1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Deze griezel is nog een stuk enger dan klaus schwanz..
En dan zijn op deze foto de hoorntjes op z’n verrotte reptielenkop, puntoren en hoektanden nog weg gefotoshopt…
LikeGeliked door 5 people
Weer een Joodse relnicht.
LikeLike
Miljoenen mensen laten hun oren toch hangen naar dit elitair tuig en doen keurig wat ze krijgen opgelegd. Het blijft ongelooflijk dat miljoenen mensen blijvend laten onderdrukken en er nog niet voor hebben gezorgd dat dit soort tuig de mond voor goed wordt gesnoerd. Ergens wel een prestatie dat een stel WEF elitaire duivels dat in de minderheid is het nog steeds voor het zeggen hebben en een miljoenen bevolking onder de duim weet te houden.
LikeGeliked door 1 persoon
De duivel in mensen gedaante.
LikeGeliked door 2 people
Deze gladde engerd is de rechtterhand en overtreffende trap van KlauSS SSchwab. Dit menneke is het absolute toonbeeld van gevoeloosheid en gebrek aan emoties. Het WEFfertje heeft slechts de duivelse obsessie naar absolute macht en heerschappij over de aarde en de mensheid. Zijn uitspraken en ideeën zijn om van te griezelen. Hij komt zekerlijk in aanmerking voor een berechting door een tribunaal à la Neurenberg 1945.
LikeGeliked door 1 persoon
Dit is Schwab zijn Dokter Mengele…
LikeGeliked door 2 people
Mijn boodschap aan deze halve lesbofiele kloothommel: durf jij de mensen in het haagje in Helmond dit ook te vertellen? Ik garandeer het je! Je bent zo genezen van die geestesziekte van je!
LikeLike
Bij de geboorte van “dit” hebben ze de baby weggegooid en het nageboorte gehouden.Dit is het resultaat.
LikeGeliked door 2 people