Dat valt een beetje tegen

(Door: H. Numan)

Links is op z’n retour. Even zo vrolijk hebben ze de macht klemvast in handen en zijn absoluut niet van plan om daar ook maar een kruimeltje van op te geven. En waarom zouden ze? Wat doorgaat voor conservatieve partijen zijn net zo progressief als ze zelf zijn. De VVD heeft veel meer gedaan om zo veel mogelijk gastarbeiders, tegenwoordig asielzoekers, binnen te halen dan u voor mogelijk houdt. De VVD is nooit een volkspartij geweest. Van oudsher was het de partij van en voor de betere middenstanders. Ze zijn nu bezig door de mand te vallen. Hun gerontosaurus Bolkensteinius Rex blijkt een seniele ouwe geilaard te zijn. In ruil voor???, waarschijnlijk een aai over zijn bol, promootte hij een terroriste met een strafblad. Ik kan me nauwelijks voorstellen dat Bolk z’n stein nog omhoog kan krijgen, dus meer dan een aai over zijn bol zal Soumaya Sahla niet hoeven doen. Ik ken haar niet, maar ik stel me zo voor dat ze niet te royaal is met haar giften. Zo zijn de meeste ambitieuze goudzoekers.

Het is niet zozeer Rutte die de VVD aan het opblazen is, maar Bolk en Stein. Wat Rutte doet, is iedere dag de doelpalen naar links verplaatsen. Dat mag. Wat Bolkestein heeft gedaan, is een misdrijf. Niet een strafbaar feit, maar een regelrecht misdrijf. Ten eerste praten we over een terroriste met een strafblad. Als u of ik schoonmaker op een kleuterschool willen worden, moeten we een verklaring van goed gedrag tonen. Daar geilde Bolkestein overheen.

Ten tweede praten we over een nogal selecte commissie binnen de VVD, namelijk die over terrorisme en veiligheid gaat. Je moet een verklaring van goed gedrag tonen als je actief lid met politieke ambities in de VVD wilt worden. Maar dat gaat – of zou moeten gaan – een flink stuk verder als je sectie stiekem in wilt. Dan heb je een verklaring van de Algemene Inlichtingen en Vuiligheidsdienst nodig. Geen probleem, geilde Bolkestein. Ik ben de Bolk! Als jij mijn stein omhoog bolkt, heb je dat niet nodig. Ik bolk je wel binnen. Dat is dus een zwaar strafbaar feit. Dat soort onderzoeken wordt automatisch verricht. Het simpele feit dat je je aanmeldt bij een antiterrorisme commissie betekent automatisch een diepgaand onderzoek. Dus Bolk kan niet zeggen dat hij z’n steintjes niet op een rijtje heeft. Hij wist er van, en handelde met voorkennis. Dat is een straf verzwarende omstandigheid.

We zijn er nog niet, want joffertje Jihad is dat nog steeds. Een van de redenen waarom ze strafverzwaring in hoger beroep kreeg, is haar aantoonbare gebrek aan berouw. Iets waar je vrijwel altijd een fanatieke mohammedaan mee uit de tent kan lokken als ze bezig zijn met passie preken. Vraag eenvoudig of ze voor of tegen Hamas, Hezbollah en ISIS zijn. De meeste mohammedanen proberen dan urenlang om de brei te draaien met een karavaan van woorden. Maar op het moment dat ze of ja of nee moeten zeggen, geen andere keuze, dan is hun antwoord altijd: JA! Voor! Meestal komen ze er nogal genadig vanaf. De steller van de vraag en het publiek weten donders goed dat de mohammedaan vierkant achter terroristische organisaties staat, maar doen net alsof ze het “nee, maar …” antwoord accepteren. Dat bespaart iedereen een hoop moeite.

