(Door: David Berger – Vertaling: E.J. Bron)
Twee dagen geleden dreigde de politie van Ottawa iedereen te arresteren die aan de truckers van de inmiddels tot een soort vrijheidsrevolutie uitgegroeide protesten brandstof levert. De Canadezen reageren daarop op dit moment als burgers die democratie en mensenrechten belangrijker vinden dan onterechte “decreten”.

Het totalitaire systeem Trudeau in Canada lijkt vastbesloten om hard op te treden tegen de vrijheidsbeweging, die begon met het truckersprotest. De burgemeester van Ottawa zou de noodtoestand uitgeroepen hebben – met de motivering dat de burgerprotesten een “ernstig gevaar en bedreiging voor de veiligheid van de burgers” zouden vormen.
Gedreigd met arrestatie
Al twee dagen geleden was de politie in de Canadese hoofdstad ermee begonnen breandstof in beslag te nemen en zegt meerdere arrestaties te hebben uitgevoerd. Daarvoor had ze een verklaring afgegeven, waarin wordt gezegd dat diegenen die zouden proberen voorraden ter ondersteuning van de duizenden demonstranten te brengen rekening zouden moeten houden met een arrestatie:
“Een ieder die probeert om materiële hulpmiddelen (brandstof enz.) naar de demonstranten te brengen, zou gearresteerd kunnen worden. De handhaving is aan de gang”, aldus de politie van Ottawa in een verklaring in de sociale media op 6 februari (plaatselijke tijd).
Zo reageren vrije burgers! Zie filmpje boven het artikel!
“Tagesschau” maakt zich kunstmatige zorgen om de inwoners van Ottawa
De altijd corona-regime-getrouwe “Tagesschau” becommentarieert daarom heel bezorgd dat Trudeau´s woorden, die oproepen tot gehoorzaamheid, “niet echt indruk maken” op de beweging: “Want het protest, dat zich oorspronkelijk alleen tegen de verplichtende corona-vaccinatie voor reizen tussen Canada en de VS richtte, is een eigen leven gaan leiden, is ook een happening geworden.”
Ottawa´s burgemeester Jim Watson zegt dat wat er zou gebeuren “veel verder zou gaan dan normale protesten.” Want: “De mensen kamperen, barbecueën, komen met speenvarkens aan het spit, bouwen whirlpools en spingkussen op.” Oudere burgers van de stad zouden de straat niet mee rop durven en jonge gezinnen met kinderen zouden niet meer slapen – “omdat er de hele nacht vuurwerk wordt aangestoken.”
“Canada met waanzinnige corona-maatregelen vernietigd”
En dan herontdekt de staatsomroep een oude vijand, die voor de Tagesschau (voor zover die dan nog bestaat) weldra weer voor hoofdbrekens zou kunnen zorgen:
De truckers op hun beurt financieren zichzelf via crowdfunding-platforms, waar ze geld inzamelen voor hun protesten. Ook worden ze ondersteund door Republikeinse politici uit de VS, waaronder ex-president Donald Trump. Die noemde Trudeau een “links-radicale gek”, die “Canada met krankzinnige corona-maatregelen verwoest” zou hebben.
Bron:
philosophia-perennis.com
Door: David Berger
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)















































Gelukkig hebben ze bij de CBC de Canadese NOS dus ondekt wie waarschijnlijk achter de protesten in Canada zit.
Putin did it Whahahahaha zieligejankers.
LikeGeliked door 1 persoon
White supremacy volgens trutdeau…
LikeLike
LikeGeliked door 1 persoon
Ongeacht de zogenaamde vrijheden die wij nu weer terug krijgen,moeten de geïnstitutionaliseerde Pharma daders als Mark R.,Hugo de J., Ernst K., Justin T (Canada ) en hun medeplichtige Pharma veelplegers terecht staan voor een onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal!! Natuurlijk moeten ook hun louche opdrachtgevers van b.v. het WEF terecht staan!! Slappe verontschuldigingen zoals ;daar heb ik geen herinnering aan worden niet meer geaccepteerd!!!Deze geïnstitutionaliseerde gepleegde misdaden tegen de menselijkheid moeten zeer zwaar gestraft worden,om eventueel recidivegevaar te voorkomen!! Eventueel moet de doodstraf worden heringevoerd i.v.m. de ernst van de gepleegde misdaden!!!
Opmerking : Ook de meerderheid van de tweede kamerleden moeten absoluut aansprakelijk worden gesteld wegens misdaden tegen de menselijkheid!!!Praatjes vullen geen gaatjes!!!
Deze informatie is natuurlijk bestemd voor moedige ambtenaren van :justitie,defensie,de AIVD, het NCTV,en andere moedige overheidsinstanties!! Een oorlog win je niet door op je lauweren te rusten !! Kom uit uw ivoren torens van angst!! De voorgenoemde geïnstitutionaliseerde daders mogen absoluut niet vrijuit gaan!!!
Het COVID-19 journaal ,voor mensen die van feiten houden!!! Al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaalt haar!!!
https://www.wimjongman.nl/nieuws/2022/covid-journaal-week-6.html
Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland)
Haelen 6081CZ
LikeLike
Jerry Can is Engels voor ‘Wir schaffen das’.
LikeLike