Tweet van Geert

Opgeruimd staat netjes! Hij belette het me om het VK binnen te komen, omdat ik de islam bekritiseerde. Nu zal deze crimineel en voormalig Labour-politicus de gevangenis ingaan wegens seksuele misdrijven tegen een jongen en een meisje. Hij bewees net zo´n pedofiel te zijn als zijn “profeet” Mohammed.

(dailymail.co.uk)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Geert Wilders)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

13 Responses to Tweet van Geert

  1. Frits's avatar Frits schreef:

    5 jaar maar?? Zonder aftrek?

    Like

  2. Ravian's avatar Ravian schreef:

    “Lord Ahmed of Rotherham”

    Epicentrum van het grootste misbruik schandaal ooit, waarbij hele horden landgenoten van deze Pakistaan duizenden minderjarige Britse meisjes misbruikten.
    Allemaal in de Britse media doofpot verdwenen.
    Omdat het aantoont dat islamieten niet in onze cultuur thuishoren, en dat als je ze niet verwijdert het leed dat ze veroorzaken met geen pen te beschrijven is.

    Geliked door 2 people

    • karton's avatar karton schreef:

      @ Ravian op 5-2-2022 om 12.52 u.
      Islamieten horen idd niet in ónze cultuur thuis; maar hetzelfde zou gezegd kunnen worden van heel veel zg. “koninklijke hoogheden”, zoals die Andrew (ex-prins), ook van onze “eigen” prins Bernhard wordt verteld dat hij één of meerdere minderjarige meisjes niet versmaadde, ach……noem mij één “koninklijke hoogheid” die dat soort praktijken niet uitvoert/uitvoerde.

      Geliked door 1 persoon

      • Ravian's avatar Ravian schreef:

        Ik denk dat het “koninklijke” er weinig mee van doen heeft Karton, het zijn gewoon allemaal lui die bulken van het geld en van de macht.
        Dat houd in dat ze alles wat toegestaan en voor geld te koop is al hebben, en nu ook datgene willen dat niet is toegestaan en/of niet voor geld te koop is.
        Of dat ze nu een adellijke titel hebben dan wel een titel in de politiek, het bedrijfsleven, of de kerk, het is allemaal één pot nat.
        De algemene deler is dat ze onderdeel zijn van de (salonsocialistische) elite, en moreel bezien in de goot leven.

        Geliked door 1 persoon

  3. Angélica's avatar Angélica schreef:

    Wie islam zaait zal pedofilie, eerwraak en criminaliteit oogsten…

    Het VK staat erom bekend dat het wegkijkt bij pedofilie door moslims omdat iedereen bang is om te worden beschuldigd van racisme. Liever laten Britten toe dat hun kinderen voor de rest van hun leven kapot worden gemaakt dan dat ze de waarheid zeggen over het islamitische tuig.

    Lees en huiver: https://nl.frwiki.wiki/wiki/Affaire_des_viols_collectifs_de_Rotherham

    In Nederland worden vrouwen op straat voortdurend lastiggevallen: sissen, vuile praatjes en uitschelden voor hoer. Sociologen en politici spreken dan over ‘jongeren’ en ‘mannen’ die dit doen, nooit over moslims! Wegkijken om de massa-immigratie maar geen strobreed in de weg te hoeven leggen. Alles liever dan toegeven dat de immigratie en inburgering volledig zijn mislukt en niet alleen honderden miljarden heeft gekost maar de hele maatschappij heeft ontwricht. Naast de reeds genoemde kenmerken kun je je ook nog ergeren aan de drugshandel, aanslagen, onveiligheid, achterlijkheid op school en woningtekorten etc. etc. etc.

    Geliked door 4 people

    • BosscheBol's avatar BosscheBol schreef:

      @ Angelica: je zegt: “Alles liever dan toegeven dat de immigratie en inburgering volledig zijn mislukt …”
      Die mislukking ligt er al zó lang zó duimendik bovenop (is een jaar of 10 geleden ook al door “het gezag” toegegeven en daarna weer ingetrokken) dat je gaat denken dat er helemaal niets mislukt is. Het was de BEDOELING om onze maatschappij kapot te maken en dat is ook prima “gelukt”.

      Op naar een feodale maatschappij met een enorme onderlaag mensen zonder bezit en zonder rechten die ook nog eens onderling slaags raakt en elkaar uitmoordt zodat de zelfbenoemde elite er geen omkijken naar heeft.

      Geliked door 4 people

  4. JC's avatar JC schreef:

    De Britten veroordelen tenminste óók zulke hooggeplaatsten ( is zelfs ‘Lord’ die figuur) nog en dat is niet de eerste politicus daar, op lokaal niveau zijn er íeder jaar wel een aantal die de bak in moeten daar.

