1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.284 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Zoals churchill zei.
De nieuwe facsisten zullen zich voordoen als antifacsisten.
Hetgeen duidelijk te zien is bij het gajes van D66.
LikeGeliked door 1 persoon
Echte goede journalisten en vooral onderzoek journalisten zijn binnen deze corrupte bananenrepubliek zijn allang de laan uitgestuurd We hebben nu uitsluitend te maken met riool journalisten en NPO propaganda staatsjournalisten. Ze lullen en schrijven precies wat hen door de communistische staat voorheen der Nederlanden is voorgeschreven. Tegenspraak en waarheden worden in dit land niet door de linkse fascistische bende in Den Haag niet geaccepteerd. Vooral D66 is het grootste gif dat onze samenleving onderdrukt en land geheel sloopt.
LikeGeliked door 1 persoon
Tjeerd? Hoe de Fuck is tjeerd , oh ja, één van die lafbekken van dat Dictators 666 partijtje die heel Nederland naar de donder helpt.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zag en hoorde hoe e.e.a. gebeurde, in de uitzending van ON.
Dat minne mannetje, de Groot, wist niet hoe snel hoe moest wegrennen toen hem door de reporter werd gevraagd wat hij eigenlijk bedoelde met het woord “fascist”.
Wat een laffe straathond, die de Groot.
In de Kamer z’n bek vol over Boeren, maar in wezen een strontkevertje van de minste soort.
Je zal als vrouw toch maar met zo’n insect getrouwd zijn !
LikeGeliked door 1 persoon
https://www.telegraaf.nl/nieuws/133323770/d66-er-de-groot-door-het-stof-na-opmerking-richting-verslaggever
LikeLike