1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.287 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Welk deel van de geschiedenis hebben deze mensen gemist?
LikeGeliked door 1 persoon
Ik denk eigenlijk dat dit stuk manwijf net helemaal niks van de geschiedenis gemist heeft Joojootje maar de bevolking van heel Duitsland eenvoudig terug wil dwingen in de goede oude communistische DDR tijd.
Voor dit gedrocht wat zich groen noemt maar in werkelijkheid het communisme nooit afgezworen heeft zouden dat gouden tijden zijn
LikeLike
Links-liberaal heeft een heel eigen geschiedenis verzonnen.
LikeLike
@Joojootje. Het deel waarin zij beiden als Lesbiennes – of ander soort LGBTQ – door de Gestapo zouden worden opgehaald, en in een concentratiekamp eindigen. In hun geval geen slecht idee. OPGERUIMD STAAT NETJES.
LikeLike
Zou maar zo de zus van Rob Jetten kunnen zijn.
LikeLike
Misschien is Rob Jetten wel hààr zus!
LikeLike
Met die kotsmisselijke groene rotzooi staat er alleen maar nog meer ellende in de voordeur.
Elke dag dat gezeik over gelijkheid maakt me ziek, niemand is gelijk en gelukkig maar, de verscheidenheid maakt ons juist leefbaar.
Nooit of te nimmer zal ik een stem geven aan die groene rotzooi.
LikeGeliked door 1 persoon
Met excuses aan onze ” droevige ” , maar zie je nu dat de Duitsers een of ander eng talent hebben om collectief de verkeerde kant op te gaan ?
Iedere keer proberen ze het weer .
LikeGeliked door 2 people
@Harry. Jij lijkt mijn wijlen moeder wel.!
LikeLike
Omg weer 1 die uit het gekkenhuis is ontsnapt !!!😩
LikeLike
O is een lesbo dat verwacht je toch niet zo n knappe vrouw,Kots,Kots ik Ben gevangen door de hitte exuces moi
LikeGeliked door 1 persoon
De Oost-Duitse Stasi in een EU-sopje gegoten,………nog iemand die durft te beweren dat we in een democratie leven,..of is het niets anders dan een dictatuur.
LikeGeliked door 1 persoon
Hovawart het is hier volledig een dictatuur. Het volk heeft NIETS meer ion te brengen.
LikeLike
Vroeger op de kleuterschool werd mij al bijgebracht, dat klikken niet netjes was.
Klikspaan, Halve maan. Durf niet door het straatje te gaan. Het hondje zal je bijten. Het poesjeje zal je krabbelen. Dat komt van al je babbelen.
LikeGeliked door 1 persoon
Als ze dat echt doen, wat ik nog steeds betwijfel, zullen alleen paradoxale praktijken helpen: De brievenbussen van de gemeentehuizen, waarin iedereen anoniem brieven kan deponeren, worden overspoeld met brieven van informanten die de meest absurde opmerkingen maken. Geen enkele Groene of Linkse is meer veilig voor het spervuur van rotzooi waarvan ze worden beschuldigd. Zelfs de langgestorvenen verklikken de pasgestorvenen. Ze kunnen zichzelf aanklagen: “Ik droomde dat ik Zelensky was. Word ik nu gestraft?” Laten we eens kijken of er een antwoord is. Waarschijnlijk niet.
De hele zaak moet een panopticum van paranoïde schizofrenie worden. Omdat autoritaire systemen twee fenomenen niet kunnen tolereren: humor en waanzin.
LikeLike
“Het project doet veel mensen denken aan de Stasi”
Hoe zou dat nu toch komen?
Alle politieke partijen met “groen” in hun naam zijn gewoon Maoïstische en Stalinistische communisten, die een samenleving zoals die van Noord Korea nastreven.
En nu ze meer macht beginnen te krijgen beginnen er dus zo hier en daar bloedrode gaten in de groene façade te vallen.
Dit linkse kuttenlikkertje met haar dictatoriale plannen is daar een mooi voorbeeld van.
LikeGeliked door 2 people
@Ravian. Groen is gewoon Maoïstisch en Stalinistisch rood. Zij hebben zichzelf groen geverfd om de door hen gegoten bloed van al de jaren te camoufleren. Deze mensen hebben niks met natuur en niks met menselijkheid. Zij zijn net zo koud als de kadavers van hun helden Mao, Stalin en Poll Pot.
LikeGeliked door 1 persoon
Yeah, al meer dan tweehonderd miljoen lijken, en de wereld snapt nog steeds niet dat het “socialisme” de hedendaagse versie van de “zwarte dood” is.
LikeLike
Zal ik het doen of toch maar niet…?
Wat een haat roept dit gedrocht bij mij op….en dat is uiteraard neit goud!
33 bewustzijnspunten op de ladder naar boven…dat is mijn levensopdracht, geen van die 33 punten zijn van toepassing op dit bericht,deze heks,dit plan…
Dus daar o.a deze gedrochten uit de hel wordt ik nooit verlicht!
Indien deze vormen van gedrochten verwijderd zouden zijn kan ik weer opnieuw beginnen bij trede 1…van de 33
GVD, zoveel tijd heb ik niet meer…….
LikeGeliked door 1 persoon
@de barbaar “Wat een haat roept dit gedrocht bij mij op … en dat is uiteraard neet goud! GVD, zoveel tijd heb ik niet meer!” Dat is uiteraard gjin goud! GVD, nimmen hat safolle tiid mear!”
LikeLike
Ik mag toch wel aannemen dat bij de elitaire machtswellustelingen c.q. de dictators in Brussel, Koningshuizen en het WEF de Russische kaviaar is geschrapt Laten we beginnen bij het begin. Zoals velen van jullie waarschijnlijk al weten gaat het om viseitjes, en dan wel de onbevruchte soort. Hoewel het van verschillende vissoorten kan komen, geven de kenners toch echt de voorkeur aan wilde steur uit de Kaspische Zee. Deze kaviaar heeft een heel bijzondere smaak en een nog mooier mondgevoel. Grenzend aan deze zee zijn hierdoor Rusland, Azerbeidzjan, Iran en Kazachstan de grootste producenten van kaviaar ter wereld.Uiteindelijk weren de supers het Russisch ei uit het schap. Hier gaat het al goed fout het blijkt dat het WEF gaat bepalen wat wel en niet geconsumeerd mag gaan worden. https://www.ninefornews.nl/geen-plaats-meer-voor-boeren-wef-food-hubs-moeten-totale-controle-over-voedselvoorziening-overnemen/ Nederland neemt al een voorsprong in Wageningen is de ontwikkeling al in volle gang.
LikeGeliked door 2 people
Gelukkig hebben Wimpy en Max in Griekenland een bevriende buurman die goede connecties heeft, die kan Russische kaviaar leveren voor een vriendenprijsje……….
LikeLike
Extreem linkse landverraders zijn nazi,s (socialisten) facisten (antifa) racisten (antiblank)
LikeGeliked door 2 people
Plak dat wijf een klein, zwart bloksnorretje op en zie daar : Adolfina H.
Ik ga aan zo’n pro-Auschwitz-vrouwmens verder geen woord vuil maken.
LikeGeliked door 2 people
Voor tribunaal zou hij er slecht afkomen?
LikeLike
Ja! Ja! Ja! Ja! Ik doe zelf iedere dag politiek incorrecte uitspraken en mensen uit mijn directe omgeving doen dat ook! Ik wil bij deze hen èn mezelf aangeven zodat ons
mooie land een grafput vol verwijfd links verderf wordt!
LikeLike