VIDEO – GGD reageert op documentaire “Undercover bij de GGD”: Interview met de makers . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

15 Responses to VIDEO – GGD reageert op documentaire “Undercover bij de GGD”: Interview met de makers . . .

  1. Joepiedepoepie's avatar Joepiedepoepie schreef:

    Dat gaat hem z8jn ministerschap kosten

    Like

  2. Andre's avatar Andre schreef:

    Het is niet een incident het is structureel. De GGD hoort een uitvoerend instituut te zijn maar de GGD heeft kennelijk een beloningssyteem erin verweven en dat is NAZI! De GGD staat niet opzich de GGD opereert onder Kuipers op advies van nog zo een raar instituut het RIVM. Of neem een uitvoerende instantie de belastingdienst met hun toeslag affaire. Helemaal niets is er op gelost ja Rutte 3 naar demissionair naar Rutte 4. Alexandra van Huffelen uit het klasje van Rutte heeft er een teringzooi vsn gemaakt en is nu nietes maar toch welles in het buitenland stiekem minister.

    Het is structureel het is een systeem error en die heeft een naam. M. Rutte in opdracht van een niet gekozen entiteit Klaus Schwab met daarboven private bankmannetjes.

    Like

  3. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    https://childrenshealthdefense.org/defender/bb-shaq-rips-covid-vaccine-mandates/?itm_term=home

    Stop met het criminele experimentele COVID-19 inenten!!
    GGD stop met deze Pharma maffia praktijken uit naam van een totaal gecorrumpeerde overheid!!

    https://m.youtube.com/watch?v=vX2xJOw-sno&feature=youtu.be

    Stop de vaccinazi’s!! Stop het Corona apartheidsregime van de psychopaat Mark R.,en z’n zeer vele medeplichtige trawanten (hoge ruggengraatloze ambtenaren op allerlei posities)!

    Stop de QR code krankzinnigheid!! Stop het Corona toegangsbewijs fascisme!!

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  4. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Feiten voor Justitie,Defensie,De GGD en andere wakkere overheden!!

    https://www.frontnieuws.com/voormalig-pfizer-vicepresident-dr-michael-yeadon-eist-excuses-van-media-voor-het-verspreiden-van-leugens-over-veiligheid-van-vaccins/

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  5. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    t.a.v. De NCTV ,de AIVD,Politie,Leger,GGD ,en andere misschien nog moedige overheidsinstanties!!

    Klik om toegang te krijgen tot vaccinatierapport.pdf

    Stop het Corona apartheidsregime van de psychopaat Mark R,en z’n zeer vele medeplichtige trawanten (hoge ruggengraatloze ambtenaren op allerlei)!

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  6. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    De huidige premier de recidiverende schaamteloze nietsontziende psychopaat Mark R. is de onbetrouwbaarste premier die Nederland ooit gekend heeft na de tweede Wereldoorlog !!

    https://stichtingvaccinvrij.nl/politiek-beleid/nationale-politiek/kabinet-rutte-3-4/mark-rutte-minister-president-van-nederland/

    Nog nooit in de Nederlandse geschiedenis zijn de Nederlanders zo ernstig bedreigd door hun eigen totaal onbetrouwbare (Big Pharma + Big TEC)regering !!

    Stop de vaccinazi’s!! Stop de QR code krankzinnigheid,het is medische chantage!!

    Stop het corona toegangsbewijs fascisme!!!

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  7. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    t.a.v: De NCTV,de AIVD,leger,politie,GGD en andere moedige overheidsinstanties!!

    https://childrenshealthdefense.org/defender/fauci-big-pharma-rollout-vaccine-shots/

    Stop de fascistische vaccinazi’s!! Stop de schaamteloze nietsontziende recidiverende psychopaat Mark R., en z’n zeer vele medeplichtige trawanten (hoge ambtenaren op allerlei posities)!

    Stop het Corona apartheidsregime van de psychopaat Mark R!!

    Stop per direct de geldverslindende Corona overheids propaganda campagne’s!!!
    Bevrijd Nederland van de Corona dictatuur!!
    Stop de QR code krankzinnigheid,stop deze medische chantage!!

    Investeer in de gezondheidszorg!!

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  8. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    https://childrenshealthdefense.org/defender/covid-nw-moderna-vaccine-teens-awaits-ok-regulators-heart-inflammation-risk/?itm_term=home

    Stop het door de staat der Nederlanden georganiseerde COVID-!9 terrorisme!!

