
We zijn getuige van de grootste door de media gegenereerde massahysterie sinds Orson Welles´ radiouitzending “War of the Worlds” in 1938.
Geplaatst/vertaald door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

We zijn getuige van de grootste door de media gegenereerde massahysterie sinds Orson Welles´ radiouitzending “War of the Worlds” in 1938.
Geplaatst/vertaald door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| Tina Tepelaar op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Sarcoff op Dit verklaart een hoop . .… | |
| Hovawart op VIDEO: Ondertussen in Europa .… | |
| Ariebombarie op Berlijn verliest international… | |
| Hovawart op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| Niek op VIDEO John Mearsheimer | |
| Sarcoff op Benjamin Netanyahu toont ons w… | |
| friedcloud0873166662 op Hitteplan of ophits plan? | |
| Ravian op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| leeuw7 op “Medische verwaarlozing en onm… | |
| Koosje M. op VIDEO John Mearsheimer | |
| Ravian op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| Tukker24 op CDA’er Bontenbal wil 70.000 as… | |
| bobzelf op Hitteplan of ophits plan? |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































De vraag hangt boven de markt; spreekt men nu van één grote pandemie, of is er sprake van een nieuwe pandemie bij elke variant? Staat ons een reeks pandemieën te wachten, en blijven ze gewoon hun prikjes verplichten totdat het streef(sterf)getal behaald is waarmee de wereld, in de ogen van het WEF, het tarra behaalt heeft, het onbruikbare gedeelte (het restafval) nog overblijft, en spreken we dus niet over een pandemie maar een doodgewone genocide.
Wie hebben er onder dat verdrag hun handtekeningen gezet……?
LikeGeliked door 1 persoon
Ze hebben een probleem: de incidentie daalt en daalt, en toch moeten ze de hysterie aanwakkeren.
Als de incidentie gedaald is tot 1% en de volgende dag stijgt het naar 2%, dan sturen ze een breaking news: Dodelijk risico verhoogd met 100%
https://www.spiegel.de/wissenschaft/medizin/robert-koch-institut-sieben-tage-inzidenz-geht-erneut-zurueck-a-fe424ab3-c0b6-482c-ab4d-a869b9deec90
LikeGeliked door 1 persoon
Voor het GROOTSTE deel van het publiek wel!
Maaaaar, het gaat langzaam, maar het worden er minder, en dat wordt hoogtijd ook.!!!!
LikeLike
Vandaar laat ik linkse media links liggen alsmede de vaccinatie propagandazenders NPO, RTL, SBS6. Geen enkele toegevoegde waarde.
LikeLike
Angst zaaien is een sterk wapen,het grootste gedeelte van de bevolking trapt er met open ogen in.
LikeGeliked door 1 persoon
Dood gaan is niet er mits op
een natuurlijke wijze.
De regering wilde in 40-45 aan
het gas nu aan het gift.
LikeLike
Even tussen de massa hysterie door https://tass.com/defense/1378717 Over niet al te lange tijd zit Europa in de Kou en in een oorlog. De Russen zijn er klaar voor maar helaas hier is geen booster tegen bestand. Maak uw borst maar nat er komen zeer zwarte jaren aan. https://tass.com/defense/1378631
https://www.rtlnieuws.nl/economie/life/artikel/5264812/rusland-levert-minder-gas-prijs-europa-met-13-procent-omhoog
Europa heeft zichzelf naar de ondergang geholpen en miljoenen mensen zullen deze desastreuze gevolgen binnenkort ondervinden.
LikeLike