
(Vertaling: E.J. Bron)
Sinds jaren zijn pakjes sigaretten van choquerende beelden voorziene waarschuwingen aangebracht, die voor de gezondheidsrisico´s van tabaksgebruik waarschuwen. Wie graag een glaasje wijn drinkt, zou weldra geconfronteerd kunnen worden met waarschuwingen op de wijnfles. Want als het aan de speciale commissie van het Europees Parlement ter bestrijding van kanker ligt, dienen in het vervolg alcoholische dranken van waarschuwingen te worden voorzien.

De leden van de speciale commissie zijn er van overtuigd dat alcohol een verhoogd risico vormt en baseren zich daarbij op uitspraken van de Wereldgezondheidsorganisatie WHO, die in de huidige corona-crisis een meer dan twijfelachtige rol speelt. Zo staat er in het rapport dat “in Europa naar schatting 10% van alle kankergevallen bij mannen en 3% van alle kankergevallen bij vrouwen op alcohol terug te voeren zouden zijn.” Daarom zou de alcoholconsumptie tot 2025 met 10% teruggebracht moeten worden, wat bereikt moet worden door hogere prijzen en nog meer belastingen.
Kritiek op de plannen van de EU, die het dagelijks leven van de burgers eens temeer wil ringeloren, komt van de Europarlementariër van de EU van de FPÖ, Harald Vilimsky. In een uitzending schrijft de leider van de delegatie van de FPÖ in het Europees Parlement: “Om waarschuwingen op wijn- en bierflessen te laten aanbrengen, openbaart het bijna grenzeloos geworden opvoedings-autoritarisme van Brussel.”
Vilimsky benadrukt dat de strijd tegen kanker niet fout zou zijn, maar bij veel dingen die uit Brussel komen, gaat het om twee dingen: “Enerzijds om de centralistische onrechtmatige aanspraak op competenties – en die voor gezondheid ligt nu eenmaal bij de lidstaten. En anderzijds om de steeds sterker aan het licht komende wil om de Europese burgers tot een volgens Brusselse opvatting ´correct´ leven op te voeden, waarin de eigen verantwoordelijkheid geen rol meer speelt.” Daarom spreekt Vilimsky zich overduidelijk tegen een door Brussel verordende “Nanny-State” uit, “die ons wil voorschrijven hoe we moeten leven.”
Bron:
zurzeit.at
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)















































Het verbod op alcohol past in de islamisering van West -Europa.
De volgende stap is verbod op varkensvlees.
LikeGeliked door 4 people
@ demanpieter demanpieter 16 februari 2022 om 20:30
Ja uiteraard. Je hebt helemaal gelijk. Alcohol en Islamisering gaan niet samen.
En de veestapel, runderen en varkens, moeten ook al minder vanwege de niet bestaande CO-2 problematiek. Maar over geiten zeggen ze niks.
De propaganda is gebaseerd op leugens. En die leugens zijn zo doorzichtig als helder glas.
Ik heb nu een borrel nodig. PROOST !!!
LikeGeliked door 4 people
Laat ze in brussel de klere krijgen, met timmermans voorop. die mag van mij direct aan het gas. geen aardgas maar CyclonB. De brusselse nazi’s zullen vast nog wel ergens een blik hebben liggen.
LikeLike
Simpele oplossing voor die mossels.
Die bouwen een soort hotel in zee. Dat is niet de gewijde grond van hun aanbeden Allah-ba-ba “zeggen ze”. Dat hotel krijgt een toepassende naam De Zuipschuit.
Als de islamisering nagenoeg zou zijn voltooid, zullen multi-besnijdenis-ceremonies plaatsvinden bij de kafirs. . . . . . . . als levensverzekering.
LikeLike
En zo sluipt de islamisering voort. Salamitactiek, beetje voor beetje
LikeLike
Laten we Eurofielen maar eens van een waarschuwing gaan voorzien, die vormen namelijk een ernstige bedreiging voor vrijheid en democratie.
LikeGeliked door 6 people
Ravian; Levensgrote billboards langs de snelweg met de foto’s van al die schoften erop. Met als tekst eronder; Ga nooit met deze schoften in zee als uw vrijheid u lief is !
