Groene transformatie: Charles eist “brede campagne in militaire stijl”

(Vertaling: E.J. Bron)

Fundamentele economische koerswijziging die biljoenen dollars kost

Koning Charles ondersteunt de door zijn vriend Schwab geëiste reorganisatie ter invoering van de Nieuwe Wereldorde en groene transformatie. De Britse koning eist een “brede campagne in militaire stijl” die daarvoor nodig zou zijn.

De voormalige “prins Charles”, nu “koning Charles III.”, behoorde en behoort tot de intieme vrienden van Klaus Schwab en diens World Economic Forum (WEF). Als zo´n ijverige partijganger van Schwab volgt en bepleit hij vanzelfsprekend ook de plannen ter reorganisatie van de wereld en het creëren van de “Nieuwe Wereldorde” (NWO). Zijn moeder en voorgangster op de Britse troon, koningin Elizabeth II. ligt nog niet eens onder de grond of de Britse koning begint al met de uitvoering van deze plannen.

Bij de verleden jaar in Glasgow gehouden klimaatconferentie fantaseerde hij erover dat er voor de invoering van een fundamentele economische koerswijziging een “brede campagne” in militaire stijl nodig zou zijn. Vertaald betekent dat niets anders dan dat de planning en invoering om de gestelde doelen te behalen van boven (regering) naar beneden zal verlopen. In de economie noemt men dit “Top-down-planning”.

Dat betekent dat er met de belangen van de gewone burgers, de belastingplichtigen, de werknemers, zelfs de kleine ondernemers geen rekening wordt gehouden; ze worden daar niet eens over gehoord en al helemaal niet gevraagd of ze het eens zijn met de daarachter zittende ideeën en doelen. Ze worden ertoe veroordeeld om als meningsloze hulpjes van de regerenden te dienen.

In een monarchie kan dat – wellicht – nog net lukken. Maar in officieel democratische staten en republieken, waar in ieder geval theoretisch de macht van het volk zou moeten uitgaan, zijn zulke denkbeginselen niet op hun plaats.

Met zo´n koning aan het hoofd is het niet verwonderlijk dat de onafhankelijkheidsbeweging in Schotland steeds sterker worden en dat de voorstanders van de afschaffing van de monarchie in Engeland al binnen enkele dagen na de troonswisseling veel nieuwe aanhangers kregen.

Bron:
freiewelt.net

Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

19 reacties op Groene transformatie: Charles eist “brede campagne in militaire stijl”

  1. Peter. zegt:

    Volgevreten verwende niksnutten die de lijnen willen bepalen om hun luxe levensstijl voort te kunnen zetten . En er moet weer een leger komen om dat erdoor te drukken ,dit zijn de honden van de oorlog ,Weg ermee .

    Geliked door 1 persoon

    • Kanaloa01 zegt:

      Er is geen hond die zo slecht is als deze mensen. Alleen mensen kunnen zo verdorven zijn, dieren niet. Geef een dier eten en je hebt een kameraad voor het leven. Een mens en zeker de rijken en politici steken een mes in je rug.

      Geliked door 2 people

  2. BosscheBol zegt:

    Citaat:
    “Ze worden ertoe veroordeeld om als meningsloze hulpjes van de regerenden te dienen.
    In een monarchie kan dat nog net lukken. Maar in officieel democratische staten en republieken, waar in ieder geval theoretisch de macht van het volk zou moeten uitgaan, zijn zulke denkbeginselen niet op hun plaats.”

    De democratie is in bijna alle westese landen al jaren opgeheven. Corona is misbruikt om de laatste restjes op te ruimen. We leven in een fascistische dictatuur.
    De staat is oppermachtig en verbonden met groot-kapitaal en internationale bedrijven. De onderdaan heeft NIETS meer in te brengen en moet precies de aanwijzingen van de staat opvolgen. Op dit moment dwingt de staat haar wensen nog niet vaak met grof geweld af: het middel is angst. Maak de onderdanen bang voor een “crisis” dan doen ze wat de staat wil.

    Geliked door 1 persoon

  3. karton zegt:

    Koning Charles ?
    Kunnen we nog veel plezier aan beleven, hoewel er een Noordzee tussen hem en ons ligt.
    Gisteravond gezien dat dit verwende jongetje helemaal “over de rooie ging” omdat er wat inkt aan z’n vingers zat ?
    Hilarisch om te bekijken, zo’n nietsnut zal maar je koning zijn, alhoewel………..die van ons lijkt mij óók geen slimmerik !

    Geliked door 4 people

    • Kanaloa01 zegt:

      Onze Koning is net als wij een “gewoon” mens. In zijn tijd als militair in Den Helder ging hij met vrienden ook achter de wilde wijven aan en als er eens wat fout liep, waar een normaal mens voor gestraft zou worden, ruimde zijn beveiligers het wel op. Geen haan die er naar kraaide. Dat is het voordeel van een Koningshuis, altijd een titel, onnoemelijk veel geld en de rommel wordt achter hun rug opgeruimd.

      Geliked door 2 people

    • ronjaspers zegt:

      karton.Die charles is een marionetpop van de rotschilds,daar gaat de wereldbevolking geen plezier aan beleven.Hij werkt mee aan de NWO depopulatie (genocide) agenda 21 en 2030 hiervoor moet 90% van de wereldbevolking uitgemoord worden.

      Geliked door 2 people

    • delamontagne zegt:

      Misschien geen slimmerik maar hij weet in ieder geval hoe je met ’n kruiwagen om moet gaan.
      De foto’s er over was waarschijnlijk dat hij eventjes meehielp op een-of-ander “goet mensen” programma….