Soumaya Sahla ging zo ver in haar pogingen om vooral geen spijt te betonen (hoe onoprecht dat ook zou zijn) dat de rechtbank haar extra straf toewees. Iets dat niet alle dagen gebeurt, zeker niet als het mohammedanen betreft. Dat is dus ook iets dat Bolkestein wist. Kijk, als Rutte hetzelfde gedaan zou hebben, ach. We kennen Rutte als de teflon politicus die doet wat hij wilt. Maar Bolkestein is nou net het strenge gezicht van de VVD, en de enige reden waarom de VVD het – tot op heden – zo goed doet in verkiezingen. Hardere straffen, strengere aanpak, minder migranten! Behalve natuurlijk als Bolk zachtjes geaaid wil worden over zijn steintjes.

Pechtold liet zich omkopen met een neukhut op Scheveningen. Niet correct, maar we praten hier niet over staatsgevaarlijke activiteiten. Iedereen weet dat D66 een nogal corrupte partij is geworden, en dat Pechtold daar het beste in was. Het strenge betrouwbare gezicht van de VVD blijkt nu een half seniele overjarige geilaard te zijn. Hij is te geil en te seniel om zich te realiseren dat hij zichzelf en zijn partij onsterfelijk belachelijk gemaakt heeft. Als ik mevrouw Bolkestein was, dan zou ik terstond een echtscheiding aanvragen, zo publiekelijk mogelijk. Om dan zijn ziel via zijn portemonnee er uit te rukken en te verbranden. Met zo’n schuinsmarcheerder wil je niet in dezelfde kamer slapen.

Ach, zult u zeggen. We weten dat de VVD op de hoge duikplank staat. Is geen probleem, want ik ben een jaknikker, en stem op Ja21. Vergeet vooral niet te zeggen dat u uw onderzoek heeft gedaan! Helaas. Ja21 staat voor Joost en Annabel, 2 handen op 1 buik. Ze proberen – net als Bolkestein – te doen alsof ze conservatief zijn. Proberen, want Joost en Annabel zitten er voor zichzelf, het grote geld en bepaald niet voor u. De ja-knikkertjes zijn nog makkelijker uit de tent te lokken. Vraag eens hoe ze over Europa denken. Er is een conservatieve factie in het Euro gebeuren, maar daar treft u Ja21 niet in aan. Daar hebben ze ‘bedenkingen’ over, en zijn het niet eens met de ‘woordkeuzes’. Gelukkig zijn er Wilders en Orbán, dus is het heel eenvoudig voor de ja-knikkertjes om hun €urofi€l€ voork€ur te verbergen. Wees eerlijk, een partij waarin de duivel (Orbán) en Beëlzebub (Wilders) zitten, dat kan toch niet?

Ach, zullen anderen zeggen, uiteraard na een lang en diepgaand onderzoek. Voor mij is er maar een: Caroline van der Plas. Voor de boeren, de burgers en de buitenlui! Caroline kan er wat van. Inderdaad, dat kan ze zeker. Alleen niet voor u. Mevrouw van der Plas zei in een interview met Wakker Nederland dat ze een Nexit absoluut niet ziet zitten, en graag wil samenwerken met de meest €urofi€l€ partij in Europa, Volt. Blieft u nog peultjes?

Allemaal presenteren ze zich als alternatief voor de blonde verschrikking uit Venlo. En allemaal zijn het egoïstische mannen en vrouwen die hun zakken zo snel mogelijk proberen te vullen, voor ze door de mand vallen. De gaten die vallen door het verdwijnen van de PvdA en het CDA worden opgevuld door andere zakkenvullers. Niets meer, niets minder.

Weet u wat ik zo erg vind? Op Bolkestein na zijn ze er kristalhelder over. Ja21 zegt recht voor z’n raap dat ze eurofiel zijn, en Caroline doet dat ook. Daar smult een zeker publiek van, anders zouden ze het niet zo goed doen in de polls. En dat zekere publiek beweert met een strak gezicht dat eigen onderzoek hebben gedaan, en het best voor het land willen. Wees dan gewoon eerlijk, en geef toe dat Europa heel snel een staat moet worden, onder Allah. Omdat u dat eigenlijk wel prima vindt. Want het enige alternatief is Wilders.

