Vooral miljonairs getroffen door hoge energieprijs (satire!)

(Door: Peter van Ruymbeek)

Veel Nederlanders voelen de torenhoge energieprijzen in hun portemonnee, maar voor de superrijken is de situatie nog veel schrijnender. De miljonairs zijn soms duizenden euro´s per maand meer kwijt aan het verwarmen van hun grote huizen.

Lees verder>>>

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

4 reacties op Vooral miljonairs getroffen door hoge energieprijs (satire!)

  1. bobzelf zegt:

    EFFE TUSSEN NEUS EN LIPPEN .. GODVERDEGODVER GEEN KRANT TER WERELD DIE WAT SCHRIJFT HIEROVER

    OOM VLADIMIR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    🇷🇺🏗The cities of Donbass will be restored in 2-3 years, it is planned to involve up to 60,000 builders.
    This was stated by Deputy Prime Minister Khusnulin.

    OOM BOB DE BOUWER

    Geliked door 1 persoon

  2. Boike zegt:

    Tja, stand ophouden kost een paar centen. maar ja, het zijn rijke stinkers en die kunnen dat wel betalen. Arme sloebers, zoals Henk en Ingrid, kunnen dat nie. Die weten van ellende niet, hoe ze het laatste broodje van de maand moeten betalen.

    Een verwarmd zwembad, een whirlpool, uitgebreid douchen en een kasteel verwarmen zou vanwege de gascrisis verboden moeten worden verboden. Laat het personeel de baas maar verklikken.

    Niet de rijke stinkers, maar de arme sloebers moeten geholpen worden. En daarvoor zouden de miljonairs best wel eens wat extra belast mogen worden.

    Maar ja, daar hoor je niemand over in de Tweede Kamer. De duivelse Rutte heeft zijn ja-knikkers heel goed in de hand. De rijken zijn er onder de duivelse dictator heel veel op vooruit gegaan. De arme sloebers mochten het gelag betalen.

    Het wordt hoogtijd, dat Rutte gaat begrijpen, dat hij de veroorzaker is van alle ellende. Henk en Ingrid hebben helemaal geen actieve herinnering aan enige positiviteit van die duivelaanbidder. Hij moet gewoon oppleuren.

    Geliked door 1 persoon

  3. Oliedom zegt:

    Ja sneu het? Straks maar een crowdfunding starten voor die “zielepoten”😜

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s