      Maar toen wilde zijn vrouw Maximus mee gaan helpen in de Köninklijke Paleistuinen ( om altijd maar met allerlei hoger-dan-hoog-geplaatsten te moeten zwetsen is natuurlijk op den duur ook niet meer leuk )
      Maar enfin, hij heeft haar verder verboden nog enig manual werk te doen.
      Het ging gelijk al fout………….

      Geliked door 2 people

  4. BosscheBol zegt:

    Citaat:
    “Ze worden ertoe veroordeeld om als meningsloze hulpjes van de regerenden te dienen.
    In een monarchie kan dat nog net lukken. Maar in officieel democratische staten en republieken, waar in ieder geval theoretisch de macht van het volk zou moeten uitgaan, zijn zulke denkbeginselen niet op hun plaats.”

    De democratie is in bijna alle westese landen al jaren opgeheven. Corona is misbruikt om de laatste restjes op te ruimen. We leven in een fascistische dictatuur.
    De staat is oppermachtig en verbonden met groot-kapitaal en internationale bedrijven. De onderdaan heeft NIETS meer in te brengen en moet precies de aanwijzingen van de staat opvolgen. Op dit moment dwingt de staat haar wensen nog niet vaak met grof geweld af: het middel is angst. Maak de onderdanen bang voor een “crisis” dan doen ze wat de staat wil.

    Geliked door 2 people

    • karton zegt:

      “Charles eist, Charles eist” !!!!! Wat is dat nou weer ? Die malloot heeft niks te eisen.
      Nog niet eens in staat om op z’n fiets met zijwieltjes te fietsen, gaat de gek eisen stellen.
      Ik zou hem willen zeggen : “Braaf kind, rustig maar, rustig maar, niks aan de hand hoor, mammie is ff boodschappen doen en komt zo terug; ga maar een mooie tekening voor haar maken, dáár ligt een pennetje maar pas op dat er géén inkt aan je vingertjes komt”.
      Rot toch op met zo’n wereldvreemde, onvolwassen vreemdganger !

      Geliked door 1 persoon

  5. Julia zegt:

    Fijn ventje die Charles moet je dat chagrijnig hoofd zien terwijl de sukkel zelf de verkeerde datum invult en een lekkende pen heeft. Stuk chagrijn de dictatuur straalt van hem af en hij zal er alles aan doen om Engeland naar de verdoemenis te helpen om de NWO volgens de agenda van Schwab te realiseren. https://www.telegraaf.nl/entertainment/1432599858/liefdeskind-charles-en-camilla-boos-op-koning-nu-is-het-mijn-beurt Dit komt in vele koningshuizen voor ze deugen voor geen meter.

    Geliked door 5 people

  6. Hovawart zegt:

    Een paramilitaire milieudefensie, de “brede campagne” in militaire stijl, een opmaak voor grootschalige armoede en honger, in een zieltogende maatschappij; onder aanvoering van één van de rijkste mannen ter wereld, hun groene wensen blijven verdedigen,…..als lemmingen over de klif.

    Geliked door 1 persoon

  7. Marc zegt:

    Laat het maar gebeuren. Zo je zien met wat voor snelheid ook de laatste monarchieën in de wereld zullen worden afgeschaft.

    Like

  8. Ravian zegt:

    Ziehier waarom Elizabeth tot haar zesennegentigste op de troon is blijven zitten.
    En waarom ze niet, net als zoonlief, een “vaccin” placebo heeft gekregen.

    Like

  9. Boike zegt:

    Koning Charles III heeft zichzelf al onmogelijk gemaakt, nog voordat hij gekroond is. Hij is dus de koning, die het leger opzet tegen het eigen volk. Dat belooft een hele boel ellende. Charles is zijn eigen graf aan het graven.

    Charles is nog niet gekroond. Zijn mama staat nog boven aarde. Je zou denken, dat hij rouwt om haar heengaan van zijn mama, maar hij is kennelijk al volop aan het regeren. Hij is dus een psychopaat zonder gevoelens en emoties, die het Britse volk naait en verneukt. Bye bye Great Brittain. Sieg heil Nieuwe WereldOrde.

    Like

  10. Boike zegt:

    King Charles III, de koning, die zijn koninjrijk cadeau deed aan de duivel.

    Geliked door 1 persoon

  11. reageerbuis zegt:

    Waarom toch na Karel I en Karel II opeens Charles III?

    Like

  12. scherpschutter1943 zegt:

    reageerbuis, je kan hem moeilijk nou al direct “Janlul de 1e”noemen maar dat komt nog wel. We houden het nog even netjes tot zijn moeder is begraven.

    Like

    • karton zegt:

      @ scherpschutter1943 op 14-9-2022 om 21.43 u.
      Koningen, prinsen en ander zg, adellijk volk, bestaan alleen voor de fok !
      Die hele zooi gaat al vanaf het ontstaan van koninkrijkjes, keizerrijkjes en andere “rijkjes”, alléén maar vreemd en verwekken 100-den onwettige kinderen, zg, bastaarden. Voor héél veel geld worden de bezwangerde mevrouwen een zwijgplicht opgelegd. Dit soort smeerlapperij wordt meestal ná de dood van de betrokkenen bekend gemaakt, zoals bijv. bij prins Wippert I, (Bernhard). Dat de smeerlapperij rondom Andrew Mountbatten-Windsor bekend werd, kwam door de advocaat van één van de minderjarige meisjes die door deze Wip-prins was misbruikt.
      Dat deze Wip-prins vanuit het langs de route staande publiek werd uitgejouwd, is niet netjes, maar ik “gun het hem wél”!

      Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s