LikeGeliked door 2 people
Weet je wie ook geen alcohol mogen gebruiken ?
De nieuwe bewoners van europa.
En daar werkt brussel graag aan mee.
Kijk maar eens naar de zinloze corona regels die enkel voor cafés gelden.
LikeGeliked door 1 persoon
Hola, hola, hola, de EU heeft weer wat. We moeten minder alcohol gaan gebruiken, zeggen ze. De satanisten zijn weer truttig aan het betuttelen. Al milennialang wordt er bier en wijn en zo gedronken. En nou moet het minder. Binnenkort zal het wel helemaal niet meer mogen. Wat een truttige betutteling !!! Het zal wal weer iets van die heks, Ursula von der Leyen, wezen. De EU wordt waarempel vele malen erger dan de oude USSR ooit is geweest !!!
We mogen al geen sigaretten meer. We mogen geen suiker meer. We mogen geen vlees meer. We mogen geen zout meer. We mogen geen boter meer. We mogen geen eieren meer. We mogen geen plastic rietjes meer. We mogen geen plastic bekertjes meer. We mogen dit niet meer. We mogen dat niet meer. Binnenkort mogen we het helemaal niets meer. Al het aangename em alle vreugden van het leven worden door de heks truttig betutteld.
Ze beweren, dat alcohol slecht zou zijn. Het zou kankerverwekkens zijn, zeggen ze. Ze baseren zich op de wetenschap van het WHO. Tja, dan zal het wel zo zijn. Want uh uh uh, wetenschap is immers kennis, niet waar. Maar we kennen het WHO toch. We kennen het WHO toch al langer, dan vandaag. Dus, zal het wel weer de zoveelste leugen zijn. Maar wat is de catch ???
Wacht even, de aap komt al meteen uit de mouw. Ze willen de belastingen, de accijnzen, verhogen. De betutteling gaat dus toch niet om de volksgezondheid, maar om de ping ping ping.
Tjonge, jonge, jonge, ze kunnen bij de EU waarempel niet eens geloofwaardig liegen.
Hoogste tijd voor NEXIT en Weer baas in eigen huis, zonder al dat duivelse gedoe.
En daar drink ik een borrel op. PROOST !!!
LikeGeliked door 2 people
Terwijl alcohol juist zorgt voor een betere doorbloeding van je lichaam. Omdat alcohol je bloed dunner maakt. Als je kanker krijgt is dat de oorzaak van dat jouw bloed te dik is geworden om door alle kleine haarvaatjes te kunnen stromen. Als deze kleine haarvaatjes verstopt raken, door het te dikke bloed. Hoe ouder je bent en/of een passief leven hebt hoe dikker je bloed wordt ( een hogere viscositeit krijgt van je bloed) Daar rode wijn bekent staat dat het ook nog rijk is aan vitamine B2 wat een ontsmettende effect heeft op bacteriën en parasieten. Wat we ook kunnen ervaren als een alternatief voor Ivermectine, wat de covid injecties enigszins neutraliseert.
Bier was vroeger de poorman alternatief voor wijn. Tevens zorgt alcohol ook voor dat je in de koude winter niet zo snel koud krijgt, mede doordat je een veel snellere doorbloeding hebt, wat ook je hoge bloeddruk naar beneden drukt en het is ook ontspannend voor je lichaam. Het enige min punt is dat je gauw te veel van inneemt (vooral als het smaakt naar meer), waardoor je remmingen verminderen en je evenwicht in onbalans raakt. Als je het beperkt tot 1 glaasje rode wijn voor het slapen gaan. Is dat je beste medicijn tegen verkoudheden en de griep, tevens kom je er eerder van in slaap. Dus wat ze ons nu proberen voor te liegen is desinformatie, omdat het meer goed voor je is, dan slecht. Maar alles wat juist goed voor onze gezondheid is wordt verboden door de zich zelf benoemde autoriteiten. Net als geneeskrachtige planten en kruiden. Omdat dat niet te patenteren valt en zo een grote concurrent is van de farmaceuten.
LikeGeliked door 2 people
@ Qvic op 17-2-2022 om 00.35 u.
De Enige in de EUSSR-“leiding” die al begreep dat alcohol nuttig en goed kan zijn voor je lijf en leden was………..Jan-Kloot Juncker, u weet wel, de man die hele dagen straalbezopen de “leiding” had van de EUSSR.
