De “BV Nederland” . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; Frits ten Hove)
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

6 reacties op De “BV Nederland” . . .

  1. J.v.d.Heijden zegt:

    Deze site bestaat nog, met veel nuttig leesvoer.
    http://fubarfubar.blogspot.com/p/cartoons.html

    Like

  2. Henk der Niederländer zegt:

    Bovenstaand plaatje klopt wel, maar dat strookt niet met de opzet van het WEF met het gevolg dat de WEF adepten in de regering zich van bovenstaand helemaal niks aantrekken.

    Like

    • LUCIA zegt:

      Juist het voormalige Nederland was dat niet maar die WEF-kooi die over ons heen gevallen is , is het probleem..tijd voor de vogeltjes om te vliegen.Wie gaat er mee… stuk grond van 25000 M2 kopen in Spanje met redelijk huis er op voor redelijke prijs vaak ook een eigen bron of put er op ….zonne- energie levert daar wel wat op. Je eigen eten verbouwen , ik zag mango en avocado plantages voor ongeveer 450.000 euries( naar de pleuries) , die minimaal 60.000 per jaar opleveren als je het met zijn tweeën koopt is het best de moeite waard. Alle denkbare onkosten zijn een fractie van wat je hier in Nederdievenland betaald.

      Like

      • karton zegt:

        @ LUCIA op 1-11-2022 om 01.16 u.
        Uw aanbod klinkt aanlokkelijk, maar……..ik ben niet erg dol op mango en avocado, ik ben en blijf liever bij aardappelen + groente + vlees, maar das heel persoonlijk.
        Ik weet dat het leven in Spanje, en zéker buiten de grote steden, goedkoper en beter is als hier in Nederland.
        Voor de paar jaren die ik nog te gaan heb, wil ik al die moeite niet meer doen betr. verhuizen, formulieren invullen, taal leren enz.

        Like

  3. karton zegt:

    t Is een héél klein beetje off topic, maar ik waag ’t erop.
    De aanvoerder van ’t NL-elftal in Qatar zál en moet die vermaledijde armband dragen, de band met die kinderlijke streepjes/kleurtjes. Moet van de KNVB.
    Was dat voor een buitengewoon onbeschofte zooi, die KNVB, de voetballers voetballen in een gastland, wat je ook van dat land denkt of vindt.
    Als ze ’t een zg. kutland vinden hadden ze er niet naar toe moeten gaan.
    Ik hoop van harte dat de zg. “aanvoerders-banden- politie” in Qatar, de zodanig uitgedoste aanvoerders op ’t veld aanhouden en afvoeren, en versierd met een Blauw-Wit-Rood-armband laten terugkeren op ’t veld !
    Nederland is totaal GEK geworden !!!!!
    (en veel inwoners eveneens, of ze waren ’t reeds !)

    Geliked door 1 persoon

  4. droevige mof zegt:

    En Duitsland is een Amerikaanse kolonie en naamloze vennootschap die momenteel wordt geherstructureerd van een industriële natie tot een vereniging van jagers-verzamelaars.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s