1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.287 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Wie kijkt er naar deze pot ik niet, heb naar die schele gekeken die was zeer goed, de mens wil steeds MEER MEER.
LikeGeliked door 2 people
Ja, en maak niet van jóuw verwachting míjn verplichting (over de steeds terugkerenden vraag “waarom niet,” aan iemand die géén kinderen heeft) het stuitende nieuwgierige en bemoeizuchtige gedrag v
an anderen.
Heel herkenbaar in vele opzichten. Goed gedaan Guido Weijers! Ook over Amalia de zo aanbeden vriendin van trutje Claudia, echt gelàchen.
LikeGeliked door 1 persoon
Tja het is jammer dat velen wat Guido uitlegden niet snappen zelf zijn zaal niet, dan maar een ander verhaaltje vertellen over Amalia.
LikeGeliked door 1 persoon
Mag je grappen maken over het gewicht van Amalia?
Dit word straks ook verboden tja de frikadel eters oom Bob
Er wordt al een paar dagen over gesproken, de oudejaarsconference van Guido Weijers. Op een humoristische manier blikte Weijers terug op 2022. In de conference maakte Weijers zelfs een grap over het gewicht van onze kroonprinses. Vind jij dat er grappen gemaakt mogen worden over het gewicht van Amalia?
Ja mag van mij .
LikeLike
18 jaar en dan zo vet zijn
:quality(50)/cdn-kiosk-api.telegraaf.nl/9f23e4ec-8b4b-11ed-9131-02c309bc01c1.jpg)
LikeLike
Het bijna traditionele eindejaars’uitje’ met het gezin naar een theatervoorstelling in de stad resulteerde in een avondvullende komedie van Dolf Jansen, een zure en naar azijnriekende tirade van een op Freek de Jonge gelijkend repertoire, aangedikt met Postbus 51 boodschappen en nog wat politiek correcte berichten, er was geen bal aan….(wat gelijk opviel was het gebrek aan inkoppertjes, omdat wij voorheen vaak in de Kleine Komedie naar Lebbis&Jansen kwamen)
Men zegt wel eens ‘ luister naar uw vijand’ maar ik kreeg echter spontaan medelijden met de solitaire antivivisectionist, want van een flauw en ingestudeerd uurtje pure activistische comedy,….(ik zie al jaren niet anders van de Linksche Looney Brigade)….doet mij ernstig vermoeden dat met het ‘Linksch Lullen, Rechts Vullen’ men toch ‘in eigen voeten🦶 heeft geschoten’….en dat moet toch een ramp zijn voor elke kortzichtige langeafstandsloper.👨🦯, die ernstig verdwaald is geraakt in z’n nieuwe relatie.
Gelukkig was het entreebewijs goedkoper dan het parkeertarief in de stad, de drankrekening en het diner onbetaalbare toeristenprijzen, dus mijn geloof en vertrouwen in de vijand is gelukkig dankzij Femke weer ietjes gesterkt…
Great Work, Keep it Up,….👍
LikeGeliked door 1 persoon
En ik kijk helemaal niet/nooit naar dat soort zgn. “Grappige” programma’s, omdat het nog nooit grappig is geweest, het is vaak zeer flauwe nonsens gelul, dus niets om te lachen eerder om te huilen zo slecht is de kwaliteit ervan.
Laat mij maar ouderwets zijn, maar kwaliteit was toch echt, toon hermans of wim kan en daar kunnen die flapdrollen van nu, niet/ nooit aan tippen.
LikeGeliked door 3 people
Het ‘crème de la mer’ van de NPO, het ‘puikje van de zalm’, maar het blijkt wederom een tenenkrommende exercitie van de graatloze ‘Weg Met Ons’ programmering te zijn, oudejaarscabaret door een ‘mossel noch vis’,’rood op de graat………in de zendtijd voor politieke partijen.
LikeLike
Ik vond die schele ook vermoeiend en heb naar de Rolling Stones gekeken. Volgens mij werd een paar jaar geleden dezelfde show uitgezonden. En ja, sommige Stones zijn zó oud dat er instortingsgevaar dreigt, maar hun muziek is nog steeds prachtig en het geluid nog steeds van een geweldige ruimtelijkheid.
LikeLike
leek wel een stukje opvoedingstherapie die men in strafkampen gebruikt.
misselijkmakend vond ik het.
humorloos. belerend
LikeLike
Sinds Wim Kan en Toon Hermans worden er geen goede oudejaarsconferences meer gegeven. Allemaal waardeloze brol. Slaapverwekkend en oersaai. Wij kijken veel liever een spannende (video)film.
LikeGeliked door 3 people
Precies! Voor ons was er niets op de tv. Allemaal oude shit qua muziek wat al vaker is uitgezonden of niet onze smaak. Gewoon lekker gekeken naar serie’s die we opgenomen hadden. Vermoed dat we eerst seniel horen te zijn om naar een Claudia de Brei te gaan kijken en luisteren. Bruggen te ver. 🥰
LikeGeliked door 1 persoon
Aan de kijkcijfers van Freek de Jonge kon je altijd mooi aflezen hoeveel hersenloze linkse debielen er in Nederland ongeveer rondliepen.
LikeGeliked door 3 people