
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Silver Surfer“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Silver Surfer“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































IFR Cojona is veel lager dan weergegeven in de grafiek. (In italie bv 5000 doden in 2 jaar op 70 miljoen, dat is 5 cijfers achter de komma)
Misschien wil schrijver van het stukje de grafiek aanvullen met de IFR van de maatregelen en het bedrog? Dus zelfmoord, niet-ontdekte kanker, proefprik-doden, armoede-doden, politie-slachtoffers, etc etc.allemaal in 1 percentage.?
LikeGeliked door 4 people
saddy zegt:
2 februari 2022 om 07:35
KAN JE DAT ZELF TROUWENS NIET DAN ???
IK MOT BOODSCHPPEN DOEN WHAHAHAHAHA
LikeLike
Ik denk idd dat het aantal dodelijke slachtoffers door het niet behandelen van andere ziektes dan de griep van de afgelopen 2 jaar mede een verklaring kan zijn voor de oversterfte, de leugen regeert.
LikeLike
IK HEB EEN OPA ,DIE IS 94 ..
EN DIE HEEFT AL ZIJN EIGEN TANDEN NOG …..
IN EENDOOSJE ….
IK MOET EFFE BOODSCHPPEN DOEN
WE HADDEN GEEN PANDEMIE …. MAAR EEN PLANDEMIE
EN AANGEZIEN IK OMRINGD BEN DOOR EEN 16 MILJOEN
IK HERHAAL EEN DIKKE 16 MILJOEN HERSENDODEN
KAN JE DAT GEWOON DIK 2 JAAR VOL BLIJVEN HOUDEN
EN DAN BLIJF JE DAAR OOK NOG OP STEMMEN
OOM WAT EEN KUTTTTTTTTTTTTTTTTTLAND .
LikeLike
Nog even over marion koopmans…..
https://thenationalpulse.com/2021/02/15/exc-who-covid-investigator-is-chinese-cdc-advisor-who-accepted-ccp-research-grants/
EXC: WHO COVID ‘onderzoeker’ is een Chinese CDC-adviseur die CCP-onderzoeksbeurzen accepteerde.
Marion Koopmans, een lid van de recente missie van de Wereldgezondheidsorganisatie om de oorsprong van COVID-19 in China te ontdekken, heeft gediend als adviseur van het Centrum voor ziektebestrijding en -preventie van de Chinese Communistische Partij en auteur van studies die worden gefinancierd met door de Chinese overheid gesteunde subsidies, De Nationale Puls kan het onthullen.
De delegatie van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) concludeerde dat het “uiterst onwaarschijnlijk” was dat het virus afkomstig was van een laboratorium van de Chinese Communistische Partij, ondanks rapporten waaruit blijkt dat China weigerde alle relevante gegevens te delen tot aan de begindagen van COVID-19
Maar Koopmans banden met de Chinese Communistische Partij, die lijken op een vergelijkbare relatie met collega-WHO-onderzoeker Peter Daszak, stellen de validiteit van de bevindingen van het team in twijfel.
Een document getiteld “Leden van de wetenschappelijke adviesgroep” van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) bevat de professionele biografie van Koopman, waaruit blijkt dat ze heeft gediend als “lid van de wetenschappelijke adviesraad van de Centers for Disease Control of Guangdong China”:
Als lid van de wetenschappelijke adviesraad van de Centers for Disease Control of Guangdong China heeft ze geadviseerd over de opbouw van laboratoriumcapaciteit voor de detectie van opkomende infectieziekten in deze regio, en heeft ze lopende onderzoekssamenwerkingen om het ontstaan en de verspreiding van virussen te ontrafelen door middel van de dierlijke productieketen in deze regio.
Bovendien heeft Koopmans wetenschappelijke onderzoekspapers en tijdschriftartikelen geschreven, ondersteund door subsidies van de Chinese Communistische Partij.
LikeLike
Een plaatje zegt meer dan 1000 woorden
LikeLike
Het gebruik van een test die daarvoor niet geschikt is (dixit de uitvinder/bedenker van deze test),
een test gebruiken waar niemand beter van wordt, behalve de fabrikant,
hoeveel mensen die positief getest zijn, zijn echt ziek.
het niet accepteren van een bloedtest,
het invoeren van een app waarvan/door niemand geneest,
het “verdwijnen” van de griep,
het niet mogen gebruiken van bewezen medicijnen,
het introduceren van een (niet meer) werkend “vaccin”.
