CARTOON

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “De Orde van Rode“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

9 reacties op CARTOON

  1. saddy zegt:

    Bootje rechts:

    195.000 figuren hier in het eerste half jaar binnengekomen, niemand wordt uiteraard weggestuurd.

    195.000 x 30.000 euro is bijna 6 miljard Zonder extra politie, kapper, schurft, luis en hepatitis kosten enz enz enz. Op jaarbasis praat je dan over iets van 14 miljard.

    En dan ga je huisjes bouwen, gezinshereniging enz.

    Geliked door 2 people

  2. Even de televaag gelezen.
    Oei oei oei het Russische leger zit weer eens in grote problemen want vanuit Oekraine is weer eens een tegenaanval gelanceerd richting Charkov.
    Dus wat gaat er gebeuren.
    Ik zal even uitleggen wat al heel dikwijls gebeurd is.
    Het leger van de geallieerden trekt een aantal kilometers terug en met hun geschut walsen ze de hele omgeving plat inclusief de Oekrainers die zich in de omgeving bevinden
    Dan sluiten ze de overigen in en nemen ze ofwel gevangen of schieten ze totaal overhoop.
    Maar gelukkig hebben ze bij de televaag en de “experts” weer hoop dat het Oekrainse leger die vermalijde Russen nou eindelijk een lesje gaan leren.
    Het gevolg is dan dat we weer dagenlang mogen horen en lezen dat het Oekrainse leger aan de opmars is begonnen, Gaaaaaaaap.

    Geliked door 2 people

    • Julia zegt:

      Henk der Niederlander Sorry maar welk weldenkend mens gelooft uberhaupt nog die walgelijke Oekraïne propaganda. Die westerse idioten doen er alles aan om het volk met leugens en bedrog van de realiteit af te houden. Echter de realiteit is helaas keihard namelijk de westerse door de oorlogsophitser de VS geïndoctrineerde regeringleiders hebben zichzelf knap voor het hoofd geschoten en hierdoor zelf geheel Europa naar de verdoemenis geholpen. Dat miljoenen burgers hiervan de dupe zijn deert die arrogante machtswellustelingen totaal niet. Sterker nog zij zijn mede schuldig aan de dood van burgers in de Oekraïne door moordwapens te blijven leveren en onderhandelingen met Poetin uit de weg te gaan omdat zij niet kunnen toegeven aan de enorme blamage die zij hebben begaan. Eén troost de Russen hebben nimmer een oorlog verloren en ik geef Poetin groot gelijk om het westen af te straffen. Niet normaal wat een hetze tegen Rusland door het westen is gevoerd. Daag nimmer een grote machtige beer uit dat kan wel eens verkeerd aflopen.

      Geliked door 1 persoon

    • ronjaspers zegt:

      Henk.De nazigraaf de krant van slapend nederland heeft vroeger met de duitsers/nazi,s geheuld in WW2.

      Like

  3. Andre zegt:

    De koudste maanden zijn december januari en februari. Je energie rekening is een gemiddelde dus deze 3 maanden zijn goed voor 3000 euro gas die je bespaart als je weg gaat. Ik ga lekker warm goedkoop en veilig bij Poetin zitten. Rutte en Scholz kunnen wat mij betreft kapot vallen.

    Geliked door 1 persoon

  4. Ravian zegt:

    Die energievluchtelingen uit Europa kunnen beter de bus nemen naar Moskou…

    Like

  5. Stef zegt:

    De tactiek van terugtrekking was de reden waarom Hitler en Napoleon verloren van de Russen.

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s