VIDEO Arno Wellens over digital ID: “Je schaft de hele democratie af”

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

h/t “Konkie”

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

8 Responses to VIDEO Arno Wellens over digital ID: “Je schaft de hele democratie af”

  1. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Digitale Toegang om buitenshuis te vertoeven en zoveel mogelijk pinbetalingen doen om de overheid een compleet beeld te geven wat u in uw vrije tijd onderneemt……..hoeveel milieubelasting u gaat betalen……geniet u maar van uw detentie in de Pays-Bah, vrijheid is er vér te zoeken.

    Geliked door 1 persoon

  2. koddebeier's avatar koddebeier schreef:

    Welke democratie ?????Bestaat die dan nog ???? Met een cordon sanitair die al meer dan tien jaar 1 miljoen Nederlanders buitenspel zet !! En partijen die handje klap met elkaar spelen !!
    Rot toch op met jullie Nep Democratie !

    Geliked door 3 people

  3. BosscheBol's avatar BosscheBol schreef:

    De corona-pas (waar het allemaal om te doen is) blijft gewoon.
    Telegraaf: “Brussel wil coronareispas met jaar verlengen”.
    https://www.telegraaf.nl/nieuws/322540170/brussel-wil-coronareispas-met-jaar-verlengen

    Geliked door 1 persoon

  4. Julia's avatar Julia schreef:

    Knettergek en knap gestoord is de algehele fascistische kliek in Den Haag. Eigen burgers sluit je buiten de samenleving maar IS tuig haal je binnen https://www.telegraaf.nl/nieuws/640934153/nederland-haalt-is-vrouwen-en-kinderen-op Kost weer bakken met geld en de nazaten van het IS tuig worden overgedragen aan de Raad van Kinderbescherming. Diep treurig dat belastingbetalende mede burgers geen enkele vrijheid meer krijgen en worden onderdrukt als deze geen experimentele giftige prik nemen maar tuig dat in en buiten AZC’s raak steken en in plaatsen de samenleving terroriseren daar blijven de hekken wagenwijd voor open staan. Nimmer zo een hersenloos kabinet meegemaakt de hele boel in Nederland staat op klappen, mensen betalen zich blauw aan vaste lasten, brandstof en boodschappen maar miljoenen worden verspild aan terroristen en uitgeprocedeerd tuig. Hoelang pikt de Nederlandse samenleving deze waanzin nog die met de dag erger wordt en onze economie, sociaal en maatschappelijk leven zwaar onder druk zet maar de belastingbetalers wel tot op het bot uitkleedt om hun waanzin te bekostigen. Miljarden zijn nu al verdampt aan vaccinatieterreur en miskoop van niet werkende mondmuilen vanwege corona. Hoelang kunnen burgers dit nog ophoesten terwijl ondertussen de prijzen tot zeker volgend jaar zullen blijven stijgen, de wachtlijsten voor woningzoekende langer en langer worden en de druk op de zorg toeneemt door schandalige gewetenloze bezuinigen. Vreedzaam demonstreren wordt meer en meer verboden en censuur op social medium wordt meer en meer toegepast. Kortom dit kabinet van WEF marionetten hebben onze democratie en vrijheid van meningsuiting vermoord en ons land omgevormd tot een fascistische staat en doen er alles aan om ook de Islamisering te stimuleren. Duizenden jonge testetoronbommen hebben de volksverlakkers inmiidels geïmporteerd die geen flikker uitvoeren dan alleen uitkering trekken en de boel zieken terwijl de landbouw, fabrieken, etc. schreeuwen om arbeidskrachten. Zet die nietsnutten eens flink aan het werk zodat ze van oververmoeidheid geen puf meer hebben om de boel te zieken.

    Like

  5. fredjohan's avatar fredjohan schreef:

    Maak de PVV nou eindelijk eens de grootste partij !,,,,,

    Like

    • ronjaspers's avatar ronjaspers schreef:

      fredjohan.Regeringen en politici zijn corrupt,het zijn vrijmetselaars of ze zijn omgekocht of gechanteerd of geintimideerd.De werkelijke machthebbers (schaduwregering) zoals de nazi bilderberg groep/WEF trekken achter de schermen aan de touwtjes.

      Geliked door 3 people

  6. Boike's avatar Boike schreef:

    “Je schaft de hele democratie af”
    Dat is toch ook de bedoeling van de elitaite duivelse WEF-club.
    Ze willen een communistisch wereldregiem optuigen.
    De absolute macht en heerschappij over de gehele planeet is hun obsessie.
    Voor hen geldt, dat hun doel de middelen heiligt.
    En dankzij de gehypnotiseerde slapende schapen, gaan ze het nog redden ook.
    Sukkelaars wordt wakker !!!

    Geliked door 3 people

  7. de barbaar's avatar de barbaar schreef:

    Democratie is een farce, een nutteloos woord betreffende een niet bestaand iets.
    Gekozen volkspartijen gedwongen langs de zijlijn, kiezersbedrog en fraude….hoezo stemmen voor je zogenaamde volksvertegenwoordigers?
    Het is een grote leugen…..de remedie is een volksopstand/revolutie en het gehele oude politiek stelsel de kliko inpleuren.
    Het moet echt anders, tijd voor overleg,organiseren en daadkrachtig handelen.
    Tijd van praten is geweest…

    Like

Plaats een reactie