De oplossing . . .

Door:
Drs. E.N. Schilder
(voor www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

7 reacties op De oplossing . . .

  1. Boike zegt:

    Zijn de vaccins de nenige oplossing ???
    Jazeker, ideaal voor het uitroeien van de mensheid.
    Dat is toch de bedoeling. Dat willen de satanisten toch.

    Geliked door 1 persoon

  2. koddebeier zegt:

    Goed voor de over bevolking en de omvolking

    Like

  3. saddy zegt:

    Wordt nog erger:

    Lauterbachjen:
    -Iedereen die binnen 6 maanden na een positieve test aan een hartaanval overlijdt wordt meegeteld als overleden aan cojona. (Of je nu een proefprik hebt gehad of niet, of je al 5 jaar verstopte aderen hebt of niet, enz.))
    -Iedereen met een positieve test ooit, die overlijdt, kun je niet uitsluiten dat dat komt door cojona. (En heb je geen positieve test in je historie dan wordt er alsnog even een testje gedaan denk ik).

    Dus we zijn weer helemaal terug bij af. Val je van 10 hoog, crasht je vliegtuig of kom je onder een bus of heb je een proefprik gehad: Grote kans dat er een streepje bij cojona komt.

    Geliked door 2 people

  4. Steven zegt:

    ….voor de DOOD!

    Like

  5. Julia zegt:

    Momenteel gaan veel verschillende mutaties van het coronavirus rond, zegt een woordvoerder van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Dat is niet direct reden tot zorg. Het zijn subvarianten van omikron en de meeste hebben nog niet de overhand genomen zoals omikron dat eind 2021 deed. Inmiddels is het slecht te voorspellen welke subvariant mogelijk dominant wordt, aldus het RIVM. En nu halen de onderdanige angst hazen al een prikje dat wordt nog wat er zal straks een cocktail van diverse prik vaccins nodig zijn. Blijf het wonderbaarlijk vinden dat men nu al experimenteel gif spuit terwijl men nog niet weet om welke variant het gaat. Wat mankeert mensen om hierin mee te gaan en de gezondheid zo op het spel zetten. Succes allemaal.

    Like

  6. ronjaspers zegt:

    De oplossing is de “endlosung” maar dan niet alleen voor de joden maar 90% van de wereldbevolking.

    Geliked door 1 persoon

  7. saddy zegt:

    Nieuwe cojona met 80% kill rate bij muizen. Methode marion.

    JUST IN – US researchers at Boston University have developed a new lethal Covid mutant strain in a laboratory – echoing the type of experiments many fear started the pandemic.

    Boston University CREATES new Covid strain that has an 80% kill rate (Bij muizen dan. Vooralsnog)

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s