Jurist haalt snoeihard uit naar de NOS: “Wat een walgelijke framing”

(Door: “9ForNews”)

In de Canadese hoofdstad Ottawa protesteren truckers al 14 dagen tegen de coronamaatregelen en de vaccinatieplicht voor chauffeurs die de grens over moeten. In tegenstelling tot wat de media beweren, worden ze met open armen ontvangen door de lokale bewoners.

Er wordt voor de truckers gekookt, hun was wordt gedaan en ook krijgen ze onderdak aangeboden. Takelwagenbedrijven weigeren de trucks weg te slepen en dus proberen de autoriteiten de chauffeurs op andere manieren dwars te zitten. Zo mogen ze niet toeteren en ook is er brandstof en brandhout in beslag genomen.

Lees verder>>>

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

10 Responses to Jurist haalt snoeihard uit naar de NOS: “Wat een walgelijke framing”

  1. Ravian's avatar Ravian schreef:

    Die hele organisatie is rijp voor de Max Blokzijl award…

    Geliked door 2 people

  2. Claudia M.'s avatar Claudia Millenaar schreef:

    Vanaf oktober 2020 heb ik alle nieuws van NPO/NOS en overige reguliere kanalen geblokt. Ik zag geen nieuws meer, maar je reinste propaganda en sport, waar sportjournaal dan voor is, ontgaat mij volledig, maar daar zat ik nu net niet op te wachten.

    Er zijn gelukkig nog kanalen waar je het echte nieuws wel terugziet.

    Like

  3. Julia's avatar Julia schreef:

    De NOS de staats propagandazender. Laten we het maar niet hebben over schade van kinderen de NOS werkt mee aan de misdaad tegen de menselijkheid en maakt continu reclame voor de experimentele gif prikken waar kinderen aan bloot worden gesteld. De NOS en de linkse media zijn het gif voor de samenleving continu waarheden onder de tafel houden over de desastreuze bijwerkingen van vaccins en sterfgevallen wordt geen woord gerept of geschreven. Helaas dien ik ongewild mee te betalen aan de subsidie van de staatszender NOS. Mensen zouden massaal de NOS moeten boycotten. door er niet meer te kijken of te luisteren.

    Geliked door 2 people

  4. Julia's avatar Julia schreef:

    https://www.dagelijksestandaard.nl/2022/02/geert-wilders-woest-dat-erf-uitgekochte-boer-gebruikt-wordt-voor-asielzoekers-schandalig-we-raken-ons-land-kwijt/ Ben benieuwd of het NOS journaal hier aandacht aan schenkt. Zeker weten van niet. Dit land is werkelijk knettergek en doorgeslagen ondertussen betalen de Nederlanders zich blauw aan voedsel doordat het ook nog eens veel duurder gaat worden vanwege schaarste. Boeren worden uitgekocht, groente en fruittelers sluiten meer en meer de kassen vanwege de hoge energieprijzen wat doen de doorgeslagen linkse idioten hier die gaan boeren erven gebruiken om geïmporteerd onkruid op te vangen. Waar gaat dit heen met dit land, wanneer worden mensen nu eens wakker en hoelang duurt het nog voordat miljoenen mensen naar de Haagse vesting van wanbeleid vertrekken om met de linkse politiek af te rekenen. Wij allen betalen ons blauw, worden kaal geplukt van alle kanten en de import van profiteurs dendert met sneltreinvaart onze samenleving binnen.

    Geliked door 2 people

  5. Julia's avatar Julia schreef:

    Tip voor de linkse media en propagandazenders kom op met de waarheid zendt deze is uit en publiceer dat eens misschien gaan dan weldenkende mensen nog de moeite nemen om naar de staatszender te kijken en de linkse bull shit kranten te lezen.https://niburu.co/het-complot/17126-de-grote-misleiding-is-begonnen

    Geliked door 1 persoon

    • droevige mof's avatar droevige mof schreef:

      Het links-liberale medialand reageert wereldwijd op de truckerstaking als een opgeschrikt kippenhok, vergelijkbaar met de reactie op de verkiezing van Trump tot president. Ze hebben de gebruikelijke strategie geprobeerd: negeren, bestempelen als een kleine minderheid, framen als rechts-radicaal. Tevergeefs.
      Nu beginnen ze te vrezen voor hun baan, omdat de vrachtwagens binnenkort voor de goed bewaakte deur van hun propagandahoofdkwartieren in Hilversum, Berlijn en Brussel geparkeerd zouden kunnen staan. En plotseling hoor ik verzoenende tonen als: de woede is begrijpelijk, Trudeau heeft de natie verdeeld, de maatregelen zullen worden versoepeld, alles zal weer goed komen.
      Politici en hun volgelingen zijn gewoon bang. Trudeau liep gisteren weg van het parlementaire debat, Rutte kwam niet opdagen voor de persconferentie en Scholz is Olaf de Zwijger.

      Geliked door 3 people

  6. Bas's avatar Bas schreef:

    Leger doet niet mee…

    https://nationalpost.com/news/canada/first-reading-military-tells-ottawa-to-find-someone-else-to-evict-the-truckers

    Leger vertelt Ottawa om iemand anders te vinden om de vrachtwagenchauffeurs uit te zetten
    De liberalen proberen het internet weer te censureren

    Ondanks dat de politie van Ottawa kort de mogelijkheid van een militaire interventie aan de orde stelde om een ​​koppige greep van Freedom Convoy-truckers die hun centrum blokkeerden op te ruimen, hebben de Canadese strijdkrachten snel gezegd dat ze zoiets niet zullen doen. Een woordvoerder van de minister van Defensie vertelde donderdag aan de Wall Street Journal: “De Canadese strijdkrachten zijn in deze situatie niet betrokken bij wetshandhaving en er zijn geen plannen voor een dergelijke betrokkenheid van het CAF.”

    Geliked door 1 persoon

  7. saddy's avatar saddy schreef:

    Ik heb nu toch al meerdere filmpjes gezien waarin de vazallen van klausje ontmaskerd worden. Ook antifa-achtigen zijn al ontmaskerd.

    Groot compliment aan de normalo’s dat ze zo rustig blijven.

    Chris Sky had begrepen dat er 6 bussen met militairen onderweg waren dus de vechtpartijen en de vuurwapen-framing is ook al ingepland.

    Like

  8. BezigeBij's avatar bezigebij63 schreef:

    Het is tijd voor een totale boycot van de commerciéle en de publieke omroepen, de dag en weekbladen. Ik kijk al ruim twee jaar niet meer naar de publieke zenders. Allemaal propaganda en vol met reclametroep. Weg met die publieke en commerciéle zenders en de bladen. Netflix etc. zijn mooie alternatieven. Wil je toch op de hoogte blijven? Kijk dan bijvoorbeeld op internet.

    Like

  9. scherpschutter1943's avatar scherpschutter1943 schreef:

    Ik hoop de tijd nog mee te maken dat de nl.politiek zo bang is van de kiezer, dat ze van angst in hun broek schijten en jankend het binnenhof in de looppas verlaten. Ben benieuwd als Poetin straks in het catshuis zit, of ze dan nog zo’n grote bek open duiven trekken. Zal wel niet want het parlement zal dan in midels ontbonden zijn of ze liggen met z’n allen het gras aan de onderkant te bekijken.

    Like

Plaats een reactie