1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Ja dit is de trieste waarheid over Oekraïne, over zijn fascistische regering, en natuurlijk over de westerse leugenmachine. DIEP TRIEST !
LikeGeliked door 3 people
Maar gelukkig mocht Zelensky wel zijn jankverhaal komen doen in de kamer, want het underdog verhaaltje moet in stand blijven, nietwaar.
Dat het gajes rondom deze nepjood nergens anders op uit is dan zakken vullen ten koste van Oekrainers wil men in Den Haag niet zien want dat past niet in het beeld, zoals Bobzelf zegt Putin did it.
En ondertussen wordt in Europa de bevolking rijp gemaakt voor ww 3 om alle misdaden van de laatste jaren uit te wissen.
Maar gelukkig hebben we nog wel een MSM die ons op de hoogte houdt.
LikeGeliked door 5 people
en zelenski al op de schouders genomen . mijn vrolijke hersendoden ??
stuur nog wat geld, en wapens natuurlijk whahaha ..
en meer sancties voor mijn OOM WHY NOT ,
U BENT N.L. NOG NIET GENOEG AFGESTRAFT WHAHAHAHAA
The dollar exchange rate fell below 86 rubles: what made this happen? WHAHAHAHAHAHA
FREE FREE AT LAST
Mariupol
Hassan Musiige
Well done Russian army
Govinda Thapa
Boycott USA and NATO
James Clayton
Free from the Nazis
“Putin: Main Goal of Russian Operation in Ukraine is to Set Donbass Free From Genocide
The special operation was ordered by President Vladimir Putin on 24 February following weeks of intensive shelling reported by the Donetsk and Lugansk People’s Republics (DPR and LPR). Putin described its goals as the demilitarisation and de-Nazification of Ukraine.
Setting free the people of Donbass from the “genocide” being waged against them is the main goal of the Russian special operation in Ukraine, Russian President Vladimir Putin has stated during an address in Luzhniki Stadium.
“[The Donbass residents], who did not agree with the [2014] coup [in Kiev], were immediately hit with punitive military operations. A blockade was immediately put in place against these people. They were subjected to systematic shelling, air strikes. This is what is called ‘genocide'”.
Putin went on to add that the demilitarisation and de-Nazification of Ukraine will be carried out and all “war criminals” responsible for the bloodshed in Donbass, will be punished. He clarified that it was the only way to stop the “genocide” there.
The Russian president ordered the start of the special operation in Ukraine on 24 February following a request from the Donetsk and Lugansk People’s Republics (DPR and LPR) to protect them from attacks by Ukrainian forces and nationalist battalions. Putin stated that Russia was left with no other choice but to intervene to help the newly-recognised Donbass republics. He described the goals of the operation as the demilitarisation and de-Nazification of Ukraine and vowed that the Russian armed forces will only be targeting military objectives.
The Kremlin has also repeatedly rejected claims by foreign governments and media outlets that the operation was a Russian “invasion” stressing that Russian troops do not have a goal of seizing Ukraine and only seek to disarm it and eliminate the nationalist threat. Despite this, nations in the West slapped Russia with the harshest economic sanctions to date, targeting the banking and energy sectors of the economy, as well as the Central Bank and illegally freezing Russia’s foreign reserves.”
LikeGeliked door 1 persoon
TERWIJL U NAAR UW NIEUWE SS NAZI MASSAMOORDENAAR KIJKT !!
Tweede Kamervoorzitter Vera Bergkamp zei het ‘een eer’ te vinden dat de Oekraïense president Zelenski het parlement toespreekt. “De inval in Europa was een zwarte dag voor Europa. De aanval op Oekraïne was niet slechts een aanval op een land. Het is een aanval op vrede, veiligheid en democratie,” aldus Bergkamp. Ze sprak ook steun en medeleven uit voor de mensen in zijn land.
Zelenski herinnerde aan het begin van zijn videospeech aan het bombardement op Rotterdam aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. Hij zei dat veel steden in zijn land worden gebombardeerd door de Russen.
Journalisten die door Oekraïne reizen, schetsen juist een zeer grimmig beeld van het Oekraïense leger. Journalist Patrick Lancaster reed een dag mee op een ambulance in de stad Marioepol en sprak met leden van de volksmilitie van Donetsk, die de Russen helpen.
We strijden niet tegen Oekraïne, we strijden tegen fascisme
Een lid van de volksmilitie zei tegen Lancaster dat het Oekraïense leger van dichtbij op burgers schiet. “Ze verschuilen zich achter burgers en schieten! Als ratten in de val! Dat is wat hier is gebeurd. En de gewonden worden hier binnengebracht!”
