1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.286 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Duidelijker dan dit plaatje kun je het niet krijgen, de rode partijen hebben zich ingegraven in Vak k, de ondergang van de Pays-Bah is aan haar laatste veldslag begonnen………op de barricades dan maar..
LikeGeliked door 1 persoon
Goed duidelijk wie onze vijanden zijn .
Wat een zootje geteisem !
En die denken ook nog dat ze óns vertegenwoordigen ?
LikeLike
Eerst was ik geneigd om idd ook de horeca b.v. te steunen, maar kom er zo langzamerhand flink op terug. Kortgeleden uit eten en niet kunnen betalen per persoon, want teveel werk. Het moet zeg ik en kan en wil niet anders. Het bonnetje werd op de tafel gegooid. Druk was het niet in die horeca. MIjn hemel wat zijn ze bang dat hard werken hun dood betekent. De onvriendelijkheid vanaf het begin was al beneden peil toen we vroegen of het zonnescherm misschien naar beneden kon. Nee dat ding was kapot en we hebben geen geld om het te laten maken. Ik snap dat dit heel vervelend is, maar op deze manier met problemen omgaan gaat ze niet redden. Op een vriendelijke manier kun je dat ook kenbaar maken Daarbij nog niet vergeten hoe de meeste horeca omgingen met de dwangpast.a.v. ongevaccineerde mensen zoals ik. Nu krijjgen ze als dank van het kabinet voor het goed uitvoeren van de dwangpas géén steun meer. Deze horeca komt op de zwarte lijst bij mij.
Geldt trouwens voor de huisartsen idem. Hebben jarenlang de Overheid goed gediend en nu kunnen ze een trap in hun achterste krijgen. Eigen schuld dikke bult. Nu nog even de lijsten klaarmaken voor de Overheid wie er allemaal geprikt kunnen worden en daarna de lijsten wie er NIET geprikt is. Zo niet? Dan heeft de Overheid nog tal van opties om ze te dwingen.
Over 10 jaar als dit zo doorgaat hebben specialisten het salaris van een bouwvakker (als ze geluk hebben) en zullen de beste cardiologen en specialisten de elite dienen. Zij zijn de enigen die het wat geld betreft wat ruimer zullen krijgen. Het grootste gedeelte gaat naar de elite. ZIN IN?
LikeGeliked door 1 persoon
De enige die steun krijgen (en niet te weinig) zijn zijzelf en hun migranten vriendjes. Ieder ander kan en moet de moord steken👺
LikeLike
De CU onder Fariseegers is na de D66 de meest verradelijke partij.
Het heeft zich compleet afgekeerd van de Christelijke normen.
Ik snap Seegers niet.. Is hij zo chantabel of zo geil van de macht?
Ik hoop echt dat hij bij de Grote Opname, een profetische toekomstige werkelijkheid, volkomen verslagen en emotioneel achter zal blijven en zich realiseren dat hij een afgod gediend heeft.
LikeGeliked door 1 persoon
De regering heeft geen geld. Elke steun komt 1 op 1 van de belastingbetaler.
En netto belastingbetalers zijn er niet zoveel meer.
1300 euro voor minima? Rampzalig op 2 manieren:
-Jij betaalt al voor een minima-gezin en inmiddels ook voor een buitenlands vakantieganger-gezin. Dat is dus 2600 euro netto die ze van je pikken. Plus de extra kosten die jij wel zelf moet betalen inmiddels. Oftewel, grote kans dat je hierdoor oktober, november en december uitsluitend voor anderen en je eigen gestegen kosten werkt. Vroeger noemde je dat slavernij, nu “”sterke schouders””
-De minima en vakantiegangers leren zo niet wat de consequenties zijn van hun stem-gedrag. Ze willen marxisme? Geef hun dat dan ook en laat ze voelen hoe dat in de praktijk uitvalt.
Zo snap ik Geert bv ook niet: Ga je ze compenseren dan stemmen ze volgende keer weer klausje. Laat ze gaarkoken en heel misschien dat ze dan eens wakker worden.
Geert kan veel beter 1 boodschap uitzenden: “U krijgt wat u heeft besteld””.
LikeGeliked door 1 persoon
Het moge weer eens duidelijk zijn, dat Rutte-4, het kabinet van VVD en kornuiten de eigen achterban, de middenstand, hun kiezers, naaien en verneuken.
LikeGeliked door 1 persoon
@Boike.
Kan je zien hoe slim ze zijn.
Ze trappen na zoveel jaren list en bedrog nog steeds in de smoesjes en leugens van Flutte.
Zie maar hoeveel eikels er nog op de VVD stemmen, anders hadden wij nu niet meer met Flutte IV gezeten.
LikeLike
Valt het niet op dat iedere regeringspartij bij iedere motie alleen hetzelfde stemmen. Afgesproken werk dus!
LikeLike
Tijdens de “corona crisis” heeft het merendeel van het MKB de klanten waar zij al jaren op teerden gewoon in de stront laten zakken, omdat zij dachten dat de overheid wel voor hen ging lappen.
Naderhand bleek dit dan toch tegen te vallen, waarna het huilie huilie want wij ben zielug was.
Het zijn gewoon allemaal spijt NSBers, en wat mij betreft mogen zij nu voor de afwisseling eens in de stront zakken.
Tijd voor een nieuwe lichting ondernemers…
LikeGeliked door 1 persoon
Die Kuiken…..niet te peilen en al helemaal niet te vertrouwen!!! Wordt straks HARD afgestraft!!!
LikeLike