LOL!

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “petra dreves“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

8 reacties op LOL!

  1. Wolf zegt:

    Wij hebben deze week de huisschilders over de vloer. De baas was bij de dokter geweest met een ingegroeide teennagel, de dr. vroeg onmiddellijk , rookt u ook?, Ja had hij gezegd ,en???? Daarvoor kom ik,hier niet!!

    Like

  2. gebochelde zegt:

    HAHAHAHA, ja alles waar je nu klachten over hebt, ligt aan het gas……..

    Like

    • karton zegt:

      @ gebochelde op 11-1-2023 om 21.38 u.
      Aan ’t gas met dat zootje !
      De idioten die de berichten betr. het gas naar buiten brachten, hebben niet eens inde gaten hoe gek ze zijn, en das weer héél stom want dat komt natuurlijk…………door ’t gas !
      Wát een gekke gas(t)sen.

      Like

  3. Léon van Duren zegt:

    RIVM = reinste intimidatie van mensen!!

    https://stichtingvaccinvrij.nl/invoering-pandemiewet-geeft-minister-van-volksgezondheid-ongekende-dictatoriale-macht/

    https://www.blckbx.tv/tech-media/pfizer-drong-aan-op-twitter-censuur-van-berichten-over-natuurlijke-immuniteit-en-laag-risico-covid-voor-kinderen

    Het van overheidswege georganiseerde destabiliseren van zeer vele landen heeft op wereldschaal nog steeds niet ingeboet!!

    Het terroristische WEF-BILDERBERGER corrupte COVID -19 pharma maffia fascisme is nog steeds springlevend!!

    https://www.blckbx.tv/tech-media/pfizer-drong-aan-op-twitter-censuur-van-berichten-over-natuurlijke-immuniteit-en-laag-risico-covid-voor-kinderen

    Onafhankelijke tribunalen zijn nodig om de zeer vele geïnstitutionaliseerde terroristische COVID-19 pharma maffia misdadigers te kunnen berechten!!

    WIE ZWIJGT STEMT TOE!!

    Geliked door 1 persoon

  4. Sobieski zegt:

    Ingegroeide teennnagel? Vast niet “gevaccineerd”. Dat komt ervan…

    Like

  5. Julia zegt:

    RIVM gooi dat maar over boord hoe willen die gasten nog geloofwaardig overkomen. Nee de debielen hier gaan nu op schaliegas over terwijl wij destijds al zijn over gegaan op aardgas omdat dit de schoonste vorm van gas is. Laat u a.u.b. niets meer wijs maken door het RIVM hieruit blijkt wat voor een waardeloze onzinnige club dit is. Alles wat goed is is gevaarlijk maar ondertussen wordt ons de meeste waanzin door de strot geduwd die vaccinaties waren ook zo goed. Die hebben in ieder geval meer dood en verderf veroorzaakt dan aardgas. Kortom ze zitten in Europa met de handen in het haar doordat zij zichzelf een flinke strop om de nek hebben gelegd door de ondoordachte sancties tegen Rusland dus hoe krijgt men nu iedereen zo snel mogelijk van het gas af met deze onzin uiteraard.

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s