“Ze schieten willekeurig op mensen! Ze maken jacht op mensen! Ze gebruiken de stad als schiettent! Het zijn nazi’s!” vervolgde hij.
Hij wees Lancaster erop dat een Oekraïense tank het centrale ziekenhuis van Marioepol heeft beschoten. Mensen die probeerden te ontsnappen, werden neergeschoten. “Oekraïense troepen hebben dat gedaan! We strijden niet tegen Oekraïne. We strijden tegen fascisme!”
Ook liet hij de journalist zeemijnen zien die door de Oekraïense Nationale Garde zijn neergelegd in de stad.
Twee leraressen op slag dood
Journalist Sonja van den Ende bracht in de stad Horlivka in het oosten van Oekraïne een bezoek aan een school die enkele dagen geleden is bestookt door het Oekraïense leger. De school is deels verwoest en twee leraressen waren op slag dood, aldus Van den Ende.
Het stadsbestuur liet weten dat de Oekraïense troepen ook een woonwijk in Horlivka hebben aangevallen. Daarbij werden twee huizen verwoest. Van den Ende merkt op dat de stad vaak wordt beschoten door Oekraïense troepen die samenwerken met nazibataljons.
In de pas bevrijde stad Volnovakha zei een vrouw dat ze niet kon geloven dat Oekraïners elkaar dit aandoen. “Trap niet in de propaganda van de westerse regeringen is mijn advies. Het eens zo ‘vrije’ Westen is een totalitaire staat geworden, zoals we al konden zien tijdens de zogenaamde coronapandemie, waar nu de gevolgen zichtbaar worden van de o zo ‘onschuldige’ vaccinaties,” schrijft Van den Ende.
“Ik zie nu met eigen ogen dat het Westen dagelijks propaganda verspreidt en zo weer miljoenen vluchtelingen binnenkrijgt, die voor lage lonen kunnen werken,” voegt ze toe. “Zelenski moet zich schamen vertelden veel noodlijdende burgers mij.”
“De vele aanvallen in Kiev en andere steden zijn niet door Russen veroorzaakt, maar door de diverse bataljons die zich aangesloten hebben bij het reguliere leger. Deze bataljons gebruiken mensen als schild,” benadrukt de journalist.
De Duitse journalist Alina Lipp laat in haar video’s zien hoe Oekraïne al jarenlang genocide pleegt op de Oekraïense bevolking. “Westerse landen steunen dit regime en leveren wapens aan Oekraïne. Onze westerse landen steunen op dit moment een naziregime midden in Europa,” benadrukt Lipp. “Er ist wieder da.”
FIJN HE DAT ER KLOOTVIOLEN ZIJN ALS OME BOB , DIE DE WAARHEID BOVEN WATER HELPEN TE KRIJGEN
U LEEST LIEVER NRC AD TELEGRAAF ?? OF GELOOFT U UW ZEIKRUG RUTTE ??
EN VOOR DE MENSEN MET HERSENS ,????
LUISTER DAN EVEN MET EEN BAKKIE PLEUR EN EEN KANO
NAAR DE GRIEKSE MAN MET HERSENS DIE HAAST DOODGESCHOTEN WERD IN BRUSSEL / EU DANWEL MET DE DOOD BEDREIGT …. OMDAT HIJ EN ZIJN BAAS EERST EEN REFERENDUM WILDEN IN GREECE
Ioannis “Yanis” Varoufakis is a Greek economist and politician. A former academic, he served as the Greek Minister of Finance from January to July 2015 …
U KUNT NATUURLIJK OOK NAAR RUTTE LUISTEREN WHAHAHAHAHAHAHA
LikeGeliked door 4 people
En zo-even las ik dat het hoofd van die Tchetcheens eenheid , in Mariupol gaat toezien op de “gruwelen” die daar gebeuren. Mag toch hopen dat er bedoeld wordt , dat hij gaat “toezien op dat die hele Azov brigade , geheel UITGEROEID wordt. “
LikeGeliked door 1 persoon
oudmarinier zegt:
1 april 2022 om 06:38
DEZE EENHEID VAN CHECHENEN , HEBBEN HET AUSRADIEREN VAN GAJUS EN GESPUIS UITGEVONDEN VRIEND
DAAROM HEEFT MIJN OOM ZE GEVRAAGD ,
HUGGIE MAKKER VRIEND BOB
LikeGeliked door 1 persoon
@ oudmarinier op 1-4-2022 om 06.38 u.
