Collage . . .

“Wij vrouwen kunnen wel inpakken, de concurrentie is op dit moment moordend” . . .

Geplaatst door:
E.J. Bron (via Twitter; “jessetwitnow“)
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

26 reacties op Collage . . .

  1. bobzelf zegt:

    In Nederland hebben we het dan weer wat makkelijker.

    Als je een premier hebt die heel vaak op liegen betrapt is,

    zelf zegt dat de waarheid slechts een optie is,

    zegt de wet te overtreden als hem dat uitkomt.

    Dan weet je gewoon dat als hij zijn mond open doet er alleen maar leugens uitkomen.

    Alleen als je daar van uit gaat weet je al
    dat het westen die oorlog begonnen is,
    zonder verder enige kennis van zaken.

    Altijd bij de basis beginnen met denken

    dat scheelt een hoop gestrooid zand wat je eerst op moet ruimen.

    BEGIN ER EENS MEE ZOU IK ZEGGEN WHAHAHAHAHA

    END OF THE WORLD IS CLOSE NOW …

    OOM DAVOS

    Geliked door 4 people

  2. Hovawart zegt:

    Elke dag carnaval, maar zonder echt dronken te zijn is het slechts een verkleedpartijtje, hier bij de moskee in de wijk lopen al jarenlang kerels met baarden in lange jurken……..het afvoerputje raakt steeds voller.

    Like

    • karton zegt:

      @ Hovawart op 19-1-2023 om 10.24 u. Ik verdenk dat soort moskeet-gangers ervan dat zij, eenmaal IN de moskeet, het op een stevig zuipen zetten (géén sinas). Kijk eens om je heen als je, geheel onopzettelijk, dus per ongeluk, terecht bent gekomen in de zg. rosse buurt van welke plaats dan ook ! Wat je ziet zijn islamieten, die, terwijl ze religieuze onzin prevelen, de rozenkrans bidden maar onderwijl alle te huur staande/zittende mevrouwen begluren ! Vaak gezien dat ze met één hand in hun broekzak zitten te frutselen. ‘t Zijn gore achterbakse figuurtjes !

      Like

  3. karton zegt:

    Ik zie op de foto toch wel een paar “lekkere” vrouwen staan hoor !
    Maar héél vaak heb ik ’s morgens last van ochtend-blindheid en zie ik (nog) niet scherp.

    Geliked door 4 people

  4. J.v.d.Heijden zegt:

    Als je 17 bent, heb je je hele leven nog voor je…
    In die fascistenstaat Iran beslist niet.
    https://www.destentor.nl/buitenland/iranier-die-echtgenote-17-onthoofdde-krijgt-slechts-acht-jaar-cel-nadat-haar-ouders-hem-vergeven~a8b1c307/

    Geliked door 1 persoon

  5. johannes zegt:

    als dit het resultaat is van de medische wereld , kan je nagaan hoe het gaat worden wanneer men chips begint te implanteren

    Geliked door 1 persoon

  6. Boike zegt:

    Sorry genders, van jullie krijg ik echt geen harde plasser, maar ik moet nu wel kotsen.

    Geliked door 5 people

  7. Boike zegt:

    OFF TOPIC

    Belangrijk bericht !!!

    De EU heeft toestemming gegeven om in het nieuwe jaar 2023 insecten (krekels van eigen bodem) toe te voegen aan bakkerijproducten, pasta en andere halffabrikaten “voor de algemene bevolking”.

    Alleen een etiketteringsvoorschrift indien het product poeder “Acheta domesticus” bevat.

    Dus Mensen moeten zelf uitzoeken dat “Acheta domesticus” tot poeder wordt vermalen en vermengd met huiskrekels, en op eigen verantwoordelijkheid nagaan voor allergische reactie.

    Verantwoordelijk voor de autorisatie:

    Ursula VON DER LEYEN

    https://www.niburu.co/het-complot/18202-europese-goedkeuring-voor-krekelpoeder-in-brood

    Geliked door 3 people

  8. ronjaspers zegt:

    Deze LHBGT freak show wordt ons al jarenlang door de strot geramd.Zelden of nooit hoor ik mensen hun afkeur of afschuw hier over uitspreken.Wie zwijgt stemt toe,mijn conclusie de meeste mensen vinden dit normaal.Sodom en gomorra verbleekt bij deze freakshow.

    Geliked door 2 people

    • Boike zegt:

      @ ronjaspers 19 januari 2023 om 13:47

      Ik herinner me uit mijn jonge jaren, zo`n 40 à 50 jaar geleden, dat de meeste homo’s gewoon in de kast zaten. Op homosexualiteit rustte toen, zeker op het platte land, nog een taboe. Openlijk homo zijn was in die tijd een “nono”. Dan kon je het verder wel vergeten. Potenrammerij en discriminatie waren aan de orde van de dag. Ik weet, dat, zelfs zo’n 30 jaar geleden, de politie nog autonummers noteerde op zogenaamde homo-ontmoetingsplaatsen.

      In de 1990-er jaren werd het taboe doorbroken. Een zekere emancipatie van homo’s kwam op gang. En langzaamaan werden de rollen omgedraaid. Het afwijzen van homosexualiteit werd een taboe. Het aantal homo’s bleek ook veel groter, dan men oorspronkelijk veronderstelde. In deze emancipatie namen vooral de lesbiennes het heft in handen en drukten er hun stempel op. Ze infiltreerden in homobewegingen als bijvoorbeeld het COC en namen het over.

      Maar inmiddels is die emancipatie helemaal uit de klauwen gelopen. De weegschaal is nu helemaal doorgeslagen naar de andere kant. Gay parades werden van een emancipatoir evenement omgeturnd in freakshows. Duistere machten gingen zich ermee bemoeien en sponserden de evenementen. Veel freaks zijn ingehuurde artiesten, die ervoor worden betaald. Lieden als Soros trekken hun portemonnaie. De bedoeling is de maatschappij te destabiliseren.

      Als ik met homo’s over deze ontwikkeling praat, krijg ik de indruk, dat zij er helemaal niet blij mee zijn. Die freakfeesten hoeven voor hen niet. Zij vrezen zelfs, dat daardoor eerdaags het klokje wordt teruggedraaid en dat de situatie dan erger wordt, dan deze vroeger was. Zij willen eigenlijk alleen maar een veilige omgeving, waarin ze zichzelf kunnen zijn, zonder angst voor potenrammerij en discriminatie.

      Laten we wel wezen, de mensheid is in principe heterosexueel. En homosexualiteit is een afwijking. Maar het grote aantal homo’s rechtvaardigt acceptatie en tolerantie. Homosexualiteit als norm propageren voor het nieuwe normaal, beschouw ik als een satanisch kwaad.

      Overigens ben ik er een voorstander van, dat de oorzaak van homosexualiteit gedegen wordt onderzocht. Die oorzaken zouden weleens veel ernstiger kunnen zijn, dan menigeen bevroedt.

      P.S. Om misverstanden te voorkomen, moge het duidelijk zijn, dat ik hier met de term “homo” uiteraard het hele homo-alfabet bedoel.

      Like

      • ronjaspers zegt:

        Boike.Ik heb geen hekel aan homo,s of lesbisch zolang als ze niet aan mijn lijf komen.Ik zal ook nooit geweld tegen hun gebruiken,vroeger niet en nu niet.Wat ik wel haat is dat de laatste jaren heel veel reclame wordt gemaakt voor die LHBGT freak show.En dat het de hetero mensen en kinderen dit ongevraagd door onze strot wordt geramd.En dat de meerderheid van de mensen die LHBGT freakshow maar “normaal” moeten vinden,terwijl het abnormaal en gestoord is.Ik weet wat het volgende “doel” is van die smerige homolobby die achter die LHBGT freakshow zit.Sex tussen baby,s en kinderen van alle leeftijden met volwassenen.Er zit inderdaad een satanische agenda achter,sodom en gomorra verbleekt hierbij.

        Like

    • Boike zegt:

      ronjaspers zegt:
      20 januari 2023 om 14:18

      @ ronjaspers 20 januari 2023 om 14:18

      Ik denk niet dat homo’s aan jouw lijf zullen komen. Zij willen geen hetero’s omturnen. Zij weten dat dat niet gaat. Met hetero’s kunnen zij niets. Zij zoeken soortgenoten.

      De hele huidige freakshow is een door de Khazarse Maffiosi geörganiseerde en gefinancierde show voor de “ordo ab chao”. Het zijn overduidelijk betaalde artiesten.
      Veel homo’s distantiëren zich er van. Zij hebben hier eigenlijk geen behoefte aan. Zij wiullen maar zichzelf kunnen zijn, zonder anmgst voor potenrammerij en discriminatie.
      Het zijn hoofdzakelijk hetero’s, die zich langs de gracht staan te vergapen, sorry zich staan te ergeren.
      Die freakshow wordt opgedrongen, maar is gedoemd te mislukken.

      Het uiteindelijke doel is inderdaad sex met baby’s tot aanbidding en meerdere eer en glorie van Moloch.

      Geliked door 1 persoon

  9. BigLJohn zegt:

    Breng ze maar naar de dierentuin en sluit ze op in de apenkooi. Niemand die het verschil zal zien. Apennootjes en bananen meebrengen mensen !

    Geliked door 2 people

  10. Snappie zegt:

    Aha het zijn de transhumanisten 2.0 rechtstreeks uit het fantasie brein van harakiri de wef dog. Nog even en de kippen lopen op 4 poten en wie weet is dat wel de kip die gouden eieren legt. Deze collage gaat bij mij op de wc deur

    Geliked door 2 people

  11. Ravian zegt:

    Allemaal rijp voor het gesticht…

    Geliked door 2 people

  12. Harry zegt:

    Ik heb een tering hemel aan alles wat nep is !
    Nepkleding , neptasjes , nephorloges , nepwijven , …………..
    Omgebouwde “ kerels “ die vrouw willen lijken , maken me kotsmisselijk .
    Ik kan het niet helpen , ik ben een onverbeterlijke purist !
    In beslag genomen nep-merken worden toch door de douane ,
    ook vernietigd ?

    Geliked door 1 persoon

  13. saddy zegt:

    Maar intussen vragen deze deernes zich wel af:

    Transwoman SHOCKED Men Won’t Date Them, Says Its TRANSPHOBIA

    Dus JIJ bent schuld als zij niet aan hun gerief komen.

    Is afgelopen week de grondwet niet ook precies hiervoor aangepast?

    Nee, ik ga niet met je uit, want ….. En dan is alles achter want strafbaar?

    Geliked door 1 persoon

    • Boike zegt:

      @ saddy 19 januari 2023 om 22:08

      Je kunt die strafvervolging ook omzeilen door de afwijzing een beetje in te kleden met bijvoorbeeld “want, sorry, jij bent mijn type niet”.

      Like

      • saddy zegt:

        “”Oh, en welk type ben ik dan?””

        Voor je het weet heb je toch iets gezegd.
        Maar gaat mij eigenlijk niet hierom maar om de rechtspraak. Ben bang dat die zo opgerekt gaat worden dat je al hangt bij een voor jou normaal gesprek.

        Like

  14. saddy zegt:

    Komt nog iets bij:

    55% of trans women who have “‘bottom surgery”” are in so much pain they need medical care years later & up to a third struggle to use the toilet or have sex.

    Like

    • Boike zegt:

      @ saddy 19 januari 2023 om 22:50

      Menigeen, die “bottom surgery” heeft ondergaan, heeft achteraf spijt als haren op het hoofd.
      Velen worden zelfs suicidaal.

      Geliked door 1 persoon

      • saddy zegt:

        Vaak was er al een psychische stoornis en sommigen hebben flink last van de hormoontherapie. Een potentieel gevaarlijke combinatie inderdaad.

        Like

      • ronjaspers zegt:

        Boike.Ik volg regelmatig ben shapiro op youtube,een zeer intelligent persoon die weet waar hij over praat.Ongeveer 40% van de omgebouwde mensen plegen zelfmoord,dieptriest.

        Like

  15. saddy zegt:

    Komt nog iets bij:

    Vor allem die Befürworter des Selbstbestimmungsgesetzes ignorieren, dass häufig junge Frauen gar nicht trans sind, sondern an anderen psychischen Krankheiten leiden. Mit verheerenden Konsequenzen.

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s