En niemand van de msm journalisten die daar vraagtekens bij zet.
Ik blijf het “eigenaardig” vinden.
LikeLike
Het geloof in plandempie is niet meer. Het was leugen en bedrog en corruptie en samenzwering en volksverraad en moord/doodslag en een misdaad tegen de menselijkheid door een criminele organisatie.
De satanische schurken, die plandempie hebben bedacht en/of uitgevoerd, hebben een hele zware tribunale straf verdiend.
LikeLike
Ze hebben gewoon van de spreekwoordelijke mug een spreekwoordelijke olifant gemaakt, en vervolgens die spreekwoordelijke olifant de porseleinkast van de democratie in gejaagd, omdat het democratische servies hen niet aanstond.
En dat, dames en heren, is de spreekwoordelijke dictatoriale olifant in de kamer.
U zult niets bezitten (wij, de elite, zullen alles bezitten), maar u zult toch gelukkig zijn (en anders is het een enkeltje Goelag voor u).
Ik ken nog wel wat spreekwoorden die van toepassing gaan zijn:
Wie wind zaait zal storm oogsten, waarna hoge bomen veel wind vangen, en boontje uiteindelijk toch altijd weer om zijn loontje komt…
LikeLike
Hier!
Ik denk niet dat ik in 17 jaar één persoon van het veld heb zien komen met ademhalingsproblemen, hun hart geklemd… voetballers, tennissers, basketballers… op een gegeven moment moet je zeggen dat dit niet klopt, dit moet worden onderzocht”.
https://twitter.com/i/status/1488777934735351808
LikeLike
Das niet zo moeilijk…, door de maatregelen, zoals
Hygiëne,
Afstandhouden,
Beklappen,
Lockdowns,
Reis en bezoek beperkingen,
Avondklok,
CoronaApp,
Vaccins,
QR code,
De ziekenhuis capaciteit alleen corona gerelateerd in tezetten,
Het Staatsmanschap van mark ,
De geniale drive en inspiratie van hugo en nu weer van ernst,
En al die anderen in regering en 1e en 2e kamer.. muv FVD en nog een paar natuurlijk, ja als je naar hen geluisterd had dan was NL nu 1 groot massa graf geweest…
Maar gelukkig is het grote gros van de NL bevolking zo slim en begreep naadloos ..dat je het FVD .. moet negeren.. ,
Ja maar Zweden dan en Afrika en zo , daar moet je niet naar kijken die hebben onwijs geluk gehad en trouwens in Zweden wonen weinig mensen , vaak is het koud daar en overleeft het virus moeilijker.. en in Afrika woont niemand meer, die lopen lekker zonder paspoort, prik en qr code in West Europa rond te banjeren, zag er weer genoeg bij Calais vorige week.
A.Ruygrok, Monster
LikeLike
Ik zie MERS hier ook bij staan. Rond 2012 was er een “uitbraak van MERS in Saudi Arabia. Er is toen gepoogd om er ook zo’n pandemie paniek hoax van te maken. Maar de bevolking en regering van S.A trapte er niet in. MERS is ook een Corona en komt bij kamelen voor, en geeft ongeveer dezelfde uitkomst als de Covid-Omicron. Een enkele met onderliggend lijden/te dik overleeft het niet. Ik heb het toen ook opgelopen, slechts 5 dagen lichte griep verschijnselen gehad. Het voordeel van MERS was wel dat het eigenlijk niet erg makkelijk mens tot mens besmette maar makkelijk van kameel naar mens.
LikeLike
Vraag 1 is ” Waar is de pandemie ” ??
Vraag 2 is : “Wanneer komt de pandemie “??
LikeLike
linda.texel@planet.nl zegt:
2 februari 2022 om 15:00
JA DOEIII
U GAAT MIJ VERTELLEN DAT HET OVERBRENGEN VAN MERS
VAN EEN KAMEEL OP DE MENS ??
KOMT OMDAT ER VEEL BARKRUKKEN AANGESCHAFT ZIJN IN DIE WARME LANDEN ??
WAREN DE SCHAPEN EN GEITEN OP DAN ???
OOM HASSAN DOE JE JAS AN ,ASSUTMARGEILINMACHALLES
LikeLike