
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Sara Lightyear“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “Sara Lightyear“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.

Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
| E.J. Bron op De satanische islam | |
| bobzelf op VIDEO Russia Today (RT) | |
| Olie bol op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| afco61 op Mededeling van de webmast… | |
| Henk der Niederlände… op Anchorage: diplomatie zonder… | |
| Julia op Het ministerschap van Sophie… | |
| leeuw7 op Mededeling van de webmast… | |
| Hovawart op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| scherpschutter1943 op “Europese koran”: EU herschrij… | |
| Henk der Niederlände… op Mededeling van de webmast… | |
| ronjaspers op Het ministerschap van Sophie… | |
| ronjaspers op Mededeling van de webmast… | |
| koddebeier op Van Baarle stapt op als DENK-l… | |
| koddebeier op Hongaarse media: Europese Comm… | |
| koddebeier op GEKKENGESTICHT! (video) |


De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft












































Als ze “ mister Tapir “ met één kogeltje uit zijn lijden verlossen , dan zijn we van een heleboel ellende bevrijd .
Dan is de grote boze wolf geëlimineerd en kunnen we de rest van de roedel geleidelijkaan in het asiel opbergen .
En , indien niet herplaatsbaar , euthanaseren , zoals ze met al die pitbulls en Staffordshire doen in het asiel .
Het zit vol met dat soort honden , waar alleen het criminele en drugs geteisem , met hun sympathisanten , maar passie voor heeft .
Hoe is het toch GVD mogelijk dat dat soort ellendelingen járenlang ongestoord hun gang kunnen gaan ?
Duidelijk een lacune in de democratie !
En we laten het gewoon maar voort etteren .
LikeGeliked door 1 persoon
Beste Harry, of je het gelooft of niet, er bestaan echt lieve Pitbulls en Staffordshire’s. Niet de hond is slecht, maar vooral het soort mensen die ze maakt tot wat ze ‘soms’ zijn, weet je. Dit zijn nu eenmaal honden die niet voor iedereen geschikt zijn, en waarvoor men eigenlijk een diploma van hondenopvoeder zou moeten hebben om ze te mogen houden. Dat geldt overigens voor nog meer grote viervoeters.
En beste Harry, sedert ik de mens beter heb leren kennen, ben ik meer van de dieren gaan houden, veel meer dan van dat valse, tweebenige roofdier, dat denkt dat hij de schepping in pacht heeft.
LikeGeliked door 2 people
Terroristenleiders zul je bedoelen, zelf de fascist spelen en iemand op naziideeen wijzen?
LikeGeliked door 2 people
The World Anti Economic Forum, in het boek ”Too Big To Fail ” voor herverdeling van de welvaart,
In 2030, You’ll Own Nothing And Be Happy About It, de elite nog machtiger en rijker, de bevolking gedwongen in slavernij, armoede, geweld en hongersnood………begraven onder schulden.
LikeGeliked door 2 people
Motorclubjes, naai- en theekransjes, familiebezoek en gezond verstand worden verboden. Deze randdebiel krijgt een podium, poen, wapens en straks een standbeeld. Waanzin
LikeGeliked door 1 persoon
Waarheid en tot op het bot verrot. Maar er doen er zoveel aan mee, dat is alleen op te lossen met het wereldwijd wegnemen van deze lieden. Elk land zou een brigade moeten hebben. Opgezet door freedomfighters, dit zou de enigste overkoepelende organisatie in de wereld moeten zijn. Geen gesponsorde MAFFIOSE BIGFARMA, BIGTECH, onteigenen wie fout zat, en de leugens op tafel, naast de waarheid, mensen moeten het zien.
LikeLike
Rutte en zijn vooral D66 trawanten zijn volop bezit ons leven mede te verwoesten https://niburu.co/binnenland/17270-2030-agenda-verwoest-ons-leven Maar helaas massa mensen blijken nog niet door te hebben waar deze regering mee bezig is en blijven de kop in het zand steken wat zal de klap genadeloos aankomen. Ze helpen straks mee de Oekraïne weder op te bouwen maar ondertussen slopen ze eigen land.
LikeLike
Vergeet de nazi bilderberg groep niet,mede opgericht door nazi/sser nepprins bernhard.Deze club is groter en machtiger dan het WEF.
LikeLike
https://twitter.com/Jack22674624/status/1509505505487736835?s=20&t=Q-75vAf3oZ0D_eXXUgUV_Q
LikeLike
Klaus: Systemische en structurele veranderingen komen eraan
https://twitter.com/MichaelAArouet/status/1509250659253633025?t=SE1l-A09oUxda1zp-atusw&s=19
LikeLike
LikeLike
Ondertussen…cash geld verboden
https://twitter.com/WijnenTonnie/status/1507722564927471617?t=9YMlW0Wfg9BpxsLL3Q0bBQ&s=19
LikeLike
LikeLike