
Als je niet wilt vechten voor wat je wilt, huil dan niet om wat je verliest.
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “veerman4“)
(www.ejbron.wordpress.com)
Als je niet wilt vechten voor wat je wilt, huil dan niet om wat je verliest.
Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “veerman4“)
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
BigLJohn op VVD: niet liberaal, niet democ… | |
Blaffertje op Kremlin over condities tot int… | |
Blaffertje op Wetenschappelijk instituut: Ve… | |
waalkade4bd8489a57 op Kremlin over condities tot int… | |
Sobieski op “Tienmaal zoveel misdaden als… | |
Henk der Niederlände… op “Tienmaal zoveel misdaden als… | |
Henk der Niederlände… op CITAAT van Hans van Mierl… | |
Henk der Niederlände… op Wetenschappelijk instituut: Ve… | |
bobzelf op “Tagesschau”-commentaar: De te… | |
bobzelf op “Tagesschau”-commentaar: De te… | |
boorzalf op VS-generaal waarschuwt in memo… | |
karton op “Tienmaal zoveel misdaden als… | |
bobzelf op Kremlin over condities tot int… | |
Ravian op Ik verafschuw jullie! | |
ronjaspers op FOTOSHOPPER |
Miljoenen laffe onderdanige schaapjes zijn straks huilende waardoor geen enkel verzet hebben ze getoond tegen de tirannie van het WEF tuig dus hebben zich neergelegd bij het feit dat op een houtje bijten en in de kou zitten het gevolg is en de dictatuur verder gaat niets mag meer geen sigaretje, geen sigaartje, geen patatje, geen snoepjes en als klap op de vuurpijl het volgende biertje, wijntje en overige alcoholische versnaperingen worden zeker aan banden gelegd of onbetaalbaar gemaakt zodat het WEF tuig zelf wel nog flink van alcoholische versnaperingen kunnen genieten. Vakantie of een dagje uit forget it voor het klootjesvolk niet meer haalbaar vanwege het kaal plukken voor de torenhoge energie prijzen en basisbehoeften dus blijft er maar weinig in de knip over. Bedankt aan alle meelopende onderdanige schaapjes die het door lafheid of de kop in het zand steken mede hebben voor gezorgd dat we in deze WEF ellende terecht zijn gekomen en op de bank hangen met een pilsje en bitterbal belangrijker vinden. Ze tuinen massaal in het oude spel van de Romeinen namelijk “Panem et circenses” of “brood en spelen” is een uitdrukking die slaat op de praktijk om de gunst van het volk te winnen door oppervlakkige behoeften van het volk te lenigen, namelijk eten en vermaak. Maar goed het blijkt dat we van welke geschiedenis dan ook niets hebben geleerd.
LikeGeliked door 1 persoon
@ Julia 3 december 2022 om 09:15
De geschiedenis leert ons, dat we later weer gaan zeggen: “als we met de kennis van het heden kijken naar het verleden, moeten we lessen trekken voor de toelomst”.
Het bewuste dooddoenertje als mosterd na de maaltijd.
Regeren is vooruitkijken. Wel jammer, dat regeerders zulke slechte ogen hebben.
Het is nog nooit anders geweest. Pas als het kalf verdonken is, wordt de put gedempt.
Wijsheid kom met die grijsheid. (Zuid-Afrikaans gezegde)
LikeLike
But we have waxinelightjes.
LikeGeliked door 1 persoon