LikeLike
Jaa, nóg meer hogere prijzen, en nóg meer belastingen.
Allemaal voor uw gezondheid!!
Er zou een levensgroot etiket/lijst met “bijwerkingen” op die depopulatie prikjes moeten zitten..
LikeGeliked door 4 people
Nadat ze zich binnen het EU parlement flink hebben gezopen en eten op kosten van de belastingbetalers hebben zij zeker last gekregen van hun lever en is hun zelf alcohol ontzegd. Wat doen we dan we verbieden het maar helemaal en maken het klootjesvolk verslaafd aan experimentele prikjes. Pfizer vervangt Heineken, de prachtige druivenvelden vervangen we voor betonnen duiventillen om nog meer migranten op te vangen binnen de zogenoemde EU. EU ingezetenen pakken we hun spaarcenten af en zullen zich moeten houden aan alle fascistische maatregelen van het EU fascistisch regime en de trekpoppen hiervan. Ook in ons land worden de regeltjes met de dag erger en dan gaat het uiteraard om de meest onbenullige niet essentiële regeltjes puur om het verdoezelen van de chaos die de politiek in ons land heeft gecreëerd en er zich geen raad meer mee weet vanwege de enorme schade die al is aangericht.
LikeLike
Dit stinkt naar klaarstomen voor de pislam .
niet roken , geen alcohol , geen varkensvlees , geen muziek , enz .
Weet je wat jullie kunnen met je EU ?
Een ontiegelijke dikke LUL krijgen , DAT kunnen jullie !
Vanavond ga ik weer twee Rochefort 10 trappist en de nodige peuken genieten , zak
in de stront stelletje walgelijke betuttelkutten !
LikeLike
De EUSSR loopt weer eens achter de muziek aan , waarom kwam deze waarschuwing niet t.t.v. de doorlopende dronkenschap van hun voormalige “leider” Jan-Kloot Juncker. Deze zuipschuit stond dagelijks, straalbezopen de pers te woord, daarbij ondersteund door minkukels als Rutte , Draki enz. Die idiote Rutte beweerde zélfs een enkele maal dat “Jan-Kloot ontzettende last had van z’n rug !” en daarom diende te worden ondersteund ! Je moet toch wel helemaal geschift zijn om dát te kunnen beweren en te denken dat de bevolking dat zal geloven.
Via de achterdeuren van de EUSSR-burelen worden dagelijks kratten vol alcoholische dranken naar binnen geschoven, en dat is niet om de toiletten mee te ontstoppen ivm condooms, tampons en andere viezigheid dat daarin wordt gepleurd door de “geachte afgevaardigden”.
LikeGeliked door 1 persoon
LikeLike
It’s not fascism when WE do it…
LikeLike
Het wordt tijd dat de mainstream media, laat zien waar die prikjes toe lijden, en laat dan dat roken en alchohol gebruik nog maar even rusten. De problemen die er echt toe doen, daarover zwijgen ze als het GRAF. TV LAND EN DE KRANT, ALLEMAAL IN DE BRAND!!! Tribunaal Tribunaal, hangen moeten ze allemaal.
LikeLike
Het is onzinnig wat ze allemaal willen. Wijn, met mate gebruikt is helemaal niet slecht voor de gezondheid. Ik zou denken maximaal twee glazen wijn per dag, minder mag natuurlijk ook.
De overheden zouden juist het teveel alcohol drinken moeten aanpakken.
Openbare dronkenschap zou bestraft moeten worden, maar vooral onder invloed rijden zou vele malen zwaarder bestraft moeten worden.
Iemand die dronken betrapt wordt achter het stuur, zou meteen het rijbewijs en het voertuig moeten afstaan. En een jaar achter de tralies!
Daarna gewoon weer rijlessen volgen en middels een geslaagd examen een nieuw rijbewijs.
O ja, de in beslag genomen auto krijgt je niet terug, ook daar moet je weer helemaal opnieuw beginnen.
Wie in herhaling valt, heeft zijn tweede kans daarmee definitief verspeelt en mag nooit meer achter het stuur plaats nemen.
Ik denk dat het een draconische maatregel zou zijn, maar er worden nu veel te veel ongelukken veroorzaakt door dronken bestuurders.
LikeLike