
Door:
Drs. E.N. Schilder
(voor www.ejbron.wordpress.com)
Door:
Drs. E.N. Schilder
(voor www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Andre op Mark Rutte heeft nog nooit een… | |
Andre op Aan Alexander Pechtold | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
Andre op President van Servië tegen NAV… | |
pepo Copyright op “EU-UNIFORMITEIT”… | |
Marc op “EU-UNIFORMITEIT”… | |
Skarsgärd op Elektrische auto’s al met minu… | |
ronjaspers op Domme geit . . . | |
cursist0011 op President van Servië tegen NAV… | |
Snappie op Kleinzoon van Charles de Gaull… | |
Groene Leeuw op President van Servië tegen NAV… | |
mooinique op “EU-UNIFORMITEIT”… | |
delamontagne op Dijkdoorbraak? Katholieke theo… |
Er moest iets worden bedacht om de mensen de stuipen op het lijf te jagen, om ze daar te krijgen waar men ze hebben wilde.
Het lukte!
LikeGeliked door 1 persoon
“Angst verkoopt “
LikeLike
LET U EEN BEETJE OP UW TAALVAUDTEN
PROFESSOR WHAHAHAHA
GELUKKIG HEB IK DAAR GEEN LAST VAST HAHAHAHA
GRAPJE HOOR
OOM BOBZELLUF
IK HEEFT NET MIJ DIPOLAMO NEDERLANDZZ GEKRIJGT .
GOED HE ??
LikeLike
Wat hier eigenlijk nog het erge van is is dat als men griep had gewoon toch ging werken. Men dacht onmisbaar te zijn. En ach als ik wat collega’s besmet. Jammer dan. Nu geldt in feite het zelfde principe. Ben je niet lekker blijf thuis. Helaas zijn er dan nog steeds gelovigen die zich dan nog voor de zekerheid laten testen waardoor er zo weer een lockdown komt door die schapen. Ik heb helaas zo’n buurvrouw. Zegt dat ze wakker is. Ja ja denk ik dan. Pfff.
LikeLike
Problemen met de luchtwegen waaronder de longen wordt veroorzaakt door de zeer schadelijke straling van het 5G netwerk.Het 5G netwerk wordt als wapen door het leger gebruikt.
LikeGeliked door 2 people
Na 100.000+ jaar de mensheid geterroriseerd te hebben was de griep opeens van de ene op de andere dag verdwenen.
Wel was er opeens een nieuwe ziekte die, surprise surprise, exact zoveel slachtoffers maakte als de griep.
Wat een toeval hé!
En sinds ze de bevolking zijn gaan injecteren met het een of andere de genen manipulerend goedje gaan er opeens veel meer mensen dood.
Wat een toeval hé!
Het is maar goed dat we bekwame wetenschappers hebben, met een diploma van de WC-eend universiteit, zodat we weten dat het allemaal van de voorspelde, maar gelukkig nog niet gearriveerde, klimaat verandering komt, want anders was het allemaal nog véél erger geweest natuurlijk.
Hoe zit het eigenlijk precies met die Darwin award, wordt die thuis bezorgt, of moet je die ergens gaan ophalen?
En als je hem met meer mensen tegelijk wint, zeg met 14 miljoen of zo, moet je hem dan delen?
Oom Dodo.
LikeGeliked door 1 persoon