Ontmaskerd: Klaus Schwab’s School voor Covid Dictators, het masterplan voor ‘Grote Reset’

Econoom Ernst Wolff gelooft dat een verborgen alliantie van politieke en bedrijfsleiders de pandemie uitbuit met het doel nationale economieën te doen instorten en een wereldwijde digitale munt in te voeren.

Hoe komt het dat meer dan 190 regeringen van over de hele wereld uiteindelijk op bijna exact dezelfde manier zijn omgegaan met de COVID-19 pandemie, met lockdowns, maskermandaten, en vaccinatiekaarten die nu overal gemeengoed zijn? Het antwoord ligt misschien in de Young Global Leaders-school, die is opgericht en wordt geleid door Klaus Schwab van het World Economic Forum, en die veel van de huidige prominente politieke en zakelijke leiders hebben doorlopen op hun weg naar de top.

Lees verder>>>
(h/t “Ben”)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

9 Responses to Ontmaskerd: Klaus Schwab’s School voor Covid Dictators, het masterplan voor ‘Grote Reset’

  1. saddy's avatar saddy schreef:

    En hulde aan de covid-manipulators in dienst.. Ken je dat rekenmodel dat de rechtbank gebruikt om te beoordelen of je zelf omzet-cijfers bedacht hebt of niet? Dat is nu ook losgelaten op de “besmettingen”” en doden per land. Resultaat: Nederland is toch maar mooi vierde geworden op de lijst met meest frauderende landen voor wat betreft het zelf bedenken van het AANTAL besmettingen. Hulde aan von dissel en al die hij dient.

    https://www.youtube.com/watch?v=JsCb-mbdFb0&ab_channel=TimTruth

    Geliked door 3 people

  2. loekie's avatar loekie schreef:

    over de kling met die handel

    Geliked door 3 people

  3. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Wereldwijd zijn de pionnen al geplaatst, the world is a chessboard…..het virus enkel een strategie..

    Geliked door 1 persoon

  4. Republikein's avatar Republikein schreef:

    Aansluitend:
    In een RealClear Politics-stuk met de titel”Recall, Remove & Replace Every Last Soros Prosecutor” riep senator Tom Cotton uit Arkansas op tot de verwijdering van door Soros gefinancierde aanklagers op staats- en lokaal niveau.

    Dit komt in het licht van een enorme toename van criminaliteit en drugs in het afgelopen jaar.

    Cotton merkte terecht op dat dit “bloedbad vandaag de dag nog steeds voortduurt en niet gelijk verdeeld is.”

    Hij voegde eraan toe dat “het geconcentreerd is in steden en plaatsen waar radicale, linkse, George Soros-progressieven staats- en districtsadvocaten hebben veroverd.”
    https://nworeport.me/2021/12/26/tom-cotton-calls-for-the-removal-of-all-soros-funded-prosecutors/

    Like

  5. Lilith's avatar Lilith schreef:

    Ik misMabel Wisse-Smit, Bea’s lieveling in het rijtje

    Like

    • karton's avatar karton schreef:

      @ Lilith op 26-12-2021 om 12.24 u.
      Zou dat wicht , Mabel Wisse-Smit, zich niet ergens heimelijk kunnen op ophouden door de één of andere crimineel zoals bijv. Willem Holleeder.
      Zij was toch, vóórdat Bea haar, volkomen ongefundeerd tot “prinses” benoemde, de hoer van Klaas Bruinsma, alias “de Dominee” ? Bruinsma werd doodgeschoten op de trappen van het Hilton-hotel in A’dam, wél een chique plaats om vermoord te worden natuurlijk.
      Op dat moment lag de a.s. “prinses” in ’t vooronder van een door Klaas Bruinsma gekochte reddingsboot, geheel ontkleed op haar liefje te wachten !
      Een paar maanden later werd zij “gepromoveerd tot prinses”.
      Ik vermoed daarom dat deze “prinses” zich op een geheime plaats ophoudt, zij is “van Oranje” en doet dus álles in ’t geniep.
      (trouwens, haar zg meisjesnaam is…….. Los, doodgewoon Los; maar `Wisse-Smit` klinkt “adelijker”. Wisse-Smit komt van haar pleeg- cq stiefvader, maar zij voert die naam onterecht)

      Like

  6. Bob's avatar Bob schreef:

    Zolang de massa horende doof en
    ziende blind blijft zal er niets veranderen.
    Alleen de tegenspraak in de coronamaatregelen
    en het gelijktijdig optreden in de gehele
    wereld zou alarmbellen moeten doen
    rinkelen.

    Geliked door 1 persoon

  7. BigLJohn's avatar BigLJohn schreef:

    ….en die veel van de huidige prominente politieke en zakelijke leiders hebben doorlopen op hun weg naar de top….En die eindigt met hun executie middels de strop, het vuurpeloton of de elektrische stoel. Hoe groter ze zijn, hoe harder ze kunnen vallen !

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie