Long angstgreep . . .

Door:
Drs. E.N. Schilder
(voor www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

6 reacties op Long angstgreep . . .

  1. Cathja zegt:

    Er moest iets worden bedacht om de mensen de stuipen op het lijf te jagen, om ze daar te krijgen waar men ze hebben wilde.
    Het lukte!

    Geliked door 1 persoon

  2. bobzelf zegt:

    LET U EEN BEETJE OP UW TAALVAUDTEN

    PROFESSOR WHAHAHAHA

    GELUKKIG HEB IK DAAR GEEN LAST VAST HAHAHAHA

    GRAPJE HOOR

    OOM BOBZELLUF

    IK HEEFT NET MIJ DIPOLAMO NEDERLANDZZ GEKRIJGT .

    GOED HE ??

    Like

  3. mooinique zegt:

    Wat hier eigenlijk nog het erge van is is dat als men griep had gewoon toch ging werken. Men dacht onmisbaar te zijn. En ach als ik wat collega’s besmet. Jammer dan. Nu geldt in feite het zelfde principe. Ben je niet lekker blijf thuis. Helaas zijn er dan nog steeds gelovigen die zich dan nog voor de zekerheid laten testen waardoor er zo weer een lockdown komt door die schapen. Ik heb helaas zo’n buurvrouw. Zegt dat ze wakker is. Ja ja denk ik dan. Pfff.

    Like

  4. ronjaspers zegt:

    Problemen met de luchtwegen waaronder de longen wordt veroorzaakt door de zeer schadelijke straling van het 5G netwerk.Het 5G netwerk wordt als wapen door het leger gebruikt.

    Geliked door 2 people

  5. Ravian zegt:

    Na 100.000+ jaar de mensheid geterroriseerd te hebben was de griep opeens van de ene op de andere dag verdwenen.
    Wel was er opeens een nieuwe ziekte die, surprise surprise, exact zoveel slachtoffers maakte als de griep.
    Wat een toeval hé!

    En sinds ze de bevolking zijn gaan injecteren met het een of andere de genen manipulerend goedje gaan er opeens veel meer mensen dood.
    Wat een toeval hé!

    Het is maar goed dat we bekwame wetenschappers hebben, met een diploma van de WC-eend universiteit, zodat we weten dat het allemaal van de voorspelde, maar gelukkig nog niet gearriveerde, klimaat verandering komt, want anders was het allemaal nog véél erger geweest natuurlijk.

    Hoe zit het eigenlijk precies met die Darwin award, wordt die thuis bezorgt, of moet je die ergens gaan ophalen?
    En als je hem met meer mensen tegelijk wint, zeg met 14 miljoen of zo, moet je hem dan delen?

    Oom Dodo.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s