Aan Mark Rutte

(Door: Jan Dijkgraaf)

Meneer Rutte,

“Wij volgen de adviezen van de deskundigen in het OMT, die volstrekt onafhankelijk zijn.”

Hoe vaak zei u dat de afgelopen 24 maanden? Nu blijkt dat ambtenaren die adviezen soms letterlijk dicteerden voor ze (zogenaamd omdat de OMT-leden dat adviseerden) tot beleid werden verheven.

Zoals het verbod op het preventief gebruik van mondmaskers en andere beschermingsmiddelen in de ouderenzorg. Heeft u nog actieve herinneringen aan de gevolgen daarvan?

Ik wel.

Lees verder>>>

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

16 Responses to Aan Mark Rutte

  1. Julia's avatar Julia schreef:

    Rutte had allang tot levenslang veroordeeld moeten worden en nimmer meer vrij mogen rond lopen nee wat doet het stuk onderkruipsel ook nog hij sleurt met zijn grote muil ons nog mee een oorlog in tegen de Russen. Dit soort mensen zijn psychopaten die levensgevaarlijk zijn voor de algehele samenleving. Het blijkt echter wel dat een zeer groot aantal mensen last hebben van geheugenstoornis want die herinneren zich blijkbaar niet meer dat deze gewetenloze psychopaat ouderen in eenzaamheid heeft laten sterven door ze op te sluiten en kinderen of familie zelfs geen afscheid konden nemen. Deze vent heeft samen met zijn gewetenloze aanhangers inmiddels al vele doden op zijn geweten.

    Geliked door 4 people

  2. Harry's avatar Harry schreef:

    Dijkgraaf heeft weer eens helemaal gelijk !
    RUTTE IS TUIG !
    En de rest is nauwelijks minder erg , van de “Oude ploeg “.
    Maar van de nieuwe nog niet veel goeds gezien , niks écht nieuws , toch ?

    Geliked door 3 people

    • karton's avatar karton schreef:

      @ Harry op 12-2-2022 om 09.54 u.
      “Van de nieuwe nog niet veel goeds gezien”. Klopt, maar geef ze ff de tijd, ze weten nog niet precies wat ze moeten doen in dat Kamergebouw, komt wel, Harry.
      Af en toe zie ik een paar van die jonge lellebellen op tv en die lepelen het één of andere ingestudeerde verhaaltje op, ik denk dan : “Hé, een akela, die reclame maakt voor de padvinderij, leuk zeg !” Jonge, hoog geblondeerde, wulps uit hun ogen kijkende, op hun stoeltjes heen-en-weer glijdende meisjes, zijn ’t veelal.
      Na afloop hoor ik dan plots dat ik heb gekeken én geluisterd naar één of andere “minister”; m’n echtgenote vroeg mij na de eerste uitzending met een paar van die meiden : “Waarom maken die seksclubs nu ook al reclame op tv ?” Ik wist ’t ook niet en zei maar : “Oh, dat zijn akela’s, je weet wel, van de padvinders”.
      Het zijn meisjes die, om welke duistere redenen dan ook, omhoog zijn “geklommen” tot “minister”. (dit laatste heb ik NIET aan m’n echtgenote gemeld)

      Geliked door 2 people

      • Blaffertje's avatar Blaffertje schreef:

        “Het zijn meisjes die, om welke duistere redenen dan ook, omhoog zijn “geklommen” tot “minister”

        Goh, hier kom je aan die wijsheid? 😁😁😁

        Like

      • bobzelf's avatar bobzelf schreef:

        karton zegt:
        12 februari 2022 om 10:58

        IK ZIE DAT JE HET “” ZICH OMHOOG GENEUKT HEBBEN “”
        LEKKER WEG LAAT VOOR JE VROUW

        EN ONZE 2 HEERLIJKE LEUKE DAMES UIT DE GROEP .
        I LOVE THE FILISTIJN HIER .
        WEER LEKKER VLOT HUN LIKES NEERPLETTEREN

        HEERLIJK HE , DIE STEUN , OUWE DOOS , SORRY KARTONNEN DOOS

        ANDERS KRIJG IK DE MEISJES OVER ME HEEN ??

        TEING OOK WEER VERKEERDE OPMERKING WHAHAHAHA

        VROEGUHHH, DAT WIL ZEGGEN VOORDAT COHEN HIER WAS, VIEL NIEMAND DAAROVER, WHAHAHAHAH

        BERTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT HIJ DOET HET WEER.
        NOU GAAT IK EGT NAAR DE PLIESIE

        Geliked door 1 persoon

      • karton's avatar karton schreef:

        @ Blaffertje op 12-2-2022 om 11.15 u. Is geen “wijsheid” mevr. Ik liep járen in die wereld rond en hield m’n ogen en oren open ! Ik kan er een paar A4-tjes mee vullen. De viespeuken , zowel jongetjes als meisjes.

        Like

  3. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    t.a.v:Justitie, Defensie,Politie,Leger,Koninklijke Marechaussee,De AIVD,Het NCTV,De MIVD,en ander moedige overheidsinstanties!!Kom uit uw ivoren torens van angst!! Een oorlog win je niet door op je lauweren te rusten!!

