1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Al heel vaak gezegd, óók door mede-reageerders :
“Die vent, Rutte, is knettergek”
Hoogste tijd dat tie, incl. z’n half opgevreten appeltje, met z’n fietsje onder een rijdende Haagse tram belandt.
LikeGeliked door 2 people
Het zou best waar kunnen zijn dat elke Nederlander € 3000,= verdient.
Maar er zit nogal wat verschil tussen hetgeen iemand verdient en werkelijk uitbetaald wordt, want na het afromen van de verdienste blijft er maar net de helft van over.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat is hetzelfde als dat de 4 regeringsleiders van de coalitiepartijen een iq van 180 hebben, als ze alle 4 bij elkaar zijn
LikeGeliked door 2 people
Dat iedereen dat verdient zegt niets of ze dat bedrag ook daadwerkelijk maandelijks of wekelijks op hun rekening gestort krijgen……..kijk eens naar de werkelozen of gepensioneerden…….vooral AOW’ers kunnen hun energierekeningen niet eens ophoesten, leuke grap hoor Mark.
Met wollige opmerkingen houd men de schaapjes in slaap……
LikeLike
Dat klopt wel ongeveer, maar voordat het op de bankrekening van die Nederlandse mens verschijnt is de helft al door de belastingdienst afgeroomd.
Van wat dan overblijft rollen er van elke 10 Euro’s, middels belastingen en accijnzen, weer minstens 9 zo terug de staatskas in.
Van die 3000 verdiende Euro’s blijven er dus effectief zo’n 100 tot 150 over.
En als je denkt dat dit niet kan dan moet je het rekenapparaat eens afstoffen en eens gaan tellen.
LikeGeliked door 1 persoon
Waar haalt Rutte die wijsheid vandaan, dat ieder mens in Nederland ongeveer 3000 euro verdient ???
Uit welke duim heeft hij dat gezogen ???
Dit is dus de zoveelste leugen van de geWEFte duivelaanbidder.
Kennelijk ziet hij zijn eigen inkomen als referentiekader voor het hele Nederlandse volk.
Ik durf te stellen, dat minstens 80% van de Nederlandse bevolking geen 3000 euro per maand te besteden heeft.
Ik ken heel heel heel veel mensen in Nederland met minder dan 1500 euro per maand moeten zien rond te komen.
Henk en Ingrid zouden zich in hun handen wrijven met een dergelijk inkomen.
Henk en Ingrid kunnen helaas geen cake eten met Marie Antoinette.
Henk en Ingrid zijn blij als ze zonder kleerscheuren de volgende vangdag kunnen halen.
Henk en Ingrid moeten het laatste broodje van de maand betalen met het statiegeld op de lege flessen.
Je kunt wel zien, dat de ruttige geschiedenisleeraar helemaal niets heeft begrepen van de behoeften, wensen, verlangens, problemen en moeilijkheden van Henk en Ingrid.
En Rutte, hoe staat het met die 1675 uit huis geplaatste kinderen van de toeslagen affaire ??? Zijn ze al gevonden ??? Leven ze nog ??? Of zijn ze aan jouw duivel geöfferd ???
LikeGeliked door 2 people
Verdienen en krijgen zijn 2 verschillende zaken.
Blanken verdienen het en kleurtjes krijgen het.
LikeGeliked door 3 people
@Saddy; Heb toevallig, ook gewerkt bij een instantie die met uitkeringen te maken had, daarom weet ik dat jouw verhaal in de praktijk z.a. ik het overzag, niet klopt en ook heb ik flink gezworven in mijn leven en heb jaren in Amsterdam gewoond en kijk realistisch naar zaken.. ken veel kleurtjes die meerdere baantjes hebben om het gezin te eten te geven en normaal aantal kinderen, die gewoon studeren, kortom in alles vergelijkbaar met een gewoon Nederlands gezin. Daarentegen ben ik ook genoeg Nederlanders tegen gekomen die zich precies gedroegen z.a jij beweert bij de kleurtjes . Ik ben het wel met je eens als je stelt dat het land overbevolkt is en het een keer moet ophouden.
LikeLike
Weet ik, ken ik ook wel, en genoeg collega’s gehad waarbij je niet eens opmerkt dat ze kleur hadden. Als “”ze”” gewoon meedoen, werk afmaken, zich zorgen maken over hun kinderen en ook wat kankeren op de organisatie en den haag, en zichzelf niet te serieus nemen, dan hoor je mij niet.
Maar er zijn zo ontzettend veel andere voorbeelden. Met een waanzinnig prijskaartje en zonder ook maar enige toegevoegde waarde. Dat is niet houdbaar.
LikeLike
Tja Rutte deze man is helaas nog niet gestikt in zijn eigen leugens. Maar als ik het zo lees wat Rutte durft te beweren kunnen heel veel mensen aankloppen voor een aanvulling op het salaris. Waar haalt die idioot de onzin vandaan zo ziet men weer dat deze man totaal geen realiteitszin meer heeft wat er binnen onze samenleving daadwerkelijk gaande is verkoopt die doorgeslagen idioot dit nu zodat hij geen compensaties op de enorme inflatie hoeft uit te keren. Die vent is alleen maar bezig met het ideaal van het WEF en iedereen kan voor hem de kolere krijgen. Zorg, chauffeurs en vele beroepsgroepen mogen in hun handen knijpen als ze met 2000 euro worden beloond. Tijd dat deze idioot wordt opgepakt en wordt veroordeeld niet meer toerekeningsvatbaar.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik verdien het zeker maar krijg het niet….
LikeLike
De Minister-President is blijkbaar geen rekenwonder, enkel aftrekken en vermenigvuldigen………meer, meer, meer.
LikeLike