1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Bruls met zn sidekick Eric vd Burg zullen wel tubetjes superlijm gaan uitdelen aan asielparasieten. Als je in het leven echt helemaal niets kan kan je je altijd nog lekker ergens vastplakken.
LikeGeliked door 2 people
Wel die asielkrijsers aan een houten tafel plakken, dan kunnen wij ze zo op zee dumpen en kunnen zij, al drijvend, weer terug naar de Afrikaanse kust.
LikeGeliked door 1 persoon
reactie in de DM gisteren :
‘ik ben mordicus tegen zonsverduisteringen : wie doet er mee , lijmen we ons vast aan observatoriums ? ‘ grijns
LikeGeliked door 1 persoon
@ Ione op 26-10-2022 om 10.19 u.
Ik ben niet te beroerd om met uw actie mee te doen mits……..ik de lijm mag gebruiken naar eigen wens.
Ik heb n.l. een buuf van 35, begrijpt u.
LikeGeliked door 2 people
Vroeger…………………………Zaten dat soort parasieten opgesloten in een inrichting !!
Als ze zich vastlijmen lekker een paar weken laten zitten en gewoon lostrekken !
LikeGeliked door 3 people
Nou ik wist het wel zou dat gajes met grof geweld los rukken van die objecten.
LikeGeliked door 2 people
Nimmer zo een dwaze idioten meegemaakt. Klimaathysterie heeft hun verstand geheel op nul gezet en ze zijn gedreven door waanzin. Ongelooflijk dat die doorgeslagen gekken niet worden opgepakt en voor jaren in een zwaar beveiligde psychiatrische inrichting worden opgesloten. Laat die doorgeslagen gekken maar eens flink in de buiden tasten om alle schade te vergoeden. De Graaf was samen met museumdirecteur Emilie Gordenker uitgenodigd om te praten over de recente acties van klimaatactivisten. Zo bekladden activisten van Just Stop Oil maandag in Madame Tussauds in Londen het wassen beeld van koning Charles met taart, om aandacht te vragen voor het klimaat. Onlangs werden schilderijen van Vincent van Gogh en Claude Monet met een blik tomatensoep en aardappelpuree besmeurd. Ook hebben activisten zich meerdere keren vastgelijmd aan kunstwerken. Als dit hysterisch tuig zich vast lijmt gewoon met geweld verwijderen het is te gek voor woorden wat die idioten bezielt. Als ze zo bang zijn voor het feit dat er zoveel mensen dood gaan door het klimaat zou ik zeggen neem zelf een pilletje zodat we van dit soort doorgeslagen gekken voor goed zijn verlost. Of je met je zelf vast lijmen en de boel vernielt het klimaat kan redden. Ga eens verantwoording halen bij de politici en al die rijke elitaire lui die zich dagelijks laten rond vliegen in hun privé jets juist dat is de categorie die zich van het klimaat niets aantrekken maar ons zelfs geen stukje vlees meer gunnen https://www.ad.nl/koken-en-eten/klimaatrapport-maximaal-twee-keer-per-week-vlees-eten-om-het-klimaat-te-redden~ae16536c/ Ongelooflijk hoe een bevolking het leven zuur wordt gemaakt en wordt uitgebuit. Vooral nog meer asielzoekers binnen halen dit kleine landje zit bijna op 20 miljoen inwoners en ze blijven maar door fokken.
LikeLike
Laat ze maar vastgeplakt zitten.
Zonder eten of drinken, in weer en wind,
ook als het vriest…
Waar dan ook!
LikeLike
Bingo, midden in de roos meisje…
LikeGeliked door 1 persoon
Zo zie je maar wat die smerige overheidspropaganda met mensen kan doen !
Net als met die Corona idiotie , zien ze kans om nu weer die labiele gekken en het antifa geteisem auto’s te laten verzieken , door met stenen te gooien en banden leeg te laten lopen , of ze in brand te steken .
Als dit niet snel héél hardhandig aangepakt gaat worden , kun je straks nergens je auto meer achterlaten !
Ik weet zeker , dat als je de eerste 25 gekken die zich vastlijmen onmiddellijk met een honkbalknuppel tot moes slaat , dat het dan zó afgelopen is .
Maar als ze zich vastlijmen , zit iedereen als een lam schaap te kijken en NIEMAND DOET IETS ! De hele tafel bleef stil zitten . Gebeurde bij “ Jinek “ .
Zoals daar bleek : Beau is een laffe Dodo !
Als ie die vent van de tafel gesleurd had , waarbij zijn vel aan het tafelblad was blijven plakken , was ie vast wel een paar weken mak geweest .
Of het tafelblad onderste boven houden , twee meter van de grond ; en dan loslaten !
Worden ze ook minder lastig van .
En lekker plat .
LikeGeliked door 1 persoon
Is er iemand die gelooft dat dit gedoe bij Jinek NIET geënsceneerd is?
LikeGeliked door 1 persoon