1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Wat een lul, wat een lul, wat een lul is die Hiemstra. Gerrit hult met de NAZI’s en lult onbedaarlijk politiek correct uit zijn nek.
LikeGeliked door 1 persoon
De Nederlandse Propaganda Staatszender zijn al een aantal jaren compleet de weg kwijt. Zelfs de rooie rakker Hiemstra kan het weer nog niet voor een dag voorspellen. Niet naar kijken en negeren is de beste optie om de geestelijke gezondheid op peil te houden. De rijkere blijven vervuiling maken die kunnen de benzine en alles betalen en meer geld maken met aandelen in olie/gas/mineralen en hiervoor met Biontech/moderna met 200% winst. De armste en de middenklasse wij moeten straks kiezen tussen eten of verwarming, wij worden armer en zij rijker. De Oranjes zullen zich ook niet storen aan deze rooie dwaas die vliegen jaarlijks heel wat af en onze D66 klimaatpaus is bereid fossiele brandstof te leveren aan de Oekraïne https://www.telegraaf.nl/nieuws/586649933/nederland-bereid-brandstof-te-leveren-aan-oekraine. Kun je nagaan hoe ziek die linkse kliek is. Totaal rijp om opgenomen te worden in een gesloten inrichting. Zij zijn het grootste gif voor onze economie en het behoud van Nederland en zullen er alles aan doen om Nederland tot de diepte te laten zinken. De elitaire machtswellustelingen hebben geen enkele vorm van geweten en schaamte. Geld heeft ze in hun macht waarvoor zij zelfs over lijken gaan.
LikeGeliked door 4 people
O zo inspirerende Hiemstra, goed gedaan jochie, Heil Kaag. Het wordt alsmaar dommer en dommer, het zal toch niet van dat spuitje komen????
LikeGeliked door 4 people
Die vuile rat bedoelt de klimaat hoax uit de NWO agenda.
LikeLike
Als Gekke Gerritje Hiemstra in beeld verschijnt heerst in mijn woning code donkerrood én wordt de stormbal gehesen !!
LikeGeliked door 2 people
Nee hoorHiemstra is helemaal de weg niet kwijt.
Hij is gewoon een kwijlebalk die zijn kost verdient door de waan van de dag uit te dragen en ervoor weet tezorgen dat de slapers in den lande die flauwe kul pikken
LikeLike
Gerrit Huilstruik is, en ik zeg dit met enige schaamte als rasechte fries, een 100 procent friese woke lul
Heeft meneer huilebalk de CO2 footprint van Poetin al berekend??
‘ het oppervlakte water niveau zal enorm stijgen vanwege klimaat verandering”
Maar huilstruik laat wel even een” kastje” bouwen aan het 30 cm lager staande water in zuid Friesland
Gerrit verrader huilstruik
LikeLike
Fotoshopper neem ik aan?
LikeGeliked door 1 persoon
Allemaal WEF marionetten daar bij Nieuws Onder Staatstoezicht…. wereldwijd spelen ze hun rol bijna voortreffelijk .. ik hoop dat alles heel snel door de mand valt… maar daar heb je mensen met ballen en lef voor nodig!! Mensen die hun vrijheid durven te beschermen..
We rollen van de ene hoax in de andere!!!!!
LikeLike