
(Vertaling: E.J. Bron)
Het Simon Wiesenthal Center waarschuwt voor het toenemende antisemitisme in Duitsland en zet het land op de 7e plaats van de “ergste antisemieten” in de wereld. In het middelpunt staan daarbij niet “rechtsen”, maar de publiekrechtelijke omroepen en een “antisemitisme gevolmachtigde” van de Groene regering van de deelstaat Baden-Württemberg.

“In Duitsland werd een nieuwe regering geïnstalleerd, die het einde van het tijdperk Angela Merkel markeert”, aldus het Simon Wiesenthal Center in Los Angeles. Ondanks Merkels “vele successen” als bondskanselier zou Duitsland het verzuimd hebben “antisemitische aanvallen van rechtsextremen, ´islamisten´ en de demonisering van Israël door de linksen in te dammen.” Haar regering zou de ontkenning van de Holocaust door het ayatollah regime en de veelvuldige oproepen van dat regime om de joodse staat te vernietigen zelden aan de kaak hebben gesteld.
In Duitsland zou onder de huidige regering het antisemitisme exploderen, beklaagt het Simon Wiesenthal Center. “In juni bevestigde de Duitse regering een overweldigend aantal antisemitische haatmisdaden in het jaar 2020 – 2.275, waarvan 55 met geweld. In het jaar 2020 werden in Berlijn meer dan 1000 antisemitische incidenten geregistreerd, een stijging van bijna 20% tegenover het voorgaande jaar. Samuel Salzborn, de antisemitisme gevolmachtigde van de deelstaat Berlijn, gaf toe: “Eén ding is duidelijk: Berlijn heeft een antisemitismeprobleem”, aldus het Simon Wiesenthal Center.
De antisemitisme gevolmachtigde van de CDU/Groenen-deelstaatregering van Baden-Württemberg, Michael Blume, zou “blijkbaar vergeten zijn dat zijn taak erin bestaat om het antisemitisme te bestrijden”, aldus het Simon Wiesenthal Center. Blume zou postings op Facebook “geliked” hebben, waarin “Zionisten” met nazi´s vergeleken werden. Ook zou hij anti-joodse, anti-Israëlische en conspiratieve Twitter-accounts “geliked” en geretweet hebben.
“Op onverklaarbare wijze zouden de Groene minister-president van Baden-Würtemberg, Winfried Kretschmann, en de minister van Binnenlandse Zaken, Thomas Stroble (CDU), het hem hebben toegestaan om te blijven deelnemen aan deze antisemitische en anti-Israëlische activiteiten in de sociale media”, aldus het Simon Wiesenthal Center.
Het ontaardende antisemitisme in Duitsland zou ook de “Deutsche Welle” bereikt hebben, aldus het Simon Wiesenthal Center. De “Süddeutsche Zeitung” zou een schandaal rondom anti-joodse en de Holocaust bagatelliserende commentaren van leden van de Arabische dienst van de Deutsche Welle ontmaskerd hebben. Eén bijdrage noemde de Holocaust een “kunstmatig product” en voegde er aan toe dat Joden nog steeds “de hersenen van de mensen door kunst, media en muziek” zouden controleren. Een ander verklaarde: “Een ieder die te maken heeft met de Israëli´s is een collaborateur en elke rekruut in de gelederen van hun leger is een verrader en moet geëxecuteerd worden.”
“De Deutsche Welle moest vier van haar Arabische servicemedewerkers en een freelancer schorsen, totdat er een een onderzoek werd ingesteld onder leiding van de voormalige Duitse minister van Justitie Sabine Leutheusser-Schnarrenberger”, aldus het Simon Wiesenthal Center.
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)















































“Deutsche Welle” vertaald naar ‘t Nederlands : “Dries van Agt”
LikeGeliked door 1 persoon
Zie ook:
BBC only just behind Hamas in respected Jewish organisation the Wiesenthal Center’s antisemitic ‘list of shame’
The Simon Wiesenthal Center –named after the famed Nazi-hunter – has placed the BBC at No 3 on its annual ‘Global Antisemitism Top Ten’ list.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10344671/BBC-just-Hamas-respected-Jewish-organisations-antisemitic-list-shame.html
LikeGeliked door 1 persoon
Kom mij maar eens executeren dan , kut-arabier !
Ik sla je vuile rotkop tot PAP .
LikeLike
NDW was best leuk.
Eins, zwei, Polizei
Drei, vier, Grenadier
Fünf, sechs, alte Hex
Sieben, acht, gute Nacht
LikeLike