Een greep uit tendentieus nieuws van vandaag

(Door: Rients Hofstra)

Moeten we alles blindelings geloven, of is er veel nieuws met nogal wat wenkbrauwoptrekwaardige kanttekeningen?

Het nieuws bevat vandaag alweer veel angstaanjagende items. Remkes, zelf mede indiener van een rapport om de stikstofproductie drastisch te verminderen ten koste van vele boeren, is nota bene de persoon die in overleg met de boeren een oplossing moet zien te vinden, die er ‘natuur’lijk niet komt. Hij nodigt iedereen van de meest uiteenlopende organisaties uit -die bereid zijn de rechter erbij te sleuren als ze niet hun zin krijgen- maar wenst niet naar stikstofdeskundigen als de professoren Han Lindeboom en Johan Sanders te luisteren. Zij hebben een oplossing waarbij er geen boer hoeft te sneuvelen.

Lees verder>>>

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 reacties op Een greep uit tendentieus nieuws van vandaag

  1. karton zegt:

    Ik ben er langere tijd voor 100% van overtuigd , dat de gehele overheid één smerig stinkend riool is, waar de allergrootste smeerlappen de lakens uitdelen, een ieder met een afwijkende mening wordt gedemoniseerd en soms zelfs vermoord !

    Geliked door 6 people

  2. BosscheBol zegt:

    https://ejbron.wordpress.com/2022/08/17/wef-fanatici/#comment-1906678
    Als het werkt, gaat deze link naar een column van Leon de Winter over de stikstofleugen elders op E.J.Bron. Ik heb daar zowat de hele tekst gezet omdat die in de Telegraaf achter de betaalmuur zit.

    Geliked door 5 people

  3. saddy zegt:

    Dit is eigenlijk de op een na beste manier om dombo’s een spiegel voor te houden:

    (Van DDS): Leedvermaak om asielwoede inwoners Albergen: ‘Jullie stemden 60% CDA en VVD. Eigen schuld, dikke bult!’

    Nu nog een paar mooie borden op de dorpsgrenzen:

    Keihard en continu confronteren, het is tenslotte oorlog.

    Geliked door 6 people

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s