoort hij niet op een IC thuis.
Ik zag overigens zonet langskomen dat “big pharma” volgens Wikipedia een “complottheorie” is van mensen, hou je vast, die denken dat die industrie niet het algemeen belang voor ogen heeft.
Dat voor eenieder die nog in de waan mocht verkeren dat er op deze salonsocialisten site aan waarheidsverkondiging gedaan wordt…
LikeGeliked door 1 persoon
Laat je maar lekker lek prikken.
LikeLike
De totale lockdown kan wel eens te maken hebben dat de ECB op instorten staat, is failliet………
LikeLike
“Dat heeft ons verrast en daarvan waren de producenten zich waarschijnlijk ook niet zo van bewust”, zei de IC-geneeskundige.
Als dit hem verrast, dan moet hij zijn licentie inleveren. De meeste vaccins verliezen hun werkzaamheid omdat de ziekteverwekkers veranderen. Elke medische student weet dat.
Tenzij het geen conventioneel vaccin is maar een gentherapie. Gentherapieën zitten echter vol verrassingen, meestal negatieve.
Dat zou dan een geval van medische aansprakelijkheid zijn. Veel zogenaamde vaccinatieartsen zijn zich hier niet van bewust.
LikeLike