Op dit moment kunt u voor de EU zijn, of tegen de EU, maar niet allebei tegelijkertijd. Je mag maar één stemhokje rood kleuren. Of je bent tegen de EU en import van mohammedanen, of je bent daar voorstander van. Meer smaken zijn er niet. Uitkiezen wat je het lekkerste vindt doe je maar in de supermarkt.

Door:
H. Numan
(voor www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

20 Responses to Dat valt een beetje tegen

  1. Frits's avatar Frits schreef:

    Kies PVV. Zo simpel is het

    Geliked door 2 people

    • Klaas's avatar Klaas schreef:

      +++
      Ook hoop ik dat de politiek nu eens doorpakt en een besluit geeft in het bouwen van de nieuwe kernreactor Pallas.” Volgens Marcel is dit besluit al meerdere keren uitgesteld, waardoor de bouw van de reactor stil is komen te liggen.
      +++

      Geliked door 1 persoon

      • bobzelf's avatar bobzelf schreef:

        Klaas zegt:
        3 februari 2022 om 19:54

        KLAAS ?????????????????????????????????????????????
        JE BROER KAN PRATEN EN SCHRIJVEN ??????????
        EN DAN OOK NOG HELE DAGEN JOU IN EN UIT BED TILLEN ??
        JE TABLETJES OP TIJD ER IN SLAAN
        EN JE TUIGIE OM DOEN
        EN JE SCHIJTLUIER VERSCHONEN

        GEWELDIG

        BY HELENOS, A MIRACLE , GOD ZIJ GEPREZEN
        DE LOSER ZIJN BROER IS EEN NORMALE ??

        OOM KOSTUNRIKS BY BELENOS

        Like

  2. wappieman's avatar wappieman schreef:

    Dat zeg ik toch al een tijdje !
    Artikel 49 Grondwet : kamerleden , rechters , hoge ambtenaren ,
    allen zweren ze trouw aan de Kroon , aan W.a. von Amsberg , ook
    wel bekend als w.A. von BilderWEF !
    Nogmaals , die koning maakt hier de dienst uit , die Kamer heeft
    geen flikker te zeggen !

    Geliked door 2 people

    • ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

      wappieman.Ik probeer dat hier al langer aan de mensen uit te leggen,politiek is een corrupte poppenkast en stemmen een farce.De meeste mensen zijn zo gehersenspoeld en naief,ze willen maar niet wakker worden.

      Geliked door 1 persoon

  3. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    IK BLIJF U MAAR VOORZIEN VAN USA ASHOLE TRICS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    WANT ERGENS MOET U DUS . NADAT MIJN OOM KWAAD WORDT ..

    EN ALLES VERNIETIGD

    ERGENS DE ECHTE WAARHEID TERUG KUNNEN VINDEN ……

    DUS ALLES IS GEOORLOOFD DOOR DE USA & VK RATTEN

    MAAR , NEVER FORGET OME BOB’S KREET. BUT PUTIN DID IT

    PUTIN DID IT, PUTIN DID IT . !!!! ALLEMAAL EN POLONAISE !!!!

