You vill eat ze bugs: Leerlingen van 100 basisscholen in Overijssel krijgen meelwormen voorgeschoteld

(Door: Robin de Boer)

Klaus Schwab van het World Economic Forum wilde dat we insecten eten, en zo geschiedde. Leerlingen van basisschool de Octopus in Zwolle zijn deze week blootgesteld aan een nieuwe eetervaring: ze kregen meelwormen voorgeschoteld.

Ook konden de kinderen gerechten proeven die gemaakt zijn met lupinewormen en andere insecten, bericht RTV Oost. Het gaat hier om een lespakket over ‘duurzame voeding’ dat is ontwikkeld met medewerking van de Wageningen University & Research (WUR).

Lees verder>>>

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

10 reacties op You vill eat ze bugs: Leerlingen van 100 basisscholen in Overijssel krijgen meelwormen voorgeschoteld

  1. duinsnip zegt:

    Vogels en linkse wezens eten insecten. Zij hebben een snavel en tjilpen en kwetteren. Normale mensen eten granen en kunnen met elkaar spreken.

    Geliked door 1 persoon

  2. Ton Ruygrok zegt:

    Wat een minachting van kinderen om ze hier mee op tezadelen…
    Laten ze die wormen in den haag opvreten…
    Ton.

    Geliked door 1 persoon

  3. topofflop. zegt:

    Claus Schwab bestaat uit water en meelworm, en vindt dat iedereen op hem moet lijken.

    Geliked door 1 persoon

  4. Henk der Niederländer zegt:

    Toch lijkt het mij dat dit gebeurd omdat de ouders deze shit toelaten.
    Mijn dochter is de schooltijd ontgroeisd maar zou een of andere leraar mijn dochter indertijd gepusht hebben om insecten te eten zou Papa heel erg snel een bezoek gebracht hebben aan deze school en met name de leraar in kwestie.
    Dus het is allemaal een kwestie van laksigheid van de ouders.
    Overigens vraag Ik me daarbij af of ’s avonds als dit soort leraren en leraressen thuis komen of er ook wormen op het menu staan.
    Laat Ik dan denken dat dit zeker niet het geval is.

    Geliked door 2 people

  5. Boike zegt:

    En wat hebben de papa’s van de kinderen gedaan ??? Zijn ze ‘s-avonds verhaal komen halen bij die onderwijzer ??? Hebben ze die onderwijzer goed de les geleerd ??? Hebben ze die onderwijzer een duivelse ervaring meegegven, die het domme gender zijn leven lang niet meer vergeet ???
    Of zijn de papa’s van die slome wokes, die bij het gore verhaal van hun kinders lachend in slaap vallen ???

    Geliked door 1 persoon

  6. karton zegt:

    Meelwormen eten ? Waar blijft de partij voor de dieren nu ? Doe mij maar een heerlijke, gegrilde vleermuis, ingelegd in maagzuur ! Stelletje gekken !!!!!

    Geliked door 1 persoon

  7. Ravian zegt:

    “Waar blijft de partij voor de dieren nu ?”

    Dat is de partij voor de knuffeldieren, en meelwormen hebben nu eenmaal geen erg hoog knuffel gehalte…

    Geliked door 1 persoon

  8. Ravian zegt:

    Dat is dan zowel indoctrinatie als kindermishandeling.

    Geliked door 1 persoon

  9. ronjaspers zegt:

    You will own nothing,and you will be happy.Welkom in de NWO (great reset) hel.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s