Inderdaad een enigszins onduidelijk bericht.
Ik dacht aanvankelijk, toen ik het bericht las en dat de man toezicht ging houden op de gruwelen, dat hij zou gaan kijken of de gruwelen wel gruwelijk genoeg zouden zijn.
Maar dát blijkt gelukkig niet het geval.
LikeGeliked door 1 persoon
karton zegt:
1 april 2022 om 19:13
VROLIJKE VRIEND , ZE ZITTEN IN MARIOPOL HE ??
HET BOLWERK , HET THUIS BOLWERK VAN DIT GAJUS
ER ZIJN ER EEN DIKKE 25.000 AUSRADIERT !!!
“” die zie je nooit meer terugggggg “”” en waarom niet ??
als ze deze mongolen wegsturen staan ze zwaar bewapend in KIEV . HEBBIE UM
MIJN OOM IS ZEKER NIET GEK ..
MAAR VANWEGE DAT ZE DE BURGERS NIET LATEN G AAN EN ALS SCHILD GEBRUIKEN
DUURT DAT WAT LANGER .
EN WEG KUNNEN ZE NIET MEER . DAT DAN WEER WEL
NOU DIE PAKWEG 60.000 UKRAINE SOLDIERS IN DE DONBASS
DIE KUNNEN DUS OOK GEEN KANT MEER OP
VOLGENS MIJN LAATSTE BERICHTEN , GEEN VRETEN GEEN BENZINE etc
dus daarzijn nu russische nieuweaanvoer extra naar toe gestuurd
dus met mariopol erbij is eigenlijk de truc al gelukt
het hele oosten noorden en zuiden is dan russisch
dus hebben ze((( kijk effe op de kaart) een vrije doorgang naar de krim
HEBBIEUM ?? MOOI WELTERUSTEN DAN
alles aan waarde ,, zit dan bij de russen , dus dan mag dat kudt stukkie wel bij de eu . en niet bij de navo
WAT DAN INHOUDT DAT DE EU COMPLEET DE LUL IS, WANT DAN MAG JIJ EN DE REST MILJARDEN SCHENKEN AAN EEN HOOP VLAKKE BOSSEN ZAND EN WEGEN MET GATEN WHAHAHAHAHAHA
DUS DAN HOEFT VLADY ALLEEN MAAR EEN LANGE NEUS TE TREKKEN
HOPPA
HEBBIE NOG GAZZZZZZZZZ VRIEND ??
VRIEND BOB
LikeLike
@oudmarinier.
Hoe gaat het met je?
Ik begin je te missen.
Alles oké?
LikeGeliked door 1 persoon
Sinds enkele dagen staat het internet vol met verhaaltjes dat legerleiders Poetin de waarheid niet vertellen en dus verkeerd geinformeerd wordt.
Je lacht je te barsten als je zo iets leest omdat het er dan op lijkt dat de legerleiding de zaak bewust beliegt en daarbij Poetin wel meer bronnen heeft omde frontsituatie in de peiling te houden.
De MSM weet van maffigheid niet meer wat ze moeten schrijven om het westen toch het idee te geven dat Oekraine de strijd aan het winnen is.
Ondertussen loopt Zelensky steeds meer te drammen om meer wapentuig uit het westen wat niet echt veel meer gaat helpen want veel vande transporten worden onderweg al van de weg geschoten.
Zelensky zelf zal waarschijnlijk geofferd worden door zijn maatjes die hem daar als trekpop neergezet hebben en dan is het story over.
LikeGeliked door 3 people
Helemaal mee eens. Onze propaganda is voor kleuters. Gisteren weer een huilerig stuk in de Telegraaf: De Noren vinden dat de atoomschuilkelders snel afgtestoft moeten worden want we moeten voorbereid zijn op een kernramp. De Russen hebbenTsjernobyl ingenomen en Russen zijn slecht en dom dus die weten niet wat ze met die (afgedankte) kernreactors moeten doen en dus zullen ze die wel gaan opblazen en zo een ramp veroorzaken. Dat de Russen die reactors bij Tjernobyl ooit zelf gebouwd hebben en cadeau gedaan aan Oelraïne, ach, waarom zou je dat er bij vertellen? Als je maar angst en haat kunt verspreiden.
LikeLike
@ Blaffertje op 12-1-2023 om 16.40 u.
Heeft u een reactie van “oudmarinier” gezien ?
Ik mis ‘m al enige tijd, ik heb me de pleuris gezocht naar z’n email-adres maar kan ’t niet vinden.
Hopelijk lezen we snel iets van hem !
LikeLike