
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Tistochwat”

Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Tistochwat”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Ik weet niet of ‘t een grap is, maar ik las in de plaatselijke krant dat deze , afgebeelde, paus de hoofdprijs heeft gewonnen in een grote, wereldwijde wedstrijd , nl. “Prijs-neuken op een oud varken”. Nogmaals…….ik weet niet of ‘t klopt.
LikeGeliked door 2 people
Gezien de eindeloze opeenvolging van pedofilieschandalen in de kerk waarvan hij de juridische baas is, krijgt de Holy Fuck een smeerig bijsmaakje, waarna men alleen nog maar kan kotsen.
LikeGeliked door 2 people
Deze Islamlover en massaimmigratie-gek is de laatste paus. Dit is ook al te lezen in geschriften van Nostredames. Het Vaticaan is al geruisloos overgenomen door de Islam. De volgende – paus -, als je die zo wilt noemen word een Groot Moeftie van Rome, hij die de islamisering van Europa gaat uitbouwen. Misschien noemen ze de Moeftie paus, zal hij ook zo gekleed zijn, maar hij zal een wolf in schaapskleren zijn.
LikeGeliked door 1 persoon
Een wolf in schaapskleren is dit vehicle al.
Ton
LikeGeliked door 1 persoon
@ BigLJohn op 13-2-2022 om23.56 u.
U zou best wel eens gelijk kunnen hebben.
Maar ik veronderstel dat Quasimodo Rutte zich inmiddels de “titel” Moefti heeft toegeëigend, nou ja, dan noemen we de nieuwe islamitische paus maar “Groot Moefti” en Qut Quag is dan voor mij “Mevrouw Moefti” oftewel “Qut Moefti”.
Wat een gedoe met al die Moefti’s.
Ik word er moe(fti) van !
LikeGeliked door 1 persoon
https://prepareforchange.net › 2018 › 08 › 22 › the-black-eye-club
Hij drinkt het bloed van gemartelde kinderen ,dan word hun bloed afgetapt uit de pijnappelklier en gedronken
Dan ontstaat het oog van Eye of Horus
satanische rituelen die uit Egypte komen .
LikeLike
als je wil weten waar we mee te maken hebben ,Jezuïeten paus
LikeLike
LikeLike