
(Door: Michael van der Galien)
Op Twitter liegt ChristenUnie-leider Gert-Jan Segers (foto) keihard over de banden die ChristenUnie-minister Carola Schouten heeft met het World Economic Forum (WEF). Want, stelt hij, “ze heeft nog nooit deelgenomen aan welke praatsessie van die club dan maar ook.” Maar uit informatie van het kabinet blijkt dat dit onjuist is.
Als je wilt weten met wat voor tuig we te maken hebben in de politiek, hoef je alleen maar even te kijken naar de tweets van Gert-Jan Segers. De ChristenUnie-leider, die tegenwoordig vooral doet denken aan Judas, liegt er daar namelijk flink op los. Een Twitteraar maakte een opmerking over de banden van Carola Schouten – minister voor de CU! – met het WEF. Zijn antwoord?
















































Politici zijn en blijven leugenaars. Niet alleen covid-19 en de kinderopvangtoeslagfraude*
hebben dat overduidelijk bewezen.
*Vandaag ook weer een groot verhaal daarover in de papieren Telegraaf.
LikeLike
30 zilverlingen voor Segers, nog voor de haan 3 keer gekraaid had.
Dit ranzige stuk evil is de baas van een Christelijke politieke partij.
LikeGeliked door 1 persoon
Ach ja Gert Jan Segers.
Die zal zondag wel weer vooraan in de kerk zitten en gewoon de huichelaar uithangen.
Dat zijn zovan die christelijke types die nog steeds denken dat ze in de jaren 50 van de vorige eeuw leven, waarbij ze overtuigt zijn dat ze de mensen nog steeds kunnen beliegen.
Dat zijn van die eikels die niks liever doen als vingerwapperen naar iedereen en tegelijk de buurvrouw een beurt geven.
Grotere hypocrieten en huigelaars als deze zogenaamde christenenkrijg je niet gevonden.
LikeGeliked door 1 persoon
De Nep christen !
LikeLike
Met de uitspraak; Ze heeft nog nooit deelgenomen aan welke praatsessie van die club. slaat Segers de spijker op de kop, .we zijn bij de duivel te biecht gegaan, want het WEF dicteert enkel en men dient te luisteren,…meer niet.
Onze regering is het tegenovergestelde van een democratische volksvertegenwoordiging..
Mensen doen maar zelden dat waar ze in geloven. Ze doen wat hen zelf het beste uitkomt, en daarna hebben ze berouw..Het beleid trekt meer op een belangenorganisatie, en dient al sedert de oprichting van de EU niet meer de belangen van het Nederlandse Volk, daarom zeg ik Nexit NU!…..
LikeLike
Gert-Jan Segers is toch zo´n toonbeeld van Christelijkheid. Des zondags gaat hij met een uitgestreken gezicht ter kerke en luistert aandachtig naar de preken van de dominee, die met zijn vingertje wijst. Thuis leest hij over goede werken in den bijbel. Maar door de weeks doet Gert-Jan een beetje aan ruttige politiek.
Al was er voor hem zelf geen plaats in het ruttige kabinet, toch verkocht Gert-Jan zijn ziel en zaligheid aan de ruttige duivelaanbidder. Vol overgave en met kadaverdiscipline verdedigt hij zijn ruttige baas. Het gevoel belangrijk te zijn en mee te mogen doen met de ruttige “ons kent ons” club streelt zijn ego. En af en toe een ruttig jokje, ach daar heeft Gert-Jan geen problemen mee. Het hoort bij ruttige politiek bedrijven. Een kniesoor, die daarover valt.
Kijk, de grote duivelse baas in Davos bepaalt de politiek in het polderland. Maar dat moet ruttig onder de pet worden gehouden. Dus geef je er een draai aan en jok je er een beetje om heen. De schijn van democratie hou je op, terwijl je de dictatuur in het zadel helpt. Als je geen water in de wijn doet, mag je ook als Christen niet mee doen in het ruttige gedoe. Een uitsluiting zou Gert-Jan’s ego schaden. En dat wil Gert-Jan tegen elke prijs voorkomen.
Daarom liegt de oo zo Christelijke Gert-Jan Segers keihard, dat iets belangrijks niet is geweest. En, geloven wij die Christelijke leugenaar ??? Nee dus !!!
LikeGeliked door 1 persoon
Gert-Jan Segers vooruit met je billen bloot. Ga te biecht en beter je leven. Een echte Christen gaat niet met de duivel scheep. Gert-Jan toon eindelijk eens dat je karakter hebt, dat je ballen hebt en een ruggegraat en geen slappe knieën. Wees en vent en geen mietje !!!
LikeGeliked door 1 persoon
Segers is een kots-middel ! Volkomen onbetrouwbare vent : wilde ook nooit meer met Quasimodo in één Kabinet ! Smerige hypocriete ongelovige.
LikeGeliked door 2 people
Het pluche plakt zooooo lekker, dan wil Segers wel liegen.
LikeGeliked door 2 people
Schouten naar VS en toen ze terug kwam zwanger, van wie??
Volgens bronnen heeft ze mart experiment meegedaan!
Satanisme
LikeLike
@ Joepiedepoepie. Ik denk dat Schouten werd bezwangerd door Segers, na terugkeer noemden zij het “ een onbevlekte ontvangenis”.
LikeLike
@ Joepiedepoepie 29 december 2021 om 12:53
Wat deed dat mens in de VS ??? Was het initiatie in de satanische duisternis ??? Was de engel Gabriël daar ook bij aanwezig??? Want als die ten tonele verschijnt, geraken vrouwen licht zwanger. En bij een bezwangering door die engel, wordt er natuurlijk geen druppel van het kostbare zaad gemorst. Stel je voor, een vlek.
LikeLike
Uitleg onbevlekte ontvangenis:
Samen het maken van bewegingen als zijnde getrouwd, zonder op de lakens te morsen.
sic.
LikeGeliked door 1 persoon
Vroom is het Nieuwe Linksch,……de religieuze tak van de Linksche Looney Brigade
LikeLike
Seegers onder vuur?
Oh jee.
Direct een bewakings-hok voor zijn deur!!! Aandacht zsm afleiden: orthodoxe christenen maar gebruiken? Urk of Staphorst? Dit keer weer RTL gebruiken of hebben we daar niet genoeg aan?
Je zal maar in den haag werken en zulke belangrijke beslissingen moeten nemen.
LikeLike
Als je de PVV, het FVD, Denk en wat kleine rechtse partijen uitsluit, heeft de rest van de 2e kamer banden met het WEF. Het maakt niet uit hoe hun gezindheid is, de zich Christelijk noemende partijen, de VVD, de socialisten, iedereen hangt aan Klaus Swab zijne zak. Als we nu nog niet naar de verdoemenis gaan….
LikeLike