Blijf standvastig!

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “OVC 16“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

6 Responses to Blijf standvastig!

  1. Harry's avatar Harry schreef:

    Al staan ze met een mitrailleur voor deur van het stemlokaal , ik ga WILDERS STEMMEN !
    Lafheid leidt tot niks !

    Geliked door 3 people

  2. Rukkie's avatar Rukkie schreef:

    Ik ga liever voor Thierry Baudet.
    Wilders ik ook niet helemaal zuiver op de korrel.

    Geliked door 1 persoon

  3. Hovawart's avatar Hovawart schreef:

    Gun uw kinderen en kleinkinderen geen leven in armoede en honger, een onzekere toekomst in een communistische dictatuur, zoals de Linksche Looney Brigade hun kroost wel toewenst…….

    Like

    • Julia's avatar Julia schreef:

      Hovawart Mee eens niet alleen weg stemmen die linkse brigade maar massaal naar Den Haag om ze uit de zetels te verdrijven. Stemmen heeft geen zin binnen dit corrupte land daar wordt mee gesjoemeld. Over democratie hoeven we helemaal niet meer te hebben dat is door D66 vermoord onder leiding van Rutte die uit eigen belang alles heeft overgedragen aan de dictators van D66.

      Like

  4. Skarsgärd's avatar Skarsgärd schreef:

    Tot mijn verbazing zag ik in mijn gemeente ook dat zowel PVV als FvD nog niet eens op de lijst staan en het is geen klein dorp. Alleen maar Gay’66, Volkspartij voor Dictatuur, Groen Slinks, Corrupt Democratisch Appel en nog wat lokale incestpartijen. Dus ik ga tóch stemmen, neem een pen mee en schrijf zélf op het biljet PVV / FvD (allebei), het is dan ongeldig. Zou iedereen hier moeten doen.

    We zouden ook hier kunnen afspreken komend jaar allemaal naar één provincie met wat minder inwoners te gaan en dan de Kartelpartijen er allemaal uitstemmen. En als Den Haag dan te lastig wordt een onafhankelijke republiek uitroepen, en dan de hulp van Rusland vragen…. haha.

    Like

Plaats een reactie