1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.289 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Uitstekend idee!!!!!
Misschien goed idee voorbij ons land.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat werd hier al eens geprobeerd bij cafe-bar ’t Taverne in Tilburg. De Boa’s kwamen toch binnen en gaven een procesverbaal af. De eigenaar liet het voor de rechter komen die op zijn beurt pal achter de Coronaregels ging staan ! Hier het krantenbericht van 17 September vorig jaar waarin hij aankondigde om zijn cafe-bar om te zetten in een besloten club (om van de Q.R. check af te zijn).
https://www.bd.nl/tilburg-e-o/cafe-bar-t-taverne-wil-niets-weten-van-controle-op-coronabewijs-dan-maak-ik-er-een-besloten-club-van~ab6b2507/
LikeLike
Sorry hoor maar die grijze krullenbol van de horeca bond blijkt een voorstander van vaccinatie. Hij wil de horeca zo snel mogelijk open en zal uiteraard zich gaan houden aan het komende 2G beleid. Dus inderdaad een slimme horeca ondernemer voert privéclub dat zijn dan ook de ondernemers die ik van harte ondersteun maar ik zal nimmer een horeca bezoeken waar het discriminerende toegangsbewijs wordt vereist.
LikeGeliked door 2 people
ze zien me aankomen met 2 volwassenen en drie kinderen …
LikeLike
absurdisto1 U ziet beren op de weg uiteraard zijn ook uw drie kinderen van harte welkom omdat dergelijke restaurants geen discriminatie voeren volwassen, kind, gevaccineerd of ongevaccineerd iedereen is welkom die zich tegen het fascisme keren.
LikeLike
Hier zal amice @ delamontagne wel heel erg blij mee zijn, denk ik !
LikeLike
In Nederland afgelopen week meer dan 250.000 coronabesmettingen.
Maar hoe komt men aan die cijfers.
Even duidelijk maken.
Voor een coronatest waren 3 criteria nodig tot voor enkele weken want toen haalde de WHO er een criterium af waarbij je dus gerust kunt stellen dat zoals gewoonlijk de aantallen weer opgeschroefd dienden te worden want wereldwijd en niet alleen in Nederland lopen hat aantal mensen die boosters gaan halen met rasse schreden terug dus moest de truckendoos weer even open getrokken worden.
Doordat deze criteria teruggedraaid zijn zonder de mensen in te lichten kunnen regeringen dus met droge ogen beweren dat de besmettingen de pan uit reizen en de misdadige kliek in Den Haag maakt daar maar al te graag gebruik van want zoals blijkt zijn de 10 rijksten van de wereld dibbel zo rijk geworden en dat willen ze in Den Haag natuurlijk niet frustreren en daarbij dan ook nog eens Klausje voor de voeten lopen.
Maar gelukkig gaan er nou een miljoen mensen in Brussel een verkoudheid oplopen zodat de aantallen “besmettingen” weer op gaan lopen en in de regeringszetels lachen ze de lul uit hun broek, omdat ze daar ook wel inzien dat het volk achterlijker isals ze ooit gedacht hadden.
LikeGeliked door 2 people
Ik kan me ook niet echt voorstellen dat er elke dag zoveel mensen naar de teststraat gaan.
Zo kunnen ze je natuurlijk alles wijs maken.
LikeGeliked door 2 people
Had vandaag een klant op bezoek .
Hij werd getest op Corona – positief !
Zijn vriendin dus ook maar getest – positief !
Maar ze voelden zich allebei prima .
Toch de boostershot maar genomen – allebei doodziek !
Zal wel toeval zijn ?
LikeGeliked door 1 persoon
Precies. Dat is het nieuwe Media normaal. De NOS 180graden andersom, wereld op zijn kop strategie beleid. Die 3 criteria waar HdN het over heeft is inderdaad het geval, nu 2. Hoe snel wil je een positief PCR gevalletje hebben. En natuurlijk is er nooit zoveel ,, de teststraat,, ingereden.
Komt binnen bij het RIVM. Het lijkt wel CO2 of Stikstof, het is wat wij MOETEN geloven, er ligt geen ijs in de Noordelijke regionen zwemmende ijsbeer, afbrokkelende gletsjers, geen ijs op Groenland, wij zien dat niet vanuit ons raam, maar via het venster van de NOS, en de meesten tuinen er in. Opwarming van het nieuws dus en wel met180 GRADEN!!!
LikeGeliked door 1 persoon
Zoveel mensen hoeven ook niet naar de teststraat want de regering zegt dat en dus volgens de kijkbuiskijkers is het dan waar.
Daarbij zijn er ook nog “statistieken” Het schijnt dat die “betrouwbaar” zouden zijn
LikeGeliked door 1 persoon
SGT-rapport: Vaccins gebruikt voor opzettelijk en kwaadwillig toebrengen van schade, gepland sinds 2002
In de aflevering van het SGT-rapport van 13 januari spraken Clay Clark en Dr. Christiane Northrup over de waarheid die de reguliere media weigeren te delen: Vaccins worden gebruikt voor het opzettelijk en kwaadwillig toebrengen van schade .
Clark noemde de voormalige wetenschapper van Pfizer, Michael Yeadon, die zei dat vaccinformules afhankelijk zijn van hun batches en partijen, en dat sommige zijn geformuleerd om dodelijk te zijn.
Later in de aflevering deelde Clark mee dat tot 10 procent van de batches of veel van de COVID-19-vaccins extreem giftig zijn: ongeveer 2500 tot 3000 keer de toxiciteit van de minder schadelijke batches. “Wat denk je van een mainstream media die blijft zeggen dat deze veilig en effectief zijn; de Biden-administratie zegt: haal je vaccin, haal je booster, het is veilig en effectief. Op dit moment maken deze mensen zo duidelijk deel uit van het complot van de samenzwering dat ze elke dag bij naam moeten worden
https://www.vaccinedeaths.com/2022-01-16-vaccines-used-for-intentional-infliction-of-harm.html
Tja het gaat lekker zullen we maar zeggen.
LikeGeliked door 1 persoon
Geef trouwens het skeletvrouwtje eens wat te eten…
LikeGeliked door 1 persoon
Skeletvrouwtje is een rotschild en smurf macron een vrijmetselaar.
LikeLike
Zo kan het ook, schitterend.
LikeLike