    IK BEN NU ZO LANGZAMERHAND BIJ HET PUNT AANGEKOMEN

    NOU DOE HET DAT MAAR OOK . WHAHAHAHA

    FIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    UKRAINE
    MERCENARIES ARRIVE IN UKRAINE DISGUISED AS FOREIGN MILITARY INSTRUCTORS, LPR HEAD SAYS
    There are increasing numbers of mercenaries in southeastern Ukraine (Donbass), who arrive there under the guise of military instructors, the leader of the self-proclaimed Lugansk People’s Republic (LPR), Leonid Pasechnik, told Sputnik.
    “This is not a secret at all, it is official data that hundreds of foreign instructors from NATO countries are on a rotational basis on the territory of Ukraine… In addition, outright mercenaries also arrive in Ukraine under the guise of instructors”, Pasechnik said.
    He pointed out that when Western countries say that they are sending 200 instructors to Kiev along with weaponry, to help train Ukrainian servicemen, it is likely that these trainers are narrow specialists from military companies who, in the event of a conflict escalation, may use the supplied weapons on the line of contact in Donbass.
    “And I can tell you that it is not at all guaranteed that these mercenary instructors will pay at least some attention to the orders of Ukrainian commanders. They have their own employers and their own tasks”, Pasechnik told Sputnik.
    The Russian Foreign Ministry’s Department for New Challenges and Threats has expressed concerns over reports of persistent activity by US private military companies (PMCs) in southeastern Ukraine.
    According to LPR, there are mercenaries from the Academi (Blackwater) PMC in Donbass.
    Tensions in the region have been escalating over the past few weeks, as the US and Britain claimed Russia is planning an invasion of Ukraine. Moscow denied the allegations, calling them fake news and accusing the West of planning a provocation in Donbass.
    President Vladimir Putin even noted that NATO countries are “pumping” Ukraine with new weapons, which creates security threats for Russia.
    The conflict in eastern Ukraine began in the spring of 2014 after Donetsk and Lugansk proclaimed their independence. Ukrainian authorities launched a military operation to try to crush the independence-seeking forces in the country’s east after the February 2014 Western-backed coup in Kiev. The war led to the deaths of up to 31,000 people, with tens of thousands more injured, and more than 2.5 million residents being externally or internally displaced.

    Geliked door 1 persoon

    • Klaas's avatar Klaas schreef:

      +++ Michael Bociurkiw +++
      +++ due to Russia’s shoot down of MH17.+++

      Like

      • bobzelf's avatar bobzelf schreef:

        Klaas zegt:
        3 februari 2022 om 19:33

        GENIAAL ONZE EU TROL EN LANDVERRADER KLAAS ISKARIOT

        ZET NU GEWOON EEN NAAM BOVN EEN EU GESCHREVEN STUKKIE

        EEN LULVERHAAL DAT PAS 7 JAAR EN 6 MAANDEN STANDHOUDT
        OOOH EN OOK NOG 17 DAGEN KNAP HOOR

        WHAHAHAHHAAHA

        LAAT JE NAKIJKEN MAN, HOEWEL , DAT IS VOLKOMEN ZINLOOS BIJ HERSENDODEN

        IK ZOU ZEGGEN RAM ER MAAR EEN RATEL KOGELS DOORHEEN

        WHAHAHA , HET NIEUWS WORDT MET DE DAG SLECHTER

        USA VOLGERS, DE AAN HET DODE PAARD TREKKERS

        MIJN GOD IK DACHT DAT MUSSERT EEN SLECHTE EN NSB ER WAS .

        Like

  4. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    IK MAG AAANNEMEN DAT OP DE TV ALLE NETTEN OP TILT STAAN IN NEDERLAND
    OF ???

    ZWIJGT IEDEREEN ALS HET GRAF .

    IK DENK HET LAATSTE

    DUS ????????????????????????????????????????????

    HEEFT MIJN OOM 46 % VAN EUROPA’S GAZZZZZZZZZZ IN HANDEN WHAHAHAHA

    EN HET FEEST GAAT BEGINNEN , WAT INHOUDT DE COMPLETE ECONOMIE INSTORTING VAN DE EU

    U WILDE RUZIE MET DE NOOIT SLAPENDE BEER , GOED GEDAAN

    WHAHAHAHAHA OP UW KNIEEN LAFAARDS . EN KOOP USA GAZZZZZZ VOOR 8 X ZO DUUR WHAHAHAHA OF MAAK EEN PIJPLEIDING VANAF QUATAR ???
    WHAHAHAHAHA MOET MAKKIE ZIJN LEKKER DICHTBIJ OOK

    WHHAHAHA

    WINTER IN AMERICA IS COLD ..

