
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; petra dreves)
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; petra dreves)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Ja. we weten het al heel lang.
Drugs is grote duivelse rotzooi.
Het doet rare dingen met de mens.
Het is verslavend.
Het bedwemt te geest.
Je gaat dingen zien, die er niet zijn.
Je krijgt waanideeën.
Je gaat je vreemd gedragen.
Je wordt een junkie
Je wordt ontoerekeningsvatbatbaar.
LikeGeliked door 1 persoon
En je wordt politicus bij d66 ?
LikeLike
🤣🤣🤣🤣🤣👍
LikeLike
Heb vreselijk genoeg van deze oorlogshitser dus aan een bioscoopje met de corrupte clown Zelensky bestaat bij mij geen enkele behoefte die vent komt mij vreselijk de keel uit. Bezeten van een ziekelijke machtswaanzin maar dat was Hitler ook en we weten allemaal wat voor een ellende dit destijds heeft gebracht. Uiteindelijk zijn veel machtswaanzinnigen er niet best van afgekomen dus maar hopen dat we heel snel worden verlost van deze oorlogsmisdadiger die al heel veel bloed aan zijn handen heeft alsmede de westerse WEF leeghoofden die eigen volk voor deze machtszieke aan de hongerstaf helpt en in de kou zet zijn geen haar beter.
LikeLike
Ondertussen Generaal Wesley Clark de voormalig commandant van de Navo in Europa.
Bakhmut (Artemovsk) is veranderd in een gehaktmolen waar de Oekrainse troepen vermalen worden.
Bij Inname van Bakhmut zal Oekraine aan de onderhandelingstafel moeten omdat het achterland van Bakhmut dan feitelijk onverdedigbaar is en het leger van de geallieerden feitelijk vrij spel hebben.
De Oekrainse militairen staan tot hun knieen in het water in hun loopgraven en bij temperaturen van rond het vriespunt is het een zeer moeilijke situatie.
Dus ook Wesley Clark begint in te zien dat het een aflopende zaak is.
LikeLike