CARTOON

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

4 Responses to CARTOON

  1. Andre's avatar Andre schreef:

    De ratten daar gaan ze!

    Geliked door 1 persoon

  2. saddy's avatar saddy schreef:

    Waar gaat dat geld heen?

    Ik lees net dat de EU nog eens 171 miljard aan afrika gaat geven.
    En ik las gisteren dat de begroting van het nieuwe kabinet equador-1 (rutte-4 is onzin) miljarden tekort komt.
    En aan het begin van de week dat er alleen in week 5 3200 permanente vakantiegangers in nederland aangekomen zijn en ongetwijfeld allemaal een mooi all-inclusive-vakantiehuis voor de rest van hun leven gaan krijgen. (Met gezinshereniging zijn dat iets van 21.000 figuren. In 1 week!)

    Twijfelt iemand nog?

    Geliked door 2 people

    • boorzalf's avatar boorzalf schreef:

      Dat geld gaat niet naar Afrika, maar naar het IMF en de wereldbank. En die lenen dat uit aan de arme afrikaantjes tegen woeker rentes. Kla.tv heeft hier een mooie uitzending over hoe de mens genept wordt. Het zogenaamde ontwikkelings hulp aan de derde wereld landen.

      Like

      • saddy's avatar saddy schreef:

        Klopt. Maar vergeet het smeergeld niet. Mooi voorbeeld: Zuid-afrika meldt opeens dat er een enorme besmettingsgolf is met omicron en hup, binnen een week heeft de wereldbank 740 miljoen overgemaakt. Weet je ook weer waarom je 1,60 euro belasting betaalt per liter benzine.

        Like

Plaats een reactie