    WHO IS THE BOSS

    UW OPLOSSINGEN VOOR 1 APRIL .. KUNT U OPSTUREN NAAR

    KLAVERJASSEN MET DE KANO GROEP /. THE LOSERS OF OOM E.J.BRON
    KLAAS UW EU TROL EN HERSENDOOIE NANALNY LOVER. ZEG MAAR OOM NOVICHOC JAN ONZE HUIS PEDOFIEL BONKSTUITER, KNOTS , BONK STUITER DRAAI EFFE PISSEN STUITER DIE PLEURIS OOM BOBZELF …. UW ACHTERBAKSE LOSER UIT DE ISLAM DRIEHOEK BIJ HET HAAGSSPOOR TIJL , WAAR ROOK IS . IS VUUR. EN DIE ZAT DAARNA OP TAFEL TE SCHIJTEN MET 1 WERKENDE HERSENCEL EN ONZE NIEUWE LOEMPIA MET SAMBAL UW NIEUWE LOSER ALHIER HOEMPAPA MET HUBERT VAN BLADERDEEG

    JA OOM BOB KENT ZIJN KLASSIEKERS IK MOET MEER NAAR BOORZALF LUISTEREN WHAHAHAHA ,

    NOU DEZE TEKST ZAL TIJ WEL EVEN NAKIJKEN , DUS ?? KOUD HE ???

    Russia cuts off key gas pipeline to Europe amid rising tensions
    Moscow controls nearly 46% of energy imports

    WND News Services By WND News Services
    Published February 2, 2022 at 4:45pm

    The flow of natural gas through a key Russian-controlled pipeline suddenly stopped Wednesday as tensions continue to increase between Russia and the West.

    The Yamal-Europe pipeline’s liquified natural gas (LNG) flows, which are operated by Russian state-run firm Gazprom and have usually been pumped westward from Russia to Germany through Poland, were halted early Wednesday, European data showed, according to Reuters. The sudden stoppage reportedly represented a setback after leaders expected the pipeline to return to its normal flow pattern.
    00:12
    01:29

    TRENDING: Fans treating new ‘woke’ Superman agenda like Kryptonite!

    In December 2021, Gazprom slowed the pipeline’s gas flows, which represent 10% of the region’s supply, and the company reversed the flow direction from westward to eastward. The sudden reversal sent natural gas prices, which had already spiked amid a European energy crisis, even higher.

    Gazprom and the Russian government said that the alteration was a “commercial” decision and that customers would continue to receive purchased gas. But geopolitical tensions between Russia and members of the North Atlantic Treaty Organization (NATO) have increased over the last several weeks, potentially putting Europe’s energy supply at risk.

    Advertisement – story continues below

    Russia controls nearly 46% of European gas imports, according to European Union data.

    “A disruption in the physical energy supplies transiting Ukraine would, clearly, most acutely affect natural gas markets in Europe,” a senior Biden administration official told reporters last week.

    “And so we’re engaging our European allies to coordinate our response planning, including talking to them how they deploy their existing energy stockpiles, which are, obviously, at significantly low levels this year due to the reduced Russian supplies over the last several months,” the official said.

    On Jan. 25, the White House announced it would help facilitate greater non-Russian natural gas flows into Europe. Such imports would come from North Africa, the Middle East, Asia and the U.S.

    “We are collaborating with governments and market operators on supply of additional volumes of natural gas to Europe from diverse sources across the globe,” President Joe Biden said in a joint statement with European Commission President Ursula von der Leyen on Jan. 28. “LNG in the short-term can enhance security of supply while we continue to enable the transition to net zero emissions.”

    Gazprom didn’t immediately respond to a request for comment from the Daily Caller News Foundation.

    IKZOU PROBEREN MEE TE ZINGEN , U GAAT DIT LIED NOG VAAK HOREN
    WHAHAHAHAHA

    Geliked door 1 persoon

    • Htskday's avatar Htskday schreef:

      @bobzelf,

      Bedankt voor de updates weer..

      Maar..
      Hubert van Bladerdeeg..
      Whahahaa..

      Ja, die ken ik nog wel..
      Hoempapa met zijn eeuwige zak pemmican onder zijn arm…
      Hoempapa en de piraten….
      Geweldige strip, voorloper van Asterix.