    Zo’n 200.000 mannen zijn daar de afgelopen járen bestraft wegens pedofiel misbruik, justitie gaat er uit dat dat maar 10% van de werkelijkheid is, dat zou uitkomen op 2 miljoen…. ! Als men dat omrekent naar de hoeveelheid mensen in Nederland zouden er bijna 600.000 pedofiele misbruikers in Nederland zijn…. En hoe vaak hoor je dat er pedofielen opgepakt of berecht zijn? En hoeveel prominenten, politici e.d. … ? Waarom worden in Nederland zó weinig van die figuren berecht, waarom is justitie zo gemakkelijk en mild voor die lui ?

    ‘Omtzigt is de mond gesnoerd door Rutte in zake Demmink’

    https://www.demminkdoofpot.nl/home.html

    Geliked door 2 people

  5. Harry's avatar Harry schreef:

    Ik vind dat ze iedereen die lelijk tegen Geert doet moeten opsluiten !
    Hij heeft al veel meer gedaan dan Florence Nightingale voor de mensheid .
    Daar gaat toch ook niemand tegen tekeer ?

    Like

  6. Jan's avatar Jan schreef:

    Tommy Robinson: De verkrachting van Groot Brittannië

    Tommy Robinson heeft de eerste van vijf documentaires gepubliceerd over de Engelse meisjes die jarenlang door Pakistaanse mannen zijn misbruikt, over het totale falen van de Engelse autoriteiten en over een corrupte Engelse politiemacht. Het is een schrijnend document van een samenleving in verval […]

    The Rape of Britain is een belangrijk document. Niet alleen over het verschrikkelijke misbruik waaraan duizenden Engelse meisjes zijn blootgesteld, maar ook over het cynische falen van de Engelse verzorgingsstaat en de morele ineenstorting van de rechtsstaat. En de totale stilte van de mainstream media over de documentaire is slechts een bevestiging van de stand van zaken. Aia Fogh “The rape of Britain” is een schrijnende en hartverscheurende documentaire – en het is enorm belangrijk.

    The Five Documentaries website Urban Scoop zijn een interessante aanvulling op de uitstekende reportage van Tommy Robinson over pedofiele Pakistani die oorlog voeren tegen de kinderen van het Britse volk: Lord Ahmed, een in ongenade gevallen edelman en ex-politicus van de Arbeiderspartij, krijgt vijf jaar en zes maanden gevangenisstraf voor seksueel misbruik van kinderen in het verleden.

    video
    https://www.snaphanen.dk/2022/02/04/tommy-robinson-the-rape-of-britain-2/

    Geliked door 1 persoon

  7. Julia's avatar Julia schreef:

    De Britten veroordelen die smerige pedofielen nog in Nederland gebeurt er zeer zeker als er politici of hoge ambtenaren bij betrokken zijn helemaal niets. O.a. Demmink Demmink (69) heeft veertien jaar gezwegen, terwijl hij in de media aldoor in verband is gebracht met pedofilie en verkrachting van minderjarige jongens. In zijn werkzame leven zou hij zijn chauffeur hebben verzocht naar plantsoenen te rijden, waar schandknapen hem opwachtten. De daden van dit soort smeerlappen gaan gewoon in de doofpot. https://www.demminkdoofpot.nl/home.html Zelfs tijdens een ontmoeting met Poetin kreeg Rutte een flinke uithaal van in Rusland hebben wij geen Pedofielenclub en in Nederland wel. https://www.youtube.com/watch?v=WS6TdiwbCMI Zelfs de NOS schroomde niet om aandacht te geven aan een Pedofielenpartij https://www.trouw.nl/cultuur-media/waarom-schonk-de-npo-aandacht-aan-die-pedofielenpartij~bd353ac6/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.nl%2F Zo ziek zijn de rechtstaat en de politiek.

    Like

  8. BezigeBij's avatar bezigebij63 schreef:

    Ik hoop dat zijn medegevangenen zijn kont ook zullen vinden…..

    Like

  9. Torsten Himmelstoss's avatar Torsten Himmelstoss schreef:

    Er is nooit een profeet mohammed geweest.
    Goden bestaan niet, allah evenmin, de koran kan hij nooit geschreven
    hebben en aan “Mo” geopenbaard hebben.
    Wie het tegendeel gelooft moet naar de dokter.
    Islam en alles wat er omheen hangt is al 14 eeuwen één grote leugen.

    Like

Plaats een reactie