    Stop het Corona apartheidsregime van de nietsontziende schaamteloze recidiverende psychopaat Mark R !!
    Bevrijd Nederland van de Coronapas tirannie!!

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  9. Peter's avatar Peter schreef:

    Blij dat er nog iemand als Sietske en Gideon betaan,de GGD is uitgegroeid tot een macht die denkt ver boven iedereen te staan ,alles draait om geld ,macht ,en de gewone veelal onwetende burgers zijn de melkkoe ,er zijn al zoveel intellingen waar de bezem door moet,en daar is de GGD er een van ,en snel ze zijn bezig de kinderen om te brengen met die troep,dat Pfizer er de laatste 3 maanden 13 miljard aan heeft verdiend zegt genoeg ,even voor de duidelijkheid
    1 miljard is 1000 miljoen ,wordt wakker .

    Like

  10. Jan's avatar Jan schreef:

    Caroline van der Plas kritisch over minister Ernst Kuipers – Voorzitter Vera van Bergkamp niet blij!
    https://youtu.be/zk7Fs1VascI

    Kuipers is een ergere zalvende kwezel dan De Jonge. Vies ventje, leugenaar en ouwehoer dat nooit antwoord geeft op een vraag

    Like

  11. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    t.a.v: het NCTV,de AIVD,defensie,justitie,politie en andere moedige overheidsinstanties!!
    Kom uit uw ivoren torens van angst,en bevrijd Nederland van het opkomende fascisme!!!
    Een oorlog win je niet door op je lauweren te rusten!!

    Laten wij voorstellen doen om deze zogenaamde minister van VWS ,de eveneens Big Pharma +Big TEC sociopatische psychopaat Ernst K.zijn pensioen gaat doorbrengen in de gevangenis wegens zeer ernstige misdaden tegen de menselijkheid !!Deze mijnheer Ernst K .heeft zich ook aangesloten bij het fascistische inhumane totalitaire gedachtegoed van de ondemocratische partij D66(nog slechter dan de NSB)!! Fleur Agema heeft deze geïnstitutionaliseerde fascistische boef duidelijk een spiegel voorgehouden!!
    Voor dit soort geïnstitutionaliseerde leugenaars is echt een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal nodig !!! Zelfs de doodstraf moet voor dit soort zeer slechte mensen in het vooruitzicht worden gesteld!!!Deze fascistische regering zou geen dag langer mogen regeren!!Stop het fascistische Corona apartheidsregime van de psychopaat Mark R.en z’n zeer vele medeplichtige trawanten (hoge ruggengraatloze ambtenaren op allerlei posities)!Stop de vaccinazi’s!! Stop de QR code krankzinnigheid,ernstige medische chantage!!

    Deze informatie is ook bestemd voor de satanische volgelingen van het kabinet van de schaamteloze nietsontziende labiele recidiverende criminele psychopaat Mark R.(marionet van het WEF)!!!

    https://www.frontnieuws.com/dr-robert-malone-de-massavormingswaanzin-moet-stoppen/

    https://m.youtube.com/watch?v=HJET4h-gJpI

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081CZ

    Like

  12. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    Alle medeplichtige GGD medewerkers zullen zich vroeg of laat voor onafhankelijke tribunalen moeten verantwoorden,wegens ernstige misdaden tegen de MENSELIJKHEID!!! “Wir haben es nicht gewusst “!! gaat niet meer op ,de geldverslindende waardeloze PCR test samenleving en alle inentingen hebben Nederland niet geholpen ,behalve de portemonnee van de criminele Big Pharma industrie gespekt !!Stop de wetteloze vaccinazi’s!! Stop met het destabiliseren van Nederland en andere delen van Europa!!Stop direct met alle experimentele COVID-19 inentingen!!!

    https://www.frontnieuws.com/voormalig-pfizer-vicepresident-dr-michael-yeadon-eist-excuses-van-media-voor-het-verspreiden-van-leugens-over-veiligheid-van-vaccins/

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)

    Haelen 6081 CZ

    Like

  13. johannes's avatar johannes schreef:

    kinderen mogen nog geen flesje wijn of pakje tabak voor hun ouders halen want oh jee , levensgevaarlijk en veeel te jong , maar dat wonderelixer is natuurlijk geen enkel probleem ………..en maar volhouden dat ze zijn begaan met volksgezondheid en / of welzijn.
    Het lijkt wel of den haag zo hun eigen sharia aan het ontwikkelen is

    Like

Plaats een reactie