      Elvira, Elvira…

      Whahaha, geweldig..

      Like

      • bobzelf's avatar bobzelf schreef:

        Htskday zegt:
        4 februari 2022 om 05:05

        whahahaha ,ja stompzinnig he ??
        ik zou ook wel eens willen weten , whahahahah
        waarom in jezus naam , tijdens zo’n lulverhaal
        ergens in die bovenkamer ZO IETS los lomt whahahaha

        OOK “”TEKEN TOCH BIJ ZEIDEN ZE “‘ ?????

        KOMT OOK BEKEND VOOR ??? WHAHAHAHAHA

        BY BELANOS, BY TOUTATIS BY VOORBEELD WHAHAHAHA

        EN NU LOPEN DE TRANEN OVER MIJN WANGEN VAN HET LACHEN

        ER ZAL TOCH GEEN STEKIE LOS ZIJN ??

        OOM KOSTUNRIKS

        Geliked door 1 persoon

  5. bobzelf's avatar bobzelf schreef:

    EN EVEN VOOR HET GEVAL , DAT U DENKT ??
    ACH DIE ARME PLEURIS RUSSEN !!
    HE STALIN JANNEMANNEKE ???

    13i Fgeobrua0ry nathms 1o9:d2h5 ·

    France 2: Russia’s hypersonic evolution marks the beginning of a new arms race
    world _ 01.02.2022,
    Through the development of the latest hypersonic weapons, Russia is sending the world a clear signal about the beginning of a new arms race, according to France 2. In the Moscow arsenal you can now find the Avangard rocket system, which can strike any target on the planet. , as well as the rocket
    Russia currently has at least two types of hypersonic weapons. The first is designed to transport nuclear potential and has the capacity to hit any target on the planet. “Vanguard” – as it is called – looks like a classic ballistic rocket 27 meters long. However, in her head there is a glider, a type of drone with a length of 5 meters.
    If the classic rocket rises in the air and follows a curve that the enemy’s anti-air defense can predict, Vanguard remains at a lower altitude. It can unfold / turn /, change the course so that the contact point is impossible to predict. Vanguard combines the phenomenal speed of a rocket with the maneuverability of a drone, which makes interception systems useless. Vanguard can carry a nuclear cargo 130 times stronger than the bomb thrown on Hiroshima.
    Russia has also developed and implemented shorter-range hypersonic rockets, such as the 11-meter Zircon. Launched by a submarine or a ship, it is designed to submerge carriers or destroy other targets within a radius of thousand kilometers. The speed is reported to reach Mach 9, or 11,000 kilometers per hour – enough to form an overheated air cloud, making it almost invisible on the radar and leaving only a few seconds to react.
    NICOLA CHATONOFF, Deputy Editor-in-Chief, France 2: Even though Russia hides its exact capabilities of its weapons, it sends a very clear message to the world: a new race of arms has begun.

    YOU LOST … U HEEFT OP HET VERKEERDE PAARD GEWED

    EN WAAROM BLIJFT U AAN EEN VOLLDIG FAILLIET DOOD PAARD TREKKEN ??

    OOM BUKKEN BUKKEN BUKKEN WORDT DE LEUS

    NEDERLAND STUURT HULPGOEDEREN ??

    DE BEKENDE KRUIWAGEN MET HOOIVORK , DENK IK DAN ??

    Geliked door 1 persoon

  6. BosscheBol's avatar BosscheBol schreef:

    Nederland haalt IS-vrouwen en kinderen op.
    https://www.telegraaf.nl/nieuws/640934153/nederland-haalt-is-vrouwen-en-kinderen-op

    Misschien kunnen die te werk gesteld worden als adviseur bij het leger? Of bij de AIVD?
    In elk geval zullen ze weliswaar meteen een woning krijgen, maar niet in een typische VVD of D66 buurt.

    Geliked door 3 people

  7. saddy's avatar saddy schreef:

    “”Het is niet zozeer Rutte die de VVD aan het opblazen is, maar Bolk en Stein. Wat Rutte doet, is iedere dag de doelpalen naar links verplaatsen. Dat mag.””