    Persoonlijk zal ik pas rusten als dit stuk ongedierte levenslange gevangenisstraf heeft gekregen na een gedegen onafhankelijk Neurenberg 2.0 tribunaal!! Vanwege de ernst van de misdaden zou deze telkens recidiverende Pharma psychopaat Mark R . eigenlijk de doodstraf moeten krijgen!!!
    Doodslag met voorbedachten rade ,of zal dit stuk VVD vreten straks zeggen; “Wir haben es nicht gewusst “,of ik heb er geen actieve herinnering aan!!Liegen en bedriegen is het adagium van dit VVD stuk ongedierte!! In een normale maatschappij wordt ongedierte verdelgd!!Gelukkig voor dit afgrijselijke stuk ongedierte komt mij zeker de wraak niet toe ,maar mijn hemelse VADER komt uiteindelijk de wraak toe ,en deze wraak gaat zelfs over de dood heen!!Deze niet rechtmatige gecorrumpeerde premier zal met zekerheid niet aan het oordeel van DE LEVENDE GOD ontkomen!!Het recidive gevaar bij deze zeer ernstig gecorrumpeerde Pharma psychopaat is levensgroot aanwezig!! Stop het verder destabiliseren van Nederland door de geïnstitutionaliseerde Pharma maffia en hun gecorrumpeerde geïnstitutionaliseerd politieke aanhangers!!(stop de criminele Pharma lobby!!)

    Stop per direct het geldverslindende Corona apartheidsregime van de psychopaat Mark R.,en z’n zeer vele medeplichtige trawanten (hoge ruggengraatloze ambtenaren op allerlei posities)!!

    https://m.youtube.com/watch?v=vX2xJOw-sno&feature=youtu.be

    Welke onafhankelijke instanties controleren dagelijks onverwachts de experimentele COVID-19 vloeistoffen op de illegale prikplekken van de totaal gecorrumpeerde GGD!!! Welke onafhankelijke instanties doen dagelijks autopsie op mensen die onder verdachte omstandigheden zijn overleden ,of ernstige bijwerkingen hebben gekregen na toediening van het illegale experimentele COVID-19 goedje!!

    Stop de geldverslindende geïnstitutionaliseerde Pharma maffia!!!

    Stop de QR code krankzinnigheid met behulp van illegale medische chantage!!

    Stop het opkomende totalitaire fascisme in Nederland en Europa!!

    Shalom van Léon van Duren (een roepende in de woestijn van Nederland,Om SIONS wil zal ik niet zwijgen)

    Haelen 6081CZ

    Geliked door 2 people

  4. Harrie Vaes's avatar Harrie Vaes schreef:

    Het is niet …..alleen ….Rutte en de Jonge………maar ook het grootste deel van de tweede kamer die gediskwalificeerd moet worden.

    Geliked door 3 people

  5. karton's avatar karton schreef:

    Een psychopaat als Rutte spreek je niet aan met “meneer Rutte”.
    Pinokkio, Psycho past beter bij deze bedrieger/leugenaar/hond.

    Geliked door 3 people

  6. koosv8's avatar koosv8 schreef:

    LEUGENAARS VERTELLEN LEUGENS, ALS ER IEMAND OOK MAAR DENKT, NOU MISSCHIEN KOMT HET GOED, DAN HEB IK DAAR GEEN TIJD MEER VOOR, NEE, ZIJN TIJD IS OM, EN DAT GELDT VOOR VELE ANDEREN. IN BINNEN EN BUITENLAND. ,,HET VOLK IS DE GROOTSTE MACHT, MAAR JE MOET ER WEL VOOR OPSTAAN,, Al de grondrechten WEG!!! Door
    GEHOORZAAMHEID.

    Geliked door 2 people

  7. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Politiek bedrijven is een kleurplaat inkleuren, men hoeft niet binnen de lijntjes te blijven en mag zelf de kleur bepalen,……..spijtig genoeg zijn het enkel en alleen nog groentinten die gebruikt worden.

    Like

  8. JC's avatar JC schreef:

    Het beste wat mensen nu kunnen doen op dit moment is massaal gegevens, feiten en bewijzen verzamelen (filmjes uitspraken, filmpjes uitspraken in de kamer, nieuws etc., papieren bewijs, bewijzen van ‘maatregélen’, bewijzen van overlijdens door maatregelen (denk aan de 15% meer zelfmoorden onder jongeren alleen al) etv. etc. etc. en zo overal in het land dossiers opbouwen met harde feiten en gegevens.

    Rutte en consorten zitten er niet voor eeuwig, dat is zeker. Als ze weg zijn of bijna weg kunnen die gasten dan allemaal aangeklaagd gaan worden bij alle gerechtshoven en tribunalen (want die komen er) die daar voor open staan, voor misdaden tegen de menselijkheid kan dat in íeder land, ook buiten het eigen land. Zeker landen buiten de EU, of die na Engeland nog gaan afhaken nu, zullen daar zéér open voor gaan staan let maar op. Maar dan moeten er wel dossiers zijn over individuele personen, net als van die Joegoslavische generaals en regeringsfiguren na die oorlog daar, die dachten ook dat hén niets kon gebeuren. Maar er waren dossiers, feiten en harde bewijzen. Zo kan het ook nu gaan. Dus mensen: werk aan de winkel!

    Geliked door 1 persoon

  9. leeuw7's avatar leeuw7 schreef:

    https://gellerreport.com/2022/02/freedom-convoy-border-blockades-expand-justin-trudeau-soils-his-pants.html/

    Als de werkers van de echte wereld zich gaan roeren tegen het COVID-19 terrorisme,kunnen de geïnstitutionaliseerd schaamteloze nietsontziende Pharma psychopaten zoals Mark R.,Justin T.,en hun satanische gevolg eindelijk opgesloten worden door de overgebleven betrouwbare overheidsdienaren,die zich niet hebben laten corrumperen door het demoraliserende machtsmisbruikende totaal verrotte establishment!!

    Geliked door 3 people

Plaats een reactie