Aan Laura Bromet

(Door: Jan Dijkgraaf)

Beste Laura,

De meeste mensen kennen jou als Kamerlid van GroenLinks. Of als dochter van documentairemaker Frans.

Maar ik weet toevallig dat je tijdens je studies Nederlandse Taal- en Letterkunde, Culturele Studies en Rechtswetenschappen tien jaar lang als journalist werkzaam bent geweest voor het Noordhollands Dagblad. Dan mogen we toch van je verwachten dat je media savvy bent.

Daarom kan ik je tweet van gisteren over de toespraak die de Oekraïnse president Volodimir Zelenski vandaag per videoverbinding ‘in’ de Tweede Kamer houdt slecht plaatsen.

Lees verder>>>

Onbekend's avatar

About E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 Responses to Aan Laura Bromet

  1. Jean's avatar Jean schreef:

    Groen én Links zegt genoeg om er géén aandacht aan te besteden.
    Je hebt nog beter ratten in huis dan Groen Links onbetrouwbaar volk.

    Geliked door 1 persoon

  2. Duchesne's avatar Duchesne schreef:

    Precies een Greta koppie, zullen ook ouders zijn geweest die doorzopen tijdens de zwangerschap of “down” zit in de genen. Gezien het een Groen Links telg is zal een van de twee ouders al meermaals zichzelf van kant hebben gemaakt en is de andere ouder in therapie. Van mij mogen ze kapotgaan hoe ze zelf willen, ik zal ze niet missen.

    Geliked door 1 persoon

  3. Fran's avatar Fran schreef:

    Het ziet eruit als een ‘helder licht’.

    Like

  4. Joepiedepoepie's avatar Joepiedepoepie schreef:

    Gesponsord door soros?

    Geliked door 1 persoon

  5. LUCIA's avatar LUCIA schreef:

    Wow… is meer iets voor gedempt licht… is dit echt een vrouw of een ex tour de France fietser, die zich na een korte carrière in de rok gehesen heeft, want er moeten meer ombouw-vrouwen in de hogere baantjes in het bedrijfsleven en i.c. in de politiek.

    Like

    • karton's avatar karton schreef:

      @ LUCIA op 31-3-2022 om 23.22 u.
      Heeft deze vrouw, Laura Bromet, écht als vent de Tour de France gereden ?
      En weet u dan ook of zij/hij dat deed in een auto of op een fiets ?
      Als ik de foto goed bekijk zou zij, in haar vroeger leven als man, best wel Wout Wagtmans kunnen zijn geweest.
      Enkele jaren geleden zag ik dat zangeres Rut Jacott de Mont Ventoux in Frankrijk op haar race-fietsje beklom (alle waardering voor deze mevrouw) maar ik heb tijdens die tocht Woutje Wagtmans, alias Laura Bromet niet gezien. Valt me dan weer een beetje tegen.

      Like

Plaats een reactie