    Als je dit heimelijk doet is dat niet fatsoenlijk.
    Als je vervolgens middenpartijen als de pvv en fvd die niet opschuiven gaat betitelen als extreem-rechts is dat oplichting en samenzwering.
    Als je het verkiezingsprogramma op de oude waarden baseert terwijl je inmiddels bijzonder linkse waarden nastreeft is het kiezersbedrog.
    Als je zweert in het belang van nederland te handelen en van meet af aan al besloten hebt juist het tegenovergestelde te doen pleeg je meineed.
    Als je naar buiten toe de oude waarden verkondigt terwijl je een zeer actief lid bent geworden van het marxistische wef met het doel je vaderland op te offeren ben je een landverrader.
    Als je werkzame medicijnen onthoudt aan de bevolking en ze dwingt om proefkonijn te zijn met een enorme oversterfte als gevolg ben je een massamoordenaar.

    Volgens mij mag dat niet.

    Geliked door 1 persoon

  8. Ravian's avatar Ravian schreef:

    “Wat Rutte doet, is iedere dag de doelpalen naar links verplaatsen. Dat mag.”

    Als je die doelpalen naar buiten het gebied van je verkiezingsprogramma verplaatst dan vervalt het mandaat dat die verkiezingen je verleent hebben.
    Dit is overigens hoe de Nederlandse politiek al jarenlang werkt.
    Je verkrijgt het mandaat om (bijvoorbeeld) de zomertijd af te schaffen en misbruikt dit dan vervolgens om (bijvoorbeeld) massa immigratie te faciliteren, terwijl je weet dat degenen die op jou gestemd hebben dat niet willen.
    Al doende degradeer je dan de democratie tot niets meer dan een schaamlap voor de dictatuur.

    Geliked door 1 persoon

  9. Sinyo's avatar Sinyo schreef:

    Weet u wat ik zo erg vind? . . . . . . . . .Dát vind ik nu ook! En komt sneller dan we denken.
    Dat Europa heel snel een staat moet worden, onder Allah.
    Van de DP (Displaced Person) VVD-er Rutte heb ik de D vervangen door de P en die als eerste letter gebruikt. Want het enige alternatief is Wilders . . . . de PVV.

    Like

  10. koddebeier's avatar koddebeier schreef:

    Links op zijn retour ????? VVD is links, CDA is links, D66 is links, CU ??? in iedergeval niet Christelijk.

    Geliked door 1 persoon

  11. BosscheBol's avatar BosscheBol schreef:

    De eerste vrouwelijke IS strijders komen terug. Om ze te berechten, zeggen ze. Eén jihadbruid staat al voor de rechter. Het spijt haar zó vreselijk! dat ze helemaal ONBEWUST bij IS heeft gezeten. Dat had ze echt niet door. Boze mannen hadden haar wijs gemaakt dat ze arme, zielige moslims zou gaan helpen. Ze heeft ook echt niets anders gedaan dan koekjes bakken voor de jongens, en toen ze in de gaten kreeg dat ze echt bij IS zat, probeerde ze te ontsnappen. Ze wilden haar zelfs nog stenigen! Eigenlijk zat ze dus bij het verzet tegen IS. Jihadbruid Angela B. betuigt spijt: ’Ik nam onbewust deel aan IS’ | Binnenland | Telegraaf.nl
    Affijn. Taakstrafje?

    En haal die mannelijke IS strijders dan ook maar terug, anders is het discriminatie. Ik kan ze nu al horen: ze wilden eens wat avontuur en ze lieten zich meeslepen. De imam verkondigde nepnieuws daar waren ze helaas ingetrapt. Maar ze waaren echt heus waar alleen maar ambulancebroeder en kok geweest.
    Affijn, algemene amnestie? Per slot van rekening kan dit gave land wel een paar avontuurlijke jongens gebruiken.

    [Cynisme uit]

